Od wielu lat przyjmuję zamówienia na prognozę na Nowy Rok Celtycki. Do budowania przyszłości używam modeli matematycznych i definicji runicznych. W tym roku prognozę na następny Rok Celtycki uwzględniam od dnia, na który przypada celtyckie święto Samhain, czyli od 31 października.
Prognoza na Rok Celtycki jest do pewnego stopnia okazją do zmiany myślenia, pozbycia się zeszłorocznych powiązań emocjonalnych, które wciąż mogą przeszkadzać w rozwoju. Jest to rodzaj terapii, która pomaga spojrzeć inaczej na swoje stare dekrety, obowiązki, niespełnione pragnienia. Prognoza na dany rok wskaże, co stanie się bardziej aktualna w następnym roku.
Czasami ciężar psychiczny może powodować przeszkody, które nie pozwalają ci wejść na szczyt, zrozumieć własnego i cudzego zachowania.
Prognoza może pokazać twoje możliwości. To nie wróżenie, to obliczanie sytuacji, które mogą ci pomóc, i przeciwnie, zakłócać spełnienie pragnień. Każdy miesiąc może przynieść ci informacje o tym, jakie sytuacje może zafundować życie, które aspekty będą szczególnie dotkliwe, na co powinieneś zwrócić uwagę. Przyniesie informacje o tym, jak radzić sobie z własną siłą, jakie nowe doświadczenia i nowe zrozumienie może nadejść.
Z miesiąca na miesiąc będziesz w stanie przewidzieć, jak dostosować się do harmonii i znaleźć właściwe rozwiązanie. Jeśli postawisz przed sobą zadanie, by spędzić następny rok bardziej świadomie, by dowiedzieć się, w jaki sposób poprawnie manewrować wśród zewnętrznych przeszkód, to zamówisz dla siebie prognozę, zrobisz sobie taki prezent. Dowiesz się, którędy iść, by odnaleźć szczęście i powodzenie. Będziesz wiedział, w jaki sposób działać między okolicznościami i jak na swoją korzyść przekształcić te okoliczności. Unikniesz nieprzyjemnych chwil i dasz radę palącym problemom. Dowiesz się również, jakie nieprzetworzone, niezakończone cienie czekają na ciebie w ciągu roku, z miesiąca na miesiąc.Prognoza na Rok Celtycki, to  scenariusz na następne 12 miesięcy, umiejętność zaplanowania wydarzeń. Dzięki niej będziesz wiedział, jakiego rodzaju energii możesz spodziewać się – które będą przyjazne, a które problematyczne. Otrzymasz wiedzę na temat kierunku rozwoju poszczególnych stref życia:
>> strefy materialnej,
>> strefy relacji, miłości,
>> strefy energii karmicznych,
>> strefy energii przeznaczenia i misji (Analiza Misji)

Będziesz w stanie zrozumieć swoje przeznaczenie i osiągnąć nowy poziom rozwoju. Zapraszam serdecznie wszystkich chętnych!

W ofercie mam także:  Krzyż Celtycki  oraz Talizman Runiczny.

Prognoza na Rok Celtycki to koszt 300 zł.

Do sporządzenia prognozy potrzebuję:

  • daty urodzenia,
  • nazwy miejscowości urodzenia,
  • godziny urodzenia (opcjonalnie).

Koszt opracowania zawiera w sobie plik PDF i konsultacje wyjaśniające.

pisz: kontakt@emma-lange.pl

*tekst opracowała Ewa Jałmużna

Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny