Jest to gra psychologiczna, która pomaga przekształcić każdą ideę, stan świadomości lub spojrzeć na problem inaczej, pod innym kątem. Psychologowie coraz częściej wykorzystują gry w swoim arsenale pracy, ponieważ gra łączy głęboką i poważną pracę nad sobą, a wszystko z łatwością i zainteresowaniem.
Pole gry jest modelem rzeczywistości uczestników, a przechodząc przez pole gry możemy zmienić nasze wewnętrzne cechy, a nawet cechy osobowości. W przestrzeni gry człowiek może przewartościować swe poglądy i rozwiązać wiele swoich problemów. Również w trakcie gry uczestnik znajduje zasoby, które pomagają radzić sobie ze stresem, poprawiają tło emocjonalne, ładują energię, zwiększają świadomość, precyzują cele i podejmują niezbędne decyzje.

Wszystkie Gry Transformacyjne prowadzą do wyżej wymienionych zasobów i odbywają się za pomocą planszy i innych pomocniczych atrybutów. Mam wiele gier to zaoferowania. Znajdziecie je w sklepie Kalendarza Biodynamicznego!

Baba Jaga pomaga odpowiedzieć min. na następujące pytania:
– twórczej samorealizacji,
– rozwijanie działalności, biznesu,
– określenie drogi do swoich celów,
– skąd czerpać zasoby dla kreatywności,
– jak budować właściwe relacje z samym sobą i z bliskimi,
– jak przeżywać swoje emocje we właściwy sposób.Gra tworzy bezpieczną przestrzeń, w której gracz ma prawo do popełnienia błędu, ponieważ gra tworzy atmosferę akceptacji i interakcji. I oczywiście, zawsze jest miejsce na cuda w grze. Gra transformacyjna zawiera elementy magii. Wszystkie zdarzenia podczas gry nie są przypadkowe, a to pomaga graczowi wrócić do „bajki z dzieciństwa”, pozwala dotknąć wielkiej świętej nadziei – CUDU.

Gra jest bezpieczna i przyjazna dla środowiska. 
Inwestuj w swój rozwój i wzrost!

> W grę można grać w grupach do 6 osób, można indywidualnie. Są specjalne dni, które pozwalają na grę w grupie za niższą cenę. Dotyczy to także par. Indywidualna gra jest nieznacznie droższa.

Gra Transformacyjna Baba Jaga (i nie tylko ta) wymaga, aby  gracz przygotował kostki do gry (maksymalnie dwie), pole do gry (uprzednio otrzymane na maila). Dostęp do okna gry każdy otrzymuje drogą mailową.  Łączymy się o wyznaczonej godzinie i rozpoczynamy grę.

Gra może trwać od półtorej do dwóch godzin. Jest to pełna konsultacja, która pomaga zdiagnozować problem uczestnika, otworzyć jego zasoby, znaleźć podejście do jego problemu. Gra pomaga pozbyć się wewnętrznych blokad, oporów i pomaga inaczej spojrzeć na swoją sytuację. Pozwala dotknąć wewnętrznych priorytetów i umieścić wszystko na swoim miejscu. Jeśli grasz z grupą, bierzesz udział w tworzeniu pola informacji, które zapewni Ci wsparcie w postaci zasobów. Jeśli grasz indywidualnie, oznacza to, że możesz zachować intymność i uzyskać indywidualne podejście do swojego problemu.

To jest terapia, bardzo głęboka terapia, która zaoszczędza Twój czas i finanse! Wystarczy zadać sobie cel-pytanie, przyjść na grę i wziąć udział w tej ciekawej przygodzie. Twoja podświadomość pięknie, samoistnie włączy się do gry i da Ci odpowiedzi na Twe pytania – nawet na te, których nie zdałaś. Często bywa tak, że mamy wiele pytań i nie wiemy, które wybrać. Dobrze jest wtedy określić jedno główne pytanie, a podświadomość i tak znajdzie takie symbole (które sama wybierze), abyś otrzymał odpowiedzi na wszystkie, o których pomyślałeś, które stanowiły Twe dylematy. W czasie gry łączysz się nie tylko z podświadomością, ale też z energią rodu,  jaźnią, ze swoim cieniem. Nie musisz nic mówić, tłumaczyć – wszystko zostanie odkryte i dowiesz się tego, co uczyni Twoje życie łatwiejszym i świadomym.

Jeśli chcesz zasięgnąć informacji na ten temat, możesz do mnie napisać: kontakt@emma-lange.pl
lub zadzwonić: 502562629
whatsapp 502562629
Skype emm-lan

Zapraszamy do szkoły samorozwoju, na nasze kursy  i terapie 

 Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny

Brain-Art Centrum
W pracy wykorzystuję algorytmy, które opracowałam za pomocą mych autorskich metod. Wykorzystuję w nich moje doświadczenia, jako psychologa i terapeuty.
Algorytmy są objęte prawami autorskimi, na które mam wyłączność. Metody te nie są stosowane poza moim gabinetem.

Emma Lange
psycholog, terapeuta, homeopata

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *