W marcu została otwarta nasza szkoła Akademia Integralnej i Twórczej Psychologii, w której poruszane są różne koncepcje, nauki, genetyka i karma. Moi uczniowie wiedzą, że karma jest procesem i że Czas jest zaangażowany w ten proces. Idziemy przez życie poprzez obrazy i te obrazy pozostają w naszej pamięci. Każdy obraz to wiązka energii i emocji, a także te obrazy niosą ze sobą szczególne znaczenia i kojarzą się z Czasem.
Czujemy Czas i wszystko robimy zgodnie z Czasem, ale jednocześnie nie mamy żadnego organu, któremu można by przypisać Czas, jedynie pamięć i obrazy przypominają nam o ważnych okresach w życiu. Wszechświat i Umysł nieustannie przecinają się w kilku ważnych dla nas punktach, a tym punktem jest Czas.

Czujemy Czas wszystkimi zmysłami a emocje, które utrwalają to czy tamto wydarzenie w pamięci, pomagają nam skontaktować się z Czasem. Na początku światu naukowemu wydawało się, że nasze neurony działają jak w zegarku, okazuje się jednak, że ludzie mają inną pamięć i postrzeganie Czasu jest subiektywne, dlatego w pamięci pozostają jedynie obrazy, które są miarą naszego własnego Czasu . Aby informacja mogła zostać przechowana dłużej, będzie musiała przejść przez hipokamp, jakby to właśnie tam organizowany był zapis tego, czego potrzebujemy i dopiero wtedy hipokamp przekierowuje informację do różnych części kory mózgowej. A żeby jakieś wydarzenie przenieść do pamięci długotrwałej, dużą rolę odgrywa tu percepcja, która może zadziałać od razu, ale może i później, gdy zagłębimy się w jakieś ważne szczegóły.
Każdy człowiek ma własne postrzeganie świata, własne szczegóły i własne subiektywne poczucie Czasu. Percepcja niejako wciąga obraz do pamięci, obniża do nieświadomości i dzięki niej przenosimy tę informację gdzieś dalej, umieszczamy ją w naszych projekcjach lub wciągamy ze sobą w karmę. Percepcja pomaga także nie tylko spotkać to, co dla nas ważne, ale także dokładnie rozpoznać to, co jest nasze, czyli skorelować to z jakąś informacją, czy też uchwycić informację tak, aby utworzyła ona w pamięci prawidłową konfigurację.Oczywiście, aby móc umieścić w banku pamięci to, czego potrzebujemy, wpływają na to emocje, motywacja i inne procesy, ale sama pamięć sortuje następnie na półki wszystkie postacie, które do niej przyszły i przeżywa je ponownie, gdy nadejdzie odpowiedni czas. To samo dzieje się ze spotkaniami karmicznymi, wtedy gdy nadejdzie Czas, Pamięć wyciąga niezbędną figurę ze swojego muzeum, ożywia ją, po czym włącza się mechanizm kwantowy Wszechświata, który uaktywnia „wezwanie” osoby, z którą może być karmicznie powiązana lub karmicznie podobna. Ta osoba wpadła w wir przebudzenia „figury i muzeum pamięci” i zaczyna się zbliżenie; przychodzi ten moment i następuje spotkanie.
I trzeba powiedzieć, że spotkania karmiczne są inne niż te, które planujemy w naszych umysłach. Są różne! Ich celem jest przebudzenie naszej energii, aktywacja naszej percepcji i przebudowa naszej postawy. Wydaje nam się, że jeśli w przeszłości żyliśmy z królem, to w tym życiu spotkamy tego samego króla, ale ma on swój indywidualny wątek Losu; i być może żebrak, który wejdzie do wagonu pociągu, którym podróżujesz, będzie „tym królem”, a w tym samym czasie człowiek, którego przeznaczeniem jest zostać królem, usiądzie obok ciebie i Czas wskaże na niego. Ten żebrak będzie jedynie katalizatorem, dzięki któremu twoja percepcja przyciągnie do ciebie kogoś, kto jest ci bliższy pod względem energii i znaczenia.

W przypadku neuronów sytuacja ulegnie zmianie na tyle, że będą mogły znaleźć taką wartość mediany, aby podjąć decyzję w zależności od dostarczonej energii. To właśnie twoja pamięć długo przechowywała myśl o królu, ocieplała jego miejsce, więc neurony zareagowały na tego, od którego emanowała żywa energia, podobna do tej, którą przechowuje twoja pamięć.
Czas przychodzi i ożywia w nas znaczenia, figury pamięci, które można przechowywać przez wiele setek, tysięcy lat, abyśmy mogli na nowo przeżyć jakąś sytuację, stać się mądrzejsi, bardziej zdecydowani i bardziej złożeni.
Czasami jakaś sytuacja może obudzić w naszej pamięci wydarzenie, które pociągnie za sobą wiele postaci, aż w końcu obudzi się ta, która okaże się najważniejsza.

Nasze przeszłe doświadczenia mają silny wpływ na to, jak postrzegamy otaczający nas świat, jak się w nim odnajdujemy i jak działamy. Kiedy napotykamy coś nowego, decyzja, którą podejmujemy, pochodzi z przeszłości.

Wszyscy żyjemy teraz w takim okresie czasu, który jest dla nas „okresem bez doświadczeń” i rozwijamy coś nowego, wyciągamy z pamięci wszystkie figury i optymalizujemy nasze zachowanie, szukając własnej drogi rozwoju.

Nasza przekonująca decyzja będzie zależała od przeszłych doświadczeń i własny Czas Przebudzenia i rozwoju, ale teraz żyjemy w epoce, w której wszystko nabiera tempa. Wszyscy musimy szybko odbudowywać nasze synapsy, aby przyszłość mogła przedrzeć się do nas ze swoimi sygnałami. I oczywiście, Czas to wszystko monitoruje, włączając to w pewne procesy Wszechświata, powodując powstawanie nowych połączeń. Stare doświadczenia łączą się z nowymi planami, zmieniają się mechanizmy. Nie pamiętamy już naszych reinkarnacji, żadnych sukcesów i porażek, ale Wszechświat o wszystkim pamięta, popycha nas i pomaga zaakceptować zmiany.
W tym celu założyłam Akademię Integralnej i Twórczej Psychologii, która łączy naukę z rozwojem duchowym, a neuromechanizmy z tymi przepływami, które zachodzą w Duszy, w procesie jej rozwoju.Oczywiście nauczam też tego w naszej Akademii Integralnej Psychologii i Modelowania Matematycznego. Studentem możesz zostać w każdej chwili, bo pozwala na to system nauczania, który wdrożyliśmy (system modułowo-blokowy). Oferujemy wykłady zawierające obszerny materiał, zwięzłe wykłady, głęboką filozofię, nowości naukowe a przede wszystkim – dużo autorskiego materiału.

I oczywiście, co miesiąc prowadzimy bezpłatne seminaria online, a informację o tym znajdziesz też na moim kanale – na Telegramie.

Zapraszam na nasz kanał Telegram, na kursy, autorskie karty metaforyczne, do których dołączone są opisy.

Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na temat Akademii Integralnej i Twórczej Psychologii:

Akademia Integralnej i Twórczej Psychologii – Miesiąc

Mój Kanał TELEGRAM – Serdecznie Zapraszam:
👉🏼 Praca z Kartami
👉🏼 Psychologia i Matematyka
👉🏼 Być Zdrowym

Na moich kanałach na Telegramie publikuję wiele ciekawych materiałów – darmowych materiałów, np. kursów, filmów instruktażowych na temat pracy z kartami metaforycznymi, opowiadam o innej – nieznanej stronie liczb, itd.

Brain-Art Centrum
W pracy wykorzystuję algorytmy, które opracowałam za pomocą mych autorskich metod. Wykorzystuję w nich moje doświadczenia, jako psychologa i terapeuty.
Algorytmy są objęte prawami autorskimi, na które mam wyłączność. Metody te nie są stosowane poza moim gabinetem.

Emma Lange
psycholog, terapeuta, homeopata

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *