Wokół nas jest wiele energii i spotykamy się z nimi, przywiązując się do nich naszymi myślami. Niektórych myśli tak bardzo czasami czepiasz się, że nie możesz zmienić swojego pola widzenia. Chciałbyś iść do przodu, rozwijać się, cieszyć się ulubioną pracą, ale czasami coś przeszkadza, nie ma wystarczającej motywacji, nie ma pieniędzy. A czasami po prostu, banalnie, chce się spać, nie ma siły, aby przejść do celu. Taki opór, takie „nie” w naszej głowie, przeszkadza, wyznacza granice, a cel pozostaje marzeniem.

14 marca postanowiłam zorganizować warsztaty „Modelowanie Swoich Pragnień”. W marcu rozpoczyna się rok kalendarzowy wraz z równonocą wiosenną, więc wszyscy musimy naładować nasze baterie, zmniejszyć stres i zneutralizować go. Możemy obudzić swoją motywację, nastawić się na cel, na sukces, na ciekawe wydarzenia. Warsztaty „Modelowanie Swoich Pragnień” to praktyka i ćwiczenia, w których dojrzewa decyzja, a myśl jest zilustrowana i nadany jest jej nowy kształt. Wszyscy, którzy spędzą dzień na warsztatach, poczują się, jak w Laboratorium Kreatywnym, gdzie farby i kredki staną się środkami do zilustrowania pragnień i motywacji. Dowiesz się, w jaki sposób pobierać energię i jak usuwać ograniczenia. Chcesz poczuć siłę? Dostaniesz ją!. Dowiesz się, jak wymazać negatywy, aby do twego życia weszło więcej harmonii.
Dlaczego na naszych warsztatach jest ograniczona ilość miejsc? Pragnę, aby każdy uczestnik warsztatów skupił uwagę na sobie, aby mógł doprowadzić do zrozumienia i przesunięcia myśli. Jest to czysta transformacja.
Mam dla ciebie ciekawe gry psychologiczne, w których tylko TY sam możesz podejmować decyzje, poczuć się jak magik i zobaczyć swoją przyszłość. Będziesz mógł wytłumaczyć sobie, dlaczego przykleiłeś się do jakiejś myśli, jaka myśl może powstrzymać cię od zmiany. Jest to przede wszystkim włączenie energii Twórczości do swego życia.Metody pracy, które oferuję, samoistnie wyciągają, z korzystających z mej terapii, problem, z którego nie zdawali sobie dotąd sprawy. Często nie wiedzieli, jak go nazwać, gdzie leży, jak głęboko?! Dzięki terapii, łączymy przyjemne z pożytecznym – kreatywnie tworzymy obrazy, zanurzając się przy tym w siebie. Wydobywamy ze swego wnętrza oś problemu, a dzięki temu możemy go poznać, nazwać i rozpracować. Mogę zapewnić, że jak Archimedes, krzykniesz – „Eureka”, gdy nagle odkryjesz przyczynę niedoskonałości swojego życia, jakiegoś aspektu życia.    

Drugi kurs, który oferuję, to kurs online „Kwantowa Motywacja” może dać ci energetycznego kopniaka , który pomoże ci inaczej spojrzeć na swoją Drogę Życia, zmienić podejście do swoich pragnień. Nie musisz nawet wychodzić z domu, ponieważ jest to kurs online – online dostaniesz teorię i praktykę! Dostaniesz narzędzia, które pomogą ci wyjaśnić naturę myśli i ich mechanizmy. Ten kurs uczy współpracy z  życiem. Uwierz mi, to jest naprawdę bardzo interesujący kurs!

Żyjemy w nowej erze, w której indywidualność, personifikacja i osobiste podejście są bardziej cenione. Zatem podejdź do siebie, jak do czegoś, co może być stworzone na nowo, może stać się unikalne. Musisz odkryć siebie, wydobyć prawdziwego siebie!

Codziennie wykonuję obliczenia matematyczne, które opisują programy w podświadomości. Uwierzcie, że każda osoba jest inna! Nie ma dwóch takich samych osób! Nie można użyć metody „kopiuj – wklej”, nie da się! Nawet bliźnięta mają inny los, są różne. Widzę, jak rozwijają się ludzie, którzy chcą być bardziej świadomi, otwarci na swoje potrzeby, którzy chcą żyć inaczej. Dlatego chcę zaoferować nowe techniki, które pomogą ci przejść wyżej i dalej, utworzyć własną przestrzeń.

Kurs online „Kwantowa Motywacja” – dowiesz się więcej, pisząc na adres kontakt@emma-lange.pl
Warsztaty „Modelowanie Swoich Pragnień” – dowiesz się więcej, pisząc na adres kontakt@emma-lange.pl, dzwoniąc 502562629

*tekst opracowała Ewa Jałmużna

Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny

Brain-Art Centrum
W pracy wykorzystuję algorytmy, które opracowałam za pomocą mych autorskich metod. Wykorzystuję w nich moje doświadczenia, jako psychologa i terapeuty.
Algorytmy są objęte prawami autorskimi, na które mam wyłączność. Metody te nie są stosowane poza moim gabinetem.

Emma Lange
psycholog, terapeuta, homeopata