Niedługo, bo 5 lipca mamy Pełnię Księżyca. Pełnia ta przez Indian nazywana była Księżycem Jelenia. W tym okresie młode samce jelenia zrzucają poroże. Pełnia niesie ze sobą energię BŁOGOSŁAWIEŃSTWA.
Jak już zauważyliście, często proponuję przejście terapii w dniach, które są ważne energetycznie. Nie oznacza to, że w innych dniach terapia nie działa – działa! Jednak te ważne energetycznie dni, pozwalają na większy wybuch energetyczny, pomagają przejść zmiany. Każda taka data nastawia na zmianę w innym rejonie życia. Przechodząc terapię w dniu 5 i 6 lipca, na pewno zostaniecie napełnieni dobrą energią.
Gdy przejdziesz tę terapię, to będziesz w stanie znaleźć dla siebie bardzo czystą duszę – drugiego człowieka, który będzie cię rozumiał,  będzie cię chronił. Poza tym obudzisz w sobie wewnętrznego geniusza. Geniusz może objawić się w sztuce, w nauce i w pracy, którą wykonujesz. Zmienisz swój umysł! Proces zostanie zainicjowany, a twoje życie naprawdę zacznie zmieniać się. Energia odblokuje się, a przede wszystkim zdejmiesz z siebie napięcie. Mogą ruszyć sprawy, które zablokowały się, z którymi nie możesz poradzić sobie. Będziesz w stanie zmienić siebie, wzrośnie twoja pewność siebie, pozbędziesz się niektórych lęków.
Dzięki tej terapii możesz być sobą, zawalczyć o siebie. To, co do tej pory było dla ciebie trudne, jawiło się, jako mur nie do przeskoczenia, nagle runie. Energia Pełni Jelenia połączona z terapią zmniejszy twoje problemy życiowe! Możesz załagodzić konflikty, które masz z bliskimi, z przyjaciółmi, ze znajomymi, a nawet z samym sobą. To BŁOGOSŁAWIEŃSTWO rozprzestrzenia się na wszystkie strefy życiowe, które potrzebują uzdrowienia. Napełnisz te strefy dobrą energią, napełnisz miłością, i zrozumiesz je. Napełnisz je energią cierpliwości.Jeśli chcesz przejść taką terapię, to możesz zapisać się już teraz. Terapię przeprowadzam na Skype. Nie musisz włączać kamerki, kamerkę włączam jedynie ja, aby móc pokazywać techniki, algorytmy, symbole. Terapia trwa 1,5 godziny. Koszt terapii to 163 zł.

Po przejściu terapii otrzymasz opis w pliku PDF i wszelkie wskazówki, co do dalszej pracy. Będę do twojej dyspozycji, jeśli czegoś nie zrozumiesz. Ilość miejsc jest ograniczona, ponieważ są to tylko dwa dni, a w ciągu dwóch dni jestem w stanie przyjąć jedynie  8 osób.

Jeśli chcesz zasięgnąć informacji na temat terapii, ofert, kursów, książek, to możesz do mnie napisać: kontakt@emma-lange.pl
lub zadzwonić: 502562629

Zapraszamy do szkoły samorozwoju, na inne nasze kursy  i terapie 

 Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny

Brain-Art Centrum
W pracy wykorzystuję algorytmy, które opracowałam za pomocą mych autorskich metod. Wykorzystuję w nich moje doświadczenia, jako psychologa i terapeuty.
Algorytmy są objęte prawami autorskimi, na które mam wyłączność. Metody te nie są stosowane poza moim gabinetem.

Emma Lange
psycholog, terapeuta, homeopata