Każdy z nas przeżył w życiu trudne sytuacje, przez które znaleźliśmy się w ciężkim położeniu. Po przejściu takich sytuacji, powstaje trauma, to znaczy pozostało zbyt dużo energii i człowiek zbyt długo musiał wracać do zdrowia. Za pomocą Meta – Kart i uzyskanej wiedzy na kursie Meta-Karty a Podróż Bohatera, będziesz w stanie zrozumieć, dlaczego taka sytuacja zaistniała w Twoim życiu, dlaczego zaczynasz podążać daną ścieżką.
Na pierwszym spotkaniu omawialiśmy pierwszą pozycję gry Zew Duszy, która wynikała z faktu, że gdzieś w głębinach rodzi się struktura energetyczna, która zaczyna nas wyprowadzać ze strefy komfortu. Ta struktura zmienia nasz świat.
Zwróciliśmy uwagę na to, z jakiej grupy kart narodziła się ta struktura, np. jeśli Zew pochodzi od elementów, to jest to alchemiczna reakcja życia, co oznacza, że ​​musisz wyleczyć swoje uczucia lub nauczyć się słyszeć swoją intuicję. Musisz zrozumieć swoje potrzeby.
Jeśli Zew Losu pochodzi od naszych Przewodników Duchowych, to albo nasza dusza jest wbudowana w system i będzie szukać podobnie myślących ludzi, z którymi będziemy uczyć się, albo na chwilę spotykamy ludzi, którzy nakierują nas na jakąś książkę i tym samym zainicjują do nauki.
Zew zawsze budzi naszą wewnętrzną, wyjątkową siłę, którą należy przepracować, aby uzyskać inny rezultat. Nie rodzimy się jako kompletne jednostki, bo niektóre kanały energetyczne mogą być przepełnione energią, a niektóre mogą być całkowicie puste. Ta przebudzająca moc pomaga zmienić sytuację, przywrócić równowagę.
Dokąd prowadzi Siła? Konieczne jest prześledzenie całej Drogi Bohatera. Przejście przez wszystkie jej etapy, jest jak przepływ energii, który rodzi się pod wpływem impulsu i prowadzi dalej, a omijając wiele przeszkód, staje się silny i potężny.
Jeśli chcesz zrozumieć dokąd prowadzi Cię dana sytuacja, możesz wziąć udział w kursie Meta – Karty i Podróż Bohatera, na którym przechodzimy przez kolejne pozycje.
Każda sytuacja, przez którą przechodzimy w życiu, uczy nas, składa nasze części, przygotowuje do czegoś. Dzięki spostrzeżeniom, które do nas przychodzą, możemy przywrócić coś, co zostało utracone, zaktualizować. Jeśli jakaś część naszego życia została uszkodzona, możemy wypełnić ją inną energią i spojrzeć na nią z innej strony, a wtedy napięcie osłabnie, a część psychiki zagoi się.
Zew Losu to nie powołanie, nie misja, to nie tylko realizacja osobistego celu, który wypływa z Ego, ale szansa na to, by mieć odwagę i stać się kimś ważnym i potrzebnym. To wręcz szansa na odkrycie nowego życia, którego nie zauważyliśmy, a które przechodziło obok.
Jeśli nie mogłeś skorzystał z kursu, nie uczestniczyłeś w wykładzie, możesz wykupić plik wideo i wysłuchać wykładu.
Jeśli zapłaciłeś za kurs, ale nie mogłeś przyjść, otrzymasz dostęp do pliku przez 14 dni.
Jeśli nie mogłeś wziąć udziału w kilku pierwszych wykładach, możesz zapisać się w każdym dowolnym momencie i otrzymać pliki video.
Jeśli nie posiadasz Meta – Kart, możesz je kupić. Są to karty (jak i cały kurs) mojego autorstwa, możesz je kupić tylko u mnie!Obecnie pracujemy z Meta-Kartami, które są oparte na celtyckich wierzeniach, a talia alchemiczna jest w przygotowaniu.

Zapraszamy na Planetarne Terapie – Przepracowanie Wewnętrznego Słońca.

Jeśli chcesz zasięgnąć informacji na ten temat kursu czy terapii, zamówić analizę, to możesz do mnie napisać: kontakt@emma-lange.pl
lub zadzwonić: 502562629
whatsapp 502562629
Skype emm-lan

Zapraszamy do szkoły samorozwoju, na nasze kursy  i terapie 

 Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny

Brain-Art Centrum
W pracy wykorzystuję algorytmy, które opracowałam za pomocą mych autorskich metod. Wykorzystuję w nich moje doświadczenia, jako psychologa i terapeuty.
Algorytmy są objęte prawami autorskimi, na które mam wyłączność. Metody te nie są stosowane poza moim gabinetem.

Emma Lange
psycholog, terapeuta, homeopata

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *