Pierwsza Liczba Energii zmienia nasze pole mentalne, poszerza je, od czasu do czasu stawiając przed nami spontaniczne zdarzenia. To liczba ekspansji i rozwoju. Może zmienić nasze życie, może powrócić nas do punktu, z którego wyszliśmy, abyśmy coś przepracowali. Ta liczba pomaga zmienić nasze wewnętrzne newralgiczne punkty. Ekspansja i wiedza o świecie następuje, gdy zmieniamy punkt skupienia. Jeśli wiemy, w jaki sposób korzystać z właściwości tej Liczby, to automatycznie wiemy, w jaki sposób zmienić swoje priorytety i na czym skoncentrować się podczas dokonywania wyborów. Ta liczba pomaga przełamać impas w rozwoju. Kiedy człowiek poszerza świadomość, może bardziej z sukcesem połączyć zjawiska, które wydają się być sobie obce. Energia tej liczby mówi o tym, że człowiek zostanie wciągnięty na nowy poziom rozwoju.

W jaki sposób uzyskać Pierwszą Liczbę Energii?

> Przykładowa data urodzenia: 07. 10. 1963 r. = 7 +10 + 10 (19/1+9) + 9 = 36 – Liczba Drogi Życia
> Dzień urodzenia 7 mnożymy przez 2 = 7 x 2 = 14
> 14 to Liczba Lustra, o której napiszę w następnym artykule.
> Liczbę Drogi Życia 36, dodajemy do Liczby Lustra 14. Otrzymujemy wynik  14 + 36 = 50. Redukujemy do jednej cyfry = 5
> 5 to nasza Pierwsza Liczba Energii.Jeśli wyjdzie JEDYNKA…
Człowiek będzie miał możliwość zrealizowania siebie, ale często te możliwości ujawniają się w nieznanej dziedzinie. Przeprowadzka, na przykład, dla tej osoby może okazać się czymś trudnym, ale koniecznym. Szczęście spotka ją tylko z osobą bardzo odmienną pod względem wychowania lub kultury. Poszerzanie świadomości przyczyni się do poszerzenia możliwości, człowiek będzie musiał nauczyć się nowego spojrzenia na życie, zaakceptować nowości. Bardzo fatalnym znakiem jest spotkanie  charyzmatycznego partnera.

Jeśli wyjdzie DWÓJKA…
Dwójka musi zrozumieć swoje iluzje i swoje poglądy, ponieważ życie nasycone iluzjami nie prowadzi do rezultatów. Aby zawsze osiągać to, czego potrzebuje, powinna dokładnie wiedzieć, na czym stoi. Świat musi zaakceptowany takim, jaki jest, wraz z jego negatywnymi stronami. Ważne jest, aby znaleźć równowagę między negatywnymi i pozytywnymi poglądami na świat.

Jeśli wyjdzie TRÓJKA…
Trójka musi słyszeć siebie nie tylko na zewnątrz, ale także swoje wnętrze, swój wewnętrzny świat. Musi mieć świadomość, że świat jest różnorodny. Musi istnieć związek między intuicją a rzeczywistością, między karmą a Misją, między zrozumieniem własnych potrzeb a tym, czego chcą inni. To ogromne pole do pracy nad sobą i dużo wewnętrznych dialogów.

Jeśli wyjdzie CZWÓRKA…
Dla Czwórki ważna jest umiejętność gromadzenia energii i równie ostrożnego jej dawania. Jeśli Czwórka jest w stanie utrzymać równowagę tych dwóch procesów, reguluje je świadomie, to energią może być wszystko – pieniądze lub uczucia. Zawsze konieczne jest przepracowanie przeszłości, aby nie gromadzić niczego, nie budować na sobie warstw.

Jeśli wyjdzie PIĄTKA…
Piątka powinna kontrolować twórcze i destrukcyjne emocje. Czasami w tym człowieku budzi się chęć zmiany świata i może rozpętać tym wojnę. Może też sam stworzyć własny świat. Piątka będzie musiała radzić sobie z trudnymi, podświadomymi programami innych ludzi i nauczyć się z nimi pracować. Którą  drogą pójdzie? Drogą chirurga czy filozofa? O tym sama musi zdecydować.

Jeśli wyjdzie SZÓSTKA…
Szóstka musi pogodzić w sobie skrajności. Jest to głębokie studium siebie i zmiana postaw. Tylko schematy, reguły, programy należy zmieniać płynnie, aby można je było natychmiast zastosować w praktyce. Oznacza to, że jeśli Szóstka posiada dzieci, to najprawdopodobniej nauczą ją one, jak wejść do nowego świata. Jest tutaj rozwój programów wewnętrznych związanych z uporem, reakcjami obronnymi – swoimi i cudzymi.

Jeśli wyjdzie SIÓDEMKA…
Siódemka będzie musiała przepracować te karmiczne urazy, które dusza otrzymała nie tylko na drodze swojej indywidualnej ewolucji, ale także te, które może narzucić ród. Bardzo trudno jest przejść przez takie warstwy emocjonalne, ponieważ trzeba podnosić i wpływać na cały system. Konieczne jest ciągłe kontrolowanie obiektywności i beznamiętności.

Jeśli wyjdzie ÓSEMKA…
Ósemka będzie musiała odkrywać życie, jak w labiryncie, wszystko będzie bardzo zagmatwane. Czasami będzie musiała powrócić do tych bolesnych miejsc i punktów, które już przeżywała. Wszystko będzie spełniało się tak, jak Ósemka tego pragnie. Jednak najważniejsze będzie to, aby bardzo mocno wierzyła w swoje szczęście i powodzenie. Równowaga między tym, co materialne i duchowe, powinna zwiększać powodzenie kroków życiowych.Jeśli wyjdzie DZIEWIĄTKA…
Dziewiątce może wydawać się, że jest zbawcą świata. Może mieć różne pomysły, które szybko zmieniają się, więc powinna zachować dyscyplinę i w razie potrzeby doprowadzać wszystko do końca. Człowiek ten musi inwestować swoją energię w pracę, ziemskie praktyki, w dokładność, a wtedy będzie w stanie diametralnie zmienić rzeczywistość.

Drogi czytelniku, więcej informacji na temat Pierwszej Liczby Energii otrzymasz w trzeciej części kursu Modelowanie Swoich Pragnień 1
A Jeśli chcesz uczyć się numerologii w połączeniu z psychologią, to przyjdź na kurs Numero – Psychologia Pierwsza Liczba Energii

Plan Kursu:

> Pierwsza Liczba Energii (znajomość) nie jest tym samym materiałem, który otrzymujesz na kursie Modelowanie Swoich Pragnień. Na kursie opis liczby wychodzi podczas pracy, w działaniu – oznacza dynamikę.
> Pierwsza Liczba Energii i Liczba Drogi Życia.
> Pierwsza Liczba Energii i Liczba Roku Osobistego, czyli jak będą na siebie oddziaływać.

Proponuję wiele interesujących analiz, wiele ciekawych terapii, więc przyjdź, aby popracować nad sobą. Napełnij się inspiracją, rozwijaj się, zrozum siebie i zrzuć z siebie to, co jest już niepotrzebne. Nagrodą będzie Miłość, Zdrowie, Sukces.

Jeśli chcesz zasięgnąć informacji na ten temat kursu czy terapii, zamówić analizę, to możesz do mnie napisać: kontakt@emma-lange.pl
lub zadzwonić: 502562629
whatsapp 502562629
Skype emm-lan

Zapraszamy do szkoły samorozwoju, na nasze kursy  i terapie 

 Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny