Drodzy Czytelnicy, pragnę zaproponować nową terapię.  Każdy z nas stanowi mały Kosmos umieszczony w Dużym Kosmosie. Człowiek to coś więcej niż tylko ciało. Człowiek to;

> ziemska potęga, czyli cielesność,

> magnetyczna siła, czyli – emocje,

> siła uwagi, czyli umiejętność skupienia się na informacji.

Ponadto psychiczny świat ludzkiej duszy jest wypełniony archetypami, które nie zawsze jesteśmy w stanie kontrolować. Mogą zacząć żyć własnym życiem, mogą próbować nas kontrolować. Cała natura przechodzi przez złagodzenie swojej świadomości, akceptacji, odczuwania i jest w stanie przejąć kontrolę nad swoimi wewnętrznymi subosobowościami.
Nikt z nas nie może zmienić otaczającego nas Wielkiego Świata, ale zmieniając własny wewnętrzny świat, możemy stworzyć pole energetyczne, które będzie rezonować z Polem Wszechświata, a wtedy stanie się cud. Okoliczności i wydarzenia zaczną zmieniać się w zależności od naszego zaangażowania w ten proces.
Możemy energetycznie połączyć się ze swoim przeznaczeniem. Wyobraźmy sobie, że jesteśmy zanurzeni w strumieniu czegoś nowego, co nas chroni i pomaga wypełnić się uzdrawiającą energią. Za pomocą tych praktyk możemy w inny sposób spojrzeć na świat, wyciszyć się i nabrać motywacji. Te praktyki przynoszą oczyszczenie i możliwość zanurzenia się w głębi swej Duszy. Dzięki nim dostaniemy lekcje, ale będą one delikatne i przyjazne dla środowiska.Terapia Planetarna to czterofazowy model leczenia. Obejmuje 4 spotkania, które pomagają poczuć Ducha Planety, połączyć się z jego energią i w ostateczności przełożyć tę energię na rezultat. Jesteśmy w stanie zobaczyć cel, odczuć pragnienie lub potrzebę, zdobyć nową, wysokiej jakości energię. Otrzymujemy przewodnik po polu naszej działalności i dostrajamy się do wyniku, którego potrzebujemy. Możemy uleczyć sytuację, w której znaleźliśmy się, zaktualizować proces, który został wcześniej uruchomiony, dodając mu więcej energii. To jest ścieżka samokontroli.

SŁOŃCE

To najważniejszy punkt naszego JA. Jest ogromnym źródłem naszej energii, która pomaga twórczo wyrazić siebie. Słońce pomoże nam osiągnąć cele. Jego energia jest energią jednoczącą. Po kontakcie z energią słoneczną, każda żywa istota może powrócić do życia, a wampiryczne esencje duszy po prostu rozpadną się lub zasną. Dzięki tej praktyce możemy przywrócić spokój ducha. DROGA SŁOŃCA  jest realizacją naszej głównej potrzeby. Im silniej płonie Nasze Wewnętrzne Słońce, tym silniej możemy pokonać to, co blokuje naszą drogę działania, co blokuje osiągnięcie celu.

Pierwsze Spotkanie/Sesja

Wtajemniczenie, czyli zaproszenie planetarnego Anioła, Ducha Planety.

Drugie Spotkanie/Sesja

Tworzenie, gromadzenie energii dla swojego celu. Jeśli mamy cel, możemy zebrać całą energię, aby przekształcić ją w intencję, a wtedy nasz biznes, powrót do zdrowia, spełnianie się pragnień będą przebiegać szybciej.

Trzecie Spotkanie/Sesja

Redukcja, Ciemności, Doenergetyzowanie.

Czwarte Spotkanie/Sesja

Rezultatem Wewnętrznym, który jest połączony z Wszechświatem, który kieruje promień oraz intencję na spełnianie się naszych pragnień.

W procesie terapii możemy połączyć się z przepływem, którego potrzebujemy, który skieruje nas na rezultat, na spełnianie pragnień. To jest świadomość Naszej siły i energii.

Pomoc na poziomie ducha i informacji:

> gromadzenie energii na pokonywanie przeszkód,

> udział w przepływie energii życiowej

> usuwanie negatywnych informacji, na przykład schematów innych ludzi, które mogliśmy przyswoić w dzieciństwie,

> wyjaśnianie i świadomość sytuacji.

Pomoc na poziomie emocji:

> wzrost poczucia szczęścia, akceptacja siebie, jako osoby szczęśliwej,

> włączenie motywacji,

> wtopienie się w poczucie wyniku, zerwanie z przeszkodami,

> odkrycie tych emocji, które mogą magnetycznie przyciągnąć pożądany efekt.

Pomoc na poziomie cielesnym:

> odciążenie kręgosłupa (likwidacja napięcia w kręgosłupie),

> odciążenie serca (likwidacja bólu, leczenie problemów sercowych),

> ustawiając intuicyjną fizyczność na wynik, możemy w ciele poczuć spełnienie pragnień i uzdrowienie,

>  oczyszczenie ciała z blokad, które tworzą napięcie.

Kto może skorzystać z tej terapii leczniczej? Kto może skorzystać z tej praktyki?

> ten, kto chce poczuć się pewniej,

> ten, kto chce wypracować swoją charyzmę, poczuć wyjątkowość, dotknąć talentów i twórczej części siebie,>ten, kto chce poszerzyć pole swojego oddziaływania, wzmocnić energię kontaktów z ludźmi,

> ten, kto chce wyleczyć swoje ciało z nagromadzonych i nabytych urazów,

> ten, kto jest zmęczony ciężarem obowiązków i jest mu już trudno poruszać się bez zasobów,

> ten, kto prowadzi własną firmę i chce pozyskać dla niej energię,

> ten, kto szuka własnego kierunku działania, chce rozwijać się i jest na samym początku drogi,

> ten, kto chce oczyścić kanały sukcesu.

Cztery spotkania, czyli cała terapia to koszt 800 zł. Jedna sesja to około 90 minut profesjonalnej pomocy!
Jeśli zdecydujesz się na tę terapię, to po prostu napisz lub zadzwoń do mnie.

Proponuję wiele interesujących analiz, wiele ciekawych terapii, więc przyjdź, aby popracować nad sobą. Napełnij się inspiracją, rozwijaj się, zrozum siebie i zrzuć z siebie to, co jest już niepotrzebne. Nagrodą będzie Miłość, Zdrowie, Sukces.

Jeśli chcesz zasięgnąć informacji na ten temat kursu czy terapii, zamówić analizę, to możesz do mnie napisać: kontakt@emma-lange.pl
lub zadzwonić: 502562629
> whatsapp 502562629
> Skype emm-lan

Brain-Art Centrum
W pracy wykorzystuję algorytmy, które opracowałam za pomocą mych autorskich metod. Wykorzystuję w nich moje doświadczenia, jako psychologa i terapeuty.
Algorytmy są objęte prawami autorskimi, na które mam wyłączność. Metody te nie są stosowane poza moim gabinetem.

Emma Lange
psycholog, terapeuta, homeopata

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *