Dzięki książce „Retrogradacyjny Saturn w Koziorożcu” dowiesz się Czytelniku, jak postępować. Wielu astrologów pisze, że Saturn obciąża nas odpowiedzialnością, ale jest ona potrzebna, ponieważ to odpowiedzialność zbliża nas do ważnych dla nas ludzi, przebudowuje nasze życie. Odpowiedzialność i punktualność pomagają nam wejść na nowy poziom prawie we wszystkich aspektach. Chciałam pokazać Saturna, jako energetyczną wibrację, która pomaga wybudować drzwi w losie nawet wtedy, gdy wcześniej nie było to możliwe. Saturn wskazuje nam, w jakim kierunku powinniśmy poruszać się, jaką drogę należy wybudować. To język losu! Jeśli człowiek będzie wsłuchiwał się w niego, to może wybudować prawidłowe relacje z życiem. Materiały, które znajdziesz czytelniku w tej książce, są owocem moich badań i doświadczeń, a także analizy. Wszystkie zapożyczenia od innych autorów zamieściłam, jako cytaty – Saturn nie lubi plagiatu. Ta praca to moje osobiste spojrzenie na tę planetę, więc będę szczęśliwa, jeśli dzięki mojej książce czytelniku umocnisz i poszerzysz swoją wiedzę. Jestem zwolenniczką rozumnego podchodzenia do nauki, więc w ten sam sposób chciałam podejść do Saturna, by zrozumieć jego energię. Jest nauczycielem, który pomaga wybudować dialog z losem. Jeśli zaakceptujesz Czytelniku propozycje Saturna, to staniesz się wychowawcą dla siebie i wybudujesz siebie, jako osobowość.Co znajdziesz w książce Czytelniku?
>> Saturn Retrogracyjny w Koziorożcu Świadomość,
>> Saturn Retrogracyjny w Koziorożcu i Jego Wpływ na Wydarzenia,
>> Stosunek Saturna Retrogracyjnego w Koziorożcu do Planet Retrogracyjnych,
>> Kryzys Związany z Planetami Retrogracyjnymi,
>> Saturn Retrogracyjny w Koziorożcu, Co to za Planeta?
>> Saturn Retrogracyjny w Koziorożcu w Domach (opis 12 domów),
>> Aspekty Saturna Retrogracyjnego w Koziorożcu z Innymi Planetami,
>> Pozytywne Aspekty i Negatywne Planet w Połączeniu z Saturnem R. w K.
>> Tranzytowe Aspekty Saturna Retrogracyjnego w Koziorożcu z Planetami Transsaturnowymi i Fikcyjnymi,
>> Karmiczne Przejawy Saturna Retrogracyjnego w Koziorożcu,
>> Saturn R. w K. a Znaki Zodiaku i ich Karma.

To pierwsza z dwunastu części traktująca o Saturnie. Następna część, która ukaże się jeszcze w tym roku będzie mówiła o Saturnie Retrogracyjnym w Wodniku.

Zapraszam do zakupu – kontakt@emma-lange.pl
cena – 35 zł (dodatkowo koszt wysyłki 21 zł)

Jeśli chcesz zasięgnąć informacji na temat terapii, ofert, kursów, książek, to możesz do mnie napisać: kontakt@emma-lange.pl
lub zadzwonić: 502562629

Zapraszamy do szkoły samorozwoju, na inne nasze kursy  i terapie 

 Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny

Retrogracyjny Saturn w Koziorozcu

Pierwsza część z dwunastu o Saturnie Retrogracyjnym. Planeta, która uczy organizacji czasu, szacunku do czasu.

Autorka książki Emma Lange, numerolog, astrolog, psycholog, terapeuta, homeopata. Autorka wielu książek, min. Kwadrat Pitagorasa, tajemnice Numerologii, Meta karty, Odkryj Świat Run. Prowadzi liczne terapie psychologiczne z wykorzystaniem własnych algorytmów.

Emma LangeSaturn Retrogracyjny w Koziorożcu

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *