Od 19 grudnia do 29 stycznia Wenus będzie  w ruchu retrogradacyjnym, co oznacza, że będzie nam przypominać o błędach popełnionych w przeszłości. I będzie kopać wystarczająco głęboko, ponieważ Wenus jest w Koziorożcu a to oznacza, że będzie dotykać karmicznych warstw podświadomości. U niektórych z nas zejdzie na sam dół Cienia.

Wenus przechodzi w retrogradację raz na półtora roku po to, aby uporządkować wszystko, co wymaga uporządkowania. Wszyscy będziemy mniej zadowoleni z siebie, możemy wrócić do starych nawyków i schematów, do przeszłości. Zechcemy przerobić przeszłość i zmienić ją, przeciągnąć do teraźniejszości i przeżyć ją na nowo. Do gabinetu terapeuty przyjdą ci, którzy całkowicie zostali zmiażdżeni przez przeszłość, którym trudno jest oddychać i którzy muszą znaleźć niezbędne środki do przeżycia w teraźniejszości i w przyszłości, aby nie stracić energii.
W tym czasie wszystkie związki będą wydawać się karmiczne, ponieważ projekcja tego, co jest w naszym podświadomym umyśle, będzie bardzo silna. Będziemy wierzyć, że łączy nas karma, że jesteśmy szczęściarzami, bo spotkaliśmy tego jedynego – tą jedyną. Ale okaże się, że nic nie będzie ani łatwe, ani oczywiste. Okaże się, że to nie nasz ukochany/ukochana z przeszłości, że być może nie zgadzaliśmy się kiedyś ze sobą. Obecna Wenus na moment zbliżyła nas do siebie, by po chwili zerwać nam z oczu różowe okulary.
Wielu klientów próbuje dowiedzieć się czegoś o związku zamawiając Analizę Partnerską. Jednak najpierw powinno się zacząć od siebie (Analiza Indywidualna Podświadomości), ponieważ z reguły prawdziwa miłość pochodzi z Jaźni (można zrobić Analizę Jaźni). Kochankowie lub kochanki, którzy nie pozostają w naszym życiu na długo, pochodzą z Persony, a o tym dowiedzieć się można robiąc Analizę Indywidualną Podświadomości. I dopiero wtedy możemy określić, czy jest to związek karmiczny i czy partner lub partnerka pozostaną na długo w naszym życiu.
Wszyscy chcemy Kochać i być pożądani, a podczas Retrogradacji Wenus szczególnie będziemy odczuwać głód miłości, brak romantycznego dreszczyku emocji. Najważniejsze jest nie tylko to, by czuć się kochanym, ale by pokazać to światu.

Zapraszam wszystkich na terapię:
> Tożsamość i Jaźń,
> Kobieta Ziemska czy Kobieta Bogini?
> Analiza Jedenaście Kobiet w Mojej Duszy (11 archetypów).
> Analiza Podświadomości.Jeśli miłość przychodzi do nas poprzez Jaźń, to będziemy starali się poznać naszego partnera, dać mu energię, czas, przebaczenie i zrozumienie. Nawet zapachu ciała partnera/ki nikt nie będzie w stanie zastąpić. Jaźń pokaże całemu światu, że jest zakochana!

Jeśli wstawiasz dużo zdjęć na instagramie pokazujących, że jesteś zakochany i kochany, to znaczy, że twoja Persona osiągnęła swój cel. Persona jest zawsze demonstracyjna, będzie zasypywana zazdrosnymi spojrzeniami i na chwilę zwiększy to jej potencjał energetyczny, ale nie na długo, bo potem nastąpi spadek sił. Upijanie się miłością przez Personę, jest jak jedzenie smażonych ziemniaków – niby smaczne, ale bez witamin i są mało wartościowe. Nic dobrego nie dostaje się do organizmu, ale uczucie głodu zostaje stłumione. Wydaje się, że przez jakiś czas mamy energię, ale całe ciało zaczyna chorować, ziemniaki przestają smakować i nie możemy już poszybować na skrzydłach.

Jeśli kochasz poprzez Jaźń, możesz nasycić się czymś zdrowym, choć nie zawsze smacznym, ale pożytecznym.
Jeśli w okresie retrogradacji Wenus pojawią się u nas problemy, to będzie oznaczało, że w naszej relacji nie ma Jaźni a jest Persona, projekcja lub jakiś inny archetyp z głębi Duszy.
Wenus w Koziorożcu w ruchu wstecznym nauczy nas kochać, nie omijając Jaźni. Zaprowadzi nas do Jaźni, wskaże drogę, abyśmy nauczyli się kochać głęboko i z wdzięcznością.Jako terapeuta będę musiał zaprosić klienta do wspólnego przyjrzenia się Analizie Indywidualnej Podświadomości, czyli sprawdzenia, co ważne jest dla Jaźni. Jeśli klient chce głębiej pracować ze swoją Duszą, powinien wykonać Analizę Jaźni, aby móc dowiedzieć się, czego naprawdę chce jego Dusza. Ci, którzy już wykonali Analizę Podświadomości, mogą przejść terapię Ja i Persona. Terapia ta ujawni, kto zainicjował związek i jaki rodzaj partnera wniósł do swojego życia. Jeśli pokonamy wszelkie opory i przyjdziemy do Jaźni, to tylko w ten sposób możemy uzyskać wszystkie zasoby i energię dla miłości – prawdziwej, dobrej i anielskiej.

UWAGA

Każdy, kto zamówi którąkolwiek z wymienionych Analiz – Analizę Indywidualną Podświadomości, Analizę Jaźni lub Analizę Jedenaście Kobiet w Mojej Duszy, otrzyma pakiet bonusowy.

BONUS tylko od 19 grudnia do 29 stycznia!

Musisz zamówić jedną z analiz, aby otrzymać pakiet:
> Terapię w cenie 150 zł zamiast 200 zł.
> Darmowe uczestnictwo w jednym wykładzie z Jogi Twórczości, jeśli do tej pory nie uczestniczyłeś w ani jednym (bonus w wysokości 50 zł).
> Jeśli regularnie od jakiegoś czasu uczestniczysz w zajęciach z Jogi Twórczości, to otrzymasz 50 zł zniżki na miesięczne zajęcia, więc zamiast 140 zł zapłacisz 90 zł.

kontakt@emma-lange.pl

Innym ważnym aspektem tego czasu będzie wybór, przed którym staną kobiety: kim jestem? zwykłą śmiertelniczką czy boginią? Tak bardzo jak chciałoby się być boginią, trzeba będzie stawić czoła absolutnej rzeczywistości Ziemi. Tylko jeśli bogini okaże się zbyt ogromna i potężna, nie będzie mogła zaznać prostej miłości. Bo jak bogini ma połączyć się ze zwykłym śmiertelnikiem? Bogini boi się prostego, ziemskiego losu, nie będzie w stanie udźwignąć ciężaru ziemskiej grawitacji. Bogini jest potrzebna, aby rozmawiać z bogami i czynić cuda, i ta Wenus od razu zada nam to pytanie: „Czego chcesz dla siebie kobieto? Pozostać nieosiągalną dla mężczyzn, czy chcesz zostawić całą swoją boską przeszłość i przeżyć swoje życie z kimś, kto może na ciebie czekać na Ziemi?” Musimy odpowiedzieć  sobie na to pytanie czego najbardziej pragniemy? Czy chcemy pozostać białymi kapłankami, niedostępnymi? Czy chcemy pozostać otwarte na interakcję z męską siłą?
Jeśli kobieta nie może zaakceptować swojego ziemskiego JA, trudno jej będzie znaleźć kogoś, kto ją pokocha. Może znajdować mężczyzn, którzy nie będą zaradni, będą narcystyczni, którzy będą żądać od niej energii i miłości. Jeśli kobieta nie potrafi zaakceptować swojej ziemskiej Jaźni, trudno jej będzie zajść w ciążę, urodzić dziecko, przejść drogę kobiety zwykłej. Bogini trudno jest też uwierzyć w miłość, więc nie będzie potrafiła być otwarta z mężczyzną.
W tym okresie w skali Libry pojawi się pytanie, co robić? Czy należy zaakceptować ziemskie „ja”, czy pozostać Boginią? I tu możemy zwrócić się do analizy „11 archetypów kobiet” lub Analizy Jaźni.I z pewnością Wenus pokaże, że nie możemy już żyć w stary sposób, ale jak żyć nowym życiem? Potrzebujemy strategii, musimy być w stanie zbudować most do przyszłości. W pewnym momencie wszyscy zastygniemy w bezruchu i nie będziemy wiedzieć, dokąd chcemy iść. Jeśli przepracujemy ten czas dogłębnie, możemy dotrzeć tam, dokąd chcemy. Wszyscy mamy przed sobą nowe wybory, czyli możemy wybrać nowy Archetyp w Miłości, ale żeby to zrobić, musimy zamknąć za sobą przeszłość i zacząć tworzyć nowe nawyki, i tego można się nauczyć na terapii.

Zapraszam wszystkich na terapię:
– Tożsamość i Jaźń,
– Kobieta Ziemska czy Kobieta Bogini?
– Analiza Jedenaście Kobiet w Mojej Duszy (11 archetypów).
– Analiza Podświadomości.

Emma Lange blog

Emma Lange – portfolio
kontakt@emma-lange.pl

Brain-Art Centrum
W pracy wykorzystuję algorytmy, które opracowałam za pomocą mych autorskich metod. Wykorzystuję w nich moje doświadczenia, jako psychologa i terapeuty.
Algorytmy są objęte prawami autorskimi, na które mam wyłączność. Metody te nie są stosowane poza moim gabinetem.

Emma Lange
psycholog, terapeuta, homeopata

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *