Runa Odala to runa rodziny, rodu, starszego pokolenia, połączenia między pokoleniami. Jest to runa tradycji, którą można ożywić na nowo, a ludzie mogą w niej dostrzec zupełnie inne znaczenie. Ród może wspierać, dawać zasoby, przynosić nowe informacje, aktywować pewne dodatkowe punkty w życiu. Jeśli taka runa pojawi się w scenariuszu, trzeba spróbować wykorzystać te prawa, które już funkcjonują w rodzie, w rodzinie. I nawet jeśli wydaje się nam, że wszystko jest przestarzałe, warto połączyć stare z nowym, stworzyć coś pożytecznego.

Runa pomaga poszerzyć zrozumienie między ludźmi, można spojrzeć inaczej na osobę, którą się znało, być może pojawi się więcej szacunku, otwartości i zrozumienia.

Mówi, że tylko szlachetne czyny mogą wygrać, wykazać więcej obiektywizmu i hojności wobec innych ludzi. Bądź tak hojny, jak to tylko możliwe. W tym czasie trzeba będzie robić lub wykonywać tylko odpowiedzialne czyny, które przyniosą wielkie korzyści. Jeśli pracuje się w administracji, jeśli trzeba stworzyć strukturę, będzie to bardzo poważne przedsięwzięcie, które będzie miało wysoki status. Musisz wziąć na siebie największą odpowiedzialność.
Coś uczyni cię doskonałym i popchnie cię do budowania ideału. Inni mogą patrzeć na ciebie jak na kogoś, kto zawsze ma rację. Możesz mieć rację, a robienie tego, co słuszne, sprawi, że będziesz bardzo szanowany.
Odala jest związana z wielkim autorytetem, więc inni ludzie mogą postrzegać cię jako kogoś, kto ma wysoki status, możliwości, wiedzę, doświadczenie. Ludzie będą chcieli się do ciebie zbliżyć, aby poczuć twój patronat.Obserwuj swoje sny, gdy wyciągniesz tę runę, ponieważ osoby z twojej rodziny mogą przekazać ci informacje. Wszystko w losie będzie ci sprzyjać, twoje życie samo ułoży się w jeden obraz.
Może ci pomóc ktoś starszy lub ktoś, kogo znasz od dawna, ale będziesz go inaczej postrzegać, być może zacznie ci ufać w inny sposób.

Możesz stać się przewodnikiem po talentach, poczuć się jak ekspert, zebrać całą swoją wiedzę w jedną strukturę. Możesz przyswoić sobie język, który mówi inna osoba, który stanie się twoim własnym; będziesz mógł w nim prowadzić ważne negocjacje. Należy po prostu starać się zrozumieć drugą osobę, ale nie należy od razu narzucać jej swojej woli.

Odala sprawi, że dorośniesz – obudzisz w sobie dorosłość i weźmiesz na siebie odpowiedzialność, więc nie zdziw się, jeśli ludzie wokół ciebie będą zachowywać się jak dzieci, żądając od ciebie ochrony i wszelkich gwarancji.
Mogą pojawić się kreatywne rozwiązania, ale zawsze należy rozważyć ryzyko, spróbować spojrzeć na sytuację z różnych punktów widzenia, nie patrzeć na nią jak na coś, co jest już ostateczne. Odala zawsze zmusza do zastanowienia się. A relacje można budować tylko na szlachetności i dorosłej odpowiedzialności.

Zapraszam na Kurs Runiczny, który nauczy Cię krok po kroku, jak posługiwać się runami, w jaki sposób je czytać, wykorzystywać, kiedy je wykorzystywać. Pokażę Ci, jak zaprzyjaźnić się z runami, w jakich przypadkach pomagają. Czy współgrają z każdym człowiekiem i w każdym czasie? To kurs dla początkujących, ale nie tylko stworzony po to, by wykorzystywać je w dziedzinie prognostycznej, a przede wszystkim po to, aby móc je wykorzystywać w terapiach, metaforze.

Dzisiaj, tj. 8 marca o godz. 18.00 pierwsze zajęcia. 10, 12, 14 i 17 marca następne. Jest to 5 lekcji po 60 minut, a także pliki pdf z opisem każdej runy.

>> koszt kursu dla uczestników Jogi Twórczości – 579 zł
>> koszt kursu dla pozostałych – 680 zł

Otrzymujesz teorię i praktykę. A kto mnie już zna, wie, że przekazuję wiedzę, której nigdzie nie ma, która nie powtarza się, do której podchodzę bardzo twórczo. Bazuje ona na obliczeniach matematycznych, na mechanizmach psychologicznych, a także na moich doświadczeniach w pracy z człowiekiem.

A jeśli chcesz zdobyć jeszcze więcej wiedzy, to mam dla Ciebie kurs online, który składa się z 12 lekcji. Każda lekcja 90 minut.
>> koszt jednej lekcji/nagrania 90 minut – 80 zł.

Emma Lange blog

Emma Lange – portfolio
kontakt@emma-lange.pl

Brain-Art Centrum
W pracy wykorzystuję algorytmy, które opracowałam za pomocą mych autorskich metod. Wykorzystuję w nich moje doświadczenia, jako psychologa i terapeuty.
Algorytmy są objęte prawami autorskimi, na które mam wyłączność. Metody te nie są stosowane poza moim gabinetem.

Emma Lange
psycholog, terapeuta, homeopata

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *