Chciałabym pokazać Wam rysunek synchroniczny, czyli wykonywanie algorytmu wraz z klientką. Tym razem była to terapia METALOWY BAWÓŁ. Oczywiście na samym początku wybrałam wraz z klientką temat terapii, czyli to, co klientka chciała popchnąć do rozwoju. Była to strefa nauki.
Co przyniosło to rysowanie? Kobiecość i Męskość! Wniosło pielęgnowanie planów i tworzenie nowych programów. Rysowanie z klientem w terapii synchronicznej przynosi wiele odczuć, zarówno u mnie, jak u klienta.

Zatem, jakie zasoby były ważne, jakie symbole? Każdy z nas do czegoś dąży, ale na te dążenia nie wystarczy postawić stawki na: „ja chcę„, bo jak mawiają: „dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane„.  Po pierwszym – „ja chcę”, nie od razu pojawią się możliwości! Niestety, bardzo mało osób bierze to pod uwagę. Bardzo mało osób bierze pod uwagę  swój wewnętrzny opór, który działa jak tajny szpieg, jak piąta kolumna wywrotowa, która nie pozwala wyjść na zewnątrz ze swoimi planami, z namacalnymi realizacjami do świata materialnego.

Algorytmy (rysowanie według systemu i tematu) pomagają wejść w swój opór, zrozumieć jego naturę i uzbroić swoje „chcę” w prawdziwą broń i pragnienie. Podejmij więc działanie, stwórz nowe życie dla siebie i pomóż Wszechświatowi zrealizować Twoje plany! Dzięki temu nabierzesz energii.7 maja (w ramach święta Beltaine) czeka nas spotkanie z Babą-Jagą w Zaczarowanym Lesie. Zrozumiesz wewnętrzne programy swojej podświadomości i zrozumiesz, czego życzy Ci Wszechświat.

 

Jeśli chcesz zasięgnąć informacji na ten temat kursu czy terapii, zamówić analizę, to możesz do mnie napisać: kontakt@emma-lange.pl
lub zadzwonić: 502562629
whatsapp 502562629
Skype emm-lan

Zapraszamy do szkoły samorozwoju, na nasze kursy  i terapie 

 Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny

Pierwszy Algorytm

Jako terapeuta w rysowaniu synchronicznym z klientką, miałam podobne odczucia lekkości i przestrzeni. Co tutaj bardzo istotne, miałam przed oczami te same obrazy, co klientka, czyli widok górskiego potoku. Poprzez rysowanie synchroniczne efekt pracy nad sobą wzmacnia się, a ja w synchronizacji łączę się z klientką, z jej celem.

Drugi Algorytm

Klientka czuła spokój podczas wykonywania algorytmu. Nie czuła oporu w żadnym miejscu algorytmu. Miała wrażenie przestrzeni, lekkości. W niektórych momentach przychodziły obrazy górskiego potoku, natury, czystości. Założywszy sobie cel rozwoju w nauce, nic zatem nie stoi na przeszkodzie, aby tego kroku podjąć się. Jest to bardzo dobry wybór, który na długie lata przyniesie klientce stabilizację, ale także popchnie do dalszej nauki.

Brain-Art Centrum
W pracy wykorzystuję algorytmy, które opracowałam za pomocą mych autorskich metod. Wykorzystuję w nich moje doświadczenia, jako psychologa i terapeuty.
Algorytmy są objęte prawami autorskimi, na które mam wyłączność. Metody te nie są stosowane poza moim gabinetem.

Emma Lange
psycholog, terapeuta, homeopata

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *