Święto to nazywa się świętem przejścia, kiedy to świat duchów jest tak bliski światu żywych, że czasami nawet duchy mogą przybrać postać człowieka i komunikować się z nami. A czasami ludzie widzą, co dzieje się w niewidzialnym świecie. W tym czasie Wszechświat będzie wysyłał nam wiele symboli, więc trzeba być uważnym.
Symbole odgrywają dużą rolę w czasach współczesnych, ożywiły swoje znaczenie. Technologie związane z przesyłaniem i przyswajaniem informacji zawierają w sobie coś magicznego. Z jednej strony wszystko jest wykonane ludzkimi rękoma, z drugiej strony zawierają w sobie coś, co nie zawsze jest jasne i zrozumiałe. Symbol jest jak koder informacyjny, który może zawierać wszystko: dźwięk, zapach i dane o wydarzeniach i okolicznościach. Wydaje nam się, że człowiek, który potrafi rozmawiać z symbolami jest mistykiem, a tak naprawdę jest to kodowanie, które może wejść głęboko w podświadomość. Zatem wynalazcę alfabetu Morse’a można również nazwać mistykiem, ponieważ odkrył kod binarny „kropka-kreska”, który stał się prototypem technologii komputerowej. Gdy skupiamy się na obrazach, które pojawiają się w naszych komputerach, to wydają się one być realne i nie analizujemy tego, że kryją się za nimi mechanizmy fizyki, które nie zawsze rozumiemy.

Samhain jest punktem zwrotnym Wszechświata, który może nam pomóc w rozszyfrowaniu lub wręcz przeciwnie – zakodowaniu jakiejś ważnej informacji. Wszystkie symbole, które będą się manifestować w tym czasie niosą wiele ważnych informacji, które mają związek ze zmianami i zmieniającymi się okolicznościami. Wszyscy będziemy musieli doprowadzić nasze energie do pewnego rodzaju równości. Jeśli będziemy walczyć o przywództwo – przegramy, więc musimy walczyć o współpracę. Wszystko, co stworzymy w ciągu 10 dni przed Samhaineem i 10 dni po Samhainie, zostanie zrealizowane w naszym świecie. Nowe będzie aktywnie niszczyć stare.
Ewoluujcie i nie stójcie w jednym miejscu, zmieniajcie siebie i przekształcajcie w nowe archetypy. Wiele rzeczy przyspieszy i trzeba będzie nadążyć, aby wszystko zrobić. Nawiązujcie nowe znajomości, które będą rozwojowe, docierajcie do właściwych i przydatnych kontaktów. Podpisujcie umowy, wychodźcie z nowymi dokumentami, kontaktami i reklamą, a wszystko to da duży wzrost – zgromadzi się potencjał dla wzrostu i rozwoju.
Samhain jest punktem zwrotnym w Losie! Wykorzystajcie jego energię, aby pożegnać się z tym, co już dawno przestało być wasze. Podejmijcie wysiłek woli i zróbcie krok naprzód w kierunku nowego życia. Jeżeli nie podejmiecie wysiłku woli, to nowa energia wypełni stare rejony i może skończyć się to bólem, zmartwieniami i doświadczaniem. Jest to czas pełen intryg i sytuacji, które wszystko zmienią. W ten sposób ci, którzy są zdeterminowani, otrzymają dobrobyt zarówno finansowy, jak i osobisty. W tym okresie wszyscy będziemy poszukiwać nowego punktu odniesienia i dlatego możemy używać symboli, które pokazują nam, dokąd zmierza podświadomy umysł. 5 listopada  zapraszamy do naszego Centrum – do szkoły terapii i psychologii Labyrinth. Organizujemy Samhain, więc masz okazję popracować nad energiami tego święta, a do tego miło spędzić czas. Zobaczysz w jaki sposób zwiększyć swoje możliwości, gdzie szukać szczęścia i jakie kroki podjąć, aby wyleciał korek, który od dawna cię blokuje.
Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak rozwinie się jakaś ważna dla ciebie relacja lub projekt finansowy, to czekamy na CIEBIE. Napełnij się nową energią i szukaj nowych możliwości.

 

Koszt spotkania/terapii – 160 zł
Dla tych, którzy biorą udział w Jodze Twórczości  – 120 zł.

Jeśli chcesz wziąć udział napisz lub zadzwoń:kontakt@emma-lange.pl
+48502562629

Serdecznie zapraszam!

Brain-Art Centrum
W pracy wykorzystuję algorytmy, które opracowałam za pomocą mych autorskich metod. Wykorzystuję w nich moje doświadczenia, jako psychologa i terapeuty.
Algorytmy są objęte prawami autorskimi, na które mam wyłączność. Metody te nie są stosowane poza moim gabinetem.

Emma Lange
psycholog, terapeuta, homeopata

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *