Zawsze patrzę w Niebo, aby zobaczyć, co się wydarzy na Ziemi. Planety są znakami, które ujawniają nam informacje o tym, co będzie się działo w społeczeństwie. Pragnęłam wskazać to, co będzie się w odniesieniu do Lilith, a teraz chcę pokazać to, co będzie się działo w gabinecie terapeuty, kiedy  Selene jest w Wodniku, co będzie się działo z nami i naszymi duszami.
Staniemy się nieco bardziej wrażliwi i ludzcy. Przypomnimy sobie, że jesteśmy ludźmi i staniemy się bardziej tolerancyjni wobec siebie. Jest to czas, aby zademonstrować kosmiczną sprawiedliwość; jeśli na to nie zasługujesz, to nie dostaniesz tego, a jeśli zasługujesz, to otrzymasz więcej, niż oczekujesz. Kosmos oczekuje od ludzi wdzięczności i prawego, syntetycznego myślenia, a nie myślenia infantylnego, czyli widzenie świata tylko z jednej strony. Musimy widzieć świat z różnych stron. To jest czas naszego dojrzewania, kiedy możemy dotknąć mądrości, która nas ocali. Stańmy się obserwatorami i twórcami.

Czego w tym okresie będziemy potrzebować?
Na pewno więcej wiary w siebie i w swoje możliwości, zadbania o nie.  Gdy na Niebie pojawia się jakiś ruch, w społeczeństwie następuje mała rewolucja. Wyobraźmy sobie, jak w oceanie poruszają się płyty tektoniczne.. Pojawia się wtedy trzęsienia ziemi lub tsunami, zachodzą zmiany w społeczeństwie, choć na początku nie zawsze widoczne.
W moim gabinecie terapeutycznym także nastąpi zmiana, bo kiedy Selene była w Koziorożcu, przychodzili ludzie, którzy chcieli być silni, podświadomie w to wierzyli i udało im się to przywrócić w praktyce. Teraz jednak przyjdą ludzie, którzy doznali niesprawiedliwości, i jestem pewna, że będą tej sprawiedliwości szukać u mnie.Psychoterapia to łagodny sposób na zmianę swojego życia. Psychoterapia jest praktyką duchową. Wiele osób uważa, że terapia polega tylko na tym, co związane jest z medycyną. A gdzie w tym wszystkim jest dusza? Psychologia jest nauką o duszy! Psychoterapia polega na nabraniu energii, ponownym połączeniu się z rzeczywistością, na głębokim oczyszczeniu i uzyskaniu równowagi. Coraz więcej terapeutów zaczyna dostrzegać komponent duszy w terapii. Właśnie teraz, kiedy Anioł Selene wszedł w znak Wodnika, Dusza będzie potrzebowała jeszcze więcej pomocy i energii, będzie musiała odzyskać siły, aby zaakceptować nowy świat, odnaleźć w nim swoje miejsce, posunąć się dalej w swoim rozwoju.
Ci pacjenci, którzy uwolnią się od ograniczającej koncepcji, że terapia odnosi się tylko do medycznej płaszczyzny oddziaływania, odnajdą siebie, swoją autentyczność, swoje źródło radości. Wiele osób przychodzących na terapię, zgłasza, że „nie czuje się swobodnie„, że jest w kontakcie z tym, co irracjonalne. Odpowiada za to aspekt duszy, który potrzebuje akceptacji siebie, swojej przestrzeni. Kiedy duchowość jest przebudzona, człowiek może przejść przez kryzys, który jest dla niego trudny do zniesienia. Kiedy człowiek czuje, że wzywa go dusza, potrzebuje wsparcia, które może otrzymać na terapii.
Terapia jest duchową praktyką, która pozwala otworzyć się na siebie i na swój potencjał. Anioł  Selene pokaże nam teraz, że możemy zmieniać naszą przestrzeń poprzez twórczość, współpracę z Czasem, poprzez pomoc w ponownych narodzinach Ducha.

Zapraszam na terapię Osiem Tybetańskich Kobiet, można ją odbyć w grupie lub indywidualnie.

Emma Lange blog

Emma Lange – portfolio
kontakt@emma-lange.pl

Brain-Art Centrum
W pracy wykorzystuję algorytmy, które opracowałam za pomocą mych autorskich metod. Wykorzystuję w nich moje doświadczenia, jako psychologa i terapeuty.
Algorytmy są objęte prawami autorskimi, na które mam wyłączność. Metody te nie są stosowane poza moim gabinetem.

Emma Lange
psycholog, terapeuta, homeopata

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *