Marzec jest świetnym miesiącem, aby móc nauczyć się, jak prawidłowo pracować ze swoimi pragnieniami. Zbliża się wiosna kalendarzowa, a to oznacza przebudzenie. Aktywują się różne energie i sugerujemy, abyś i ty naładował się aktywatorami. Oferuję warsztaty „Modelowanie Swoich Pragnień”. Będą to praktyczne zajęcia, dzięki którym nauczysz się, w jaki sposób zadać właściwe pytania życiu, w jaki sposób oczyścić swoją podświadomość, złagodzić stres i przyciągnąć powodzenie. Spróbujesz utworzyć własny format wydarzeń. Będziesz miał okazję ujrzeć różne opcje tego, czego pragniesz. Dowiesz się, w jaki sposób i kiedy możesz wykazać się motywacją. A wtedy to, co wydawało się być ciężkie i przytłaczające, ruszy. Dowiesz się, w jaki sposób aktywować mocne strony Jaźni i poprzez energie kreatywności otrzymywać wsparcie energetyczne od świata zewnętrznego. Otworzysz dostęp do kluczy wewnętrznej siły i zrobisz świadomy krok w kierunku zwycięstwa.
Dowiesz się, jak stworzyć własne Słońce, połączyć się z Powodzeniem. Dodatkowo przejdziesz Grę Transformacyjną z udziałem Meta-kart i kart „Gospodarz Strachu”. Dzięki grze i pracy z kartami, znajdziesz rozwiązanie, którego twa podświadomość nie brała pod uwagę – Meta Karty – Książka i Karty

To seminarium pomoże ci odnaleźć się, podnieść poziom energii, nauczyć się, jak postępować w zgodzie ze swoim szczęściem.
Obiecuję, że będzie ciekawie! Mam dla was bardzo interesujące tematy, które możecie znaleźć tylko u mnie! Uzyskacie zastrzyk energii i skierujecie swą uwagę na pozytywną stronę życia, na radość.Zabierz ze sobą blok rysunkowy, flamastry, ołówek lub kredki, a ja kreatywnie podejdę do Twojego Przeznaczenia. Możesz dojść do wewnętrznej odnowy, która pomoże przywrócić wewnętrzną harmonię. Nie obędzie się bez aspektów numerologii, czyli matematycznych obliczeń (matematyki psychologicznej)! Dzięki specjalnym obliczeniom dowiesz się, co oznacza Liczba Twojej Energii i w jaki sposób z nią pracować, aby właściwie wykorzystać swój potencjał.

Plan Seminarium

> Twórcze podejście do próśb do Wszechświata,

> Uwalnianie stresu i tworzenie pola radości,

> Neurocharyzma, związek ze swoim Wyższym Ja,

> Gra Transformacyjna „Mój Los i Mój Lęk”,

> Transformacyjna gra „Decyzje”,

> Ćwiczenia „Moje Wewnętrzne Słońce”. Nauka podnoszenia poziomu swej energii, Numerologia (matematyka psychologiczna) „Liczba Mojej Energii”, czyli:

– jakie potencjalne kanały mogę wnieść do swojego życia?
– co jeszcze mogę dla siebie zrobić?
– jak mogę wykorzystać energię, którą dostałem przy narodzinach?

Nie są to zajęcia z tworzenia mandali, nie są to zajęcia wróżbiarskie, ani mistyczne! Jest to program terapeutyczny, który stworzyłam sama. Od wielu lat zajmuje się terapią. Stworzyłam wiele metod, dzięki którym pomagam swoim pacjentom. Jeśli chcesz poznać te metody, masz problemy w życiu, a nikt nie jest w stanie ci pomóc, to te zajęcia terapeutyczne mogą stać się twoim kołem ratunkowym.
Czekam na was, na wasze zgłoszenia. Cieszę się, że seminarium staje się coraz bardziej popularne, że mogę wam pomagać.
Zapraszam 14 marca do Grudziądza, do Neuro-Art Centrum. Gwarantuję miłą i kameralną atmosferę, a także dyskrecję. Zajęcia grupowe (4-5 osób) odbywają się w weekend i trwają od 6 do 8 godzin.
Grudziądz jest miastem, które oferuje wiele atrakcji. Posiada bardzo dobrą linię komunikacyjną. Nasze Centrum znajduje się w budynku, który stoi nieopodal ważnego węzła komunikacyjnego, więc bardzo łatwo nas znaleźć.
Jeśli zdecydujesz się wziąć udział w terapii, zadzwoń do organizatora seminarium – 515 933 947. Pomoże ci, odpowie na pytania.
Spiesz się, ponieważ wolnych miejsc jest naprawdę mało! Każdy musi mieć czas na aktywację pola energetycznego. Z każdą, przybywającą osobą, przeprowadzam sesję odnowienia i aktualizacji energii, a to także wymaga poświęcenia odpowiedniego przedziału czasowego.  Zbieram małe grupy, abyście mogli czuć się swobodnie, nie bać się mówić o sowich problemach, otwierać swe wnętrza.  Są to bardzo kreatywne, tętniące życiem, naładowane energią spotkania.

Wielu chce wiedzy, więc gotowi są przemierzać świat w poszukiwaniu odpowiedzi na życiowe pytania, w szukaniu dla siebie pomocy. Wychodzę do was z taką pomocą – tu, na miejscu, niedaleko!
Miałam pragnienie stworzyć w Polsce kreatywne laboratorium, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Chcę was zarażać Życiem, szansą, abyście ponownie zakochali się w swoim Przeznaczeniu.

Tematyka seminariów jest różna. Niektóre seminaria mogą odbywać się za pomocą formularza online, a niektóre wymagają waszej obecności. Osobiste uczestnictwo w seminarium pozwala na osiągnięcie wysokiej jakości edukacji. Dużo zależy od waszego osobistego zaangażowania i zainteresowania. Pomogę w rozwoju i doskonaleniu się, dzieleniu się wiedzą i umiejętnościami. Niech na naszej planecie będzie więcej pozytywnych i świadomych ludzi!kontakt@emma-lange.pl

 Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny

Brain-Art Centrum
W pracy wykorzystuję algorytmy, które opracowałam za pomocą mych autorskich metod. Wykorzystuję w nich moje doświadczenia, jako psychologa i terapeuty.
Algorytmy są objęte prawami autorskimi, na które mam wyłączność. Metody te nie są stosowane poza moim gabinetem.

Emma Lange
psycholog, terapeuta, homeopata