Osiem Kobiet Tybetu

Równonoc wiosenna to bardzo ważny dzień w roku. Zawsze kojarzy się z odnowieniem i wprowadzeniem nowej energii. Równonoc wiosenna jest na liście świąt roku jako święto siły, kiedy możemy odnowić swoją energię. Możemy zacząć żyć inaczej, pozbyć się przeszkód, spalić to, co nam niepotrzebne.
20 marca spotykamy się na terapii online, dzięki której staniemy się otwarci i pozytywnie nastawieni do życia, na ile to tylko możliwe. Pomoże nam odpowiednio dostroić się do świata i zaakceptować rzeczywistość zewnętrzną.

W tym dniu nie tylko dzień i noc, ale także wiosna i zima są sobie równe. W tej chwili znajdujemy się w stanie granicznym i potrzebujemy pozytywnej energii, która wyciągnie nas z trudnej sytuacji za rękę. Wszyscy doświadczamy napięcia spowodowanego energiami, które pojawiły się w świecie zewnętrznym. A na terapii grupowej i indywidualnej, w miejscach, w których obecna jest Miłosierna Biała Dolma, możemy otrzymać wiele dobrej energii, która popchnie nas w kierunku sukcesu.

Możemy otworzyć kanały sukcesu dla:

– Miłości

– Sukcesu.

Możemy zbliżyć się do mocy przodków. Ta energia jest nam dana po to, abyśmy przez sześć miesięcy mogli istnieć w energii pokoju, w stanie dobroci i wdzięczności. Szczególnie w tym roku to święto przypada w dniu Słońca, w Niedzielę.
Możesz przekazać tę energię każdemu, kto jest ci bliski.Z kim będziesz prowadzić dialog podczas terapii?

1) Z Matką Pierwotną. Będziesz mógł sprawdzić czy na tym polu występuje u ciebie konflikt. Jeśli jest konflikt, to nauczyć się z nim pracować i w jaki sposób go wyeliminować. To ważne, ponieważ ten konflikt ma wpływ na twój sukces finansowy lub zdrowotny.

2) Z Matką Odważną. Dowiesz się czy masz konflikt ze swoimi talentami i jakie misje zostaną na ciebie nałożone. Dowiesz się, jak długo będziesz przechodził inicjacje wewnętrzne i czemu jeszcze musisz służyć, aby zgromadzić właściwą energię dla Sukcesu i Miłości.

3) Z Matką Zbawicielką. Będziesz mógł porozmawiać o swoich problemach i dowiedzieć się, od czego chce cię uchronić, od jakich traum i trudnych sytuacji, czego masz unikać i o czym nie marzyć.

4) Z Matką Ratowniczką. Dowiesz się, od czego powinieneś się wyzwolić i od czego może cię wyzwolić twoja karma.  Jakie węzły karmiczne nie mają już znaczenia dla twojego losu.

Jest to czas dobroczynności, więc możecie zwracać się do Białej Dolmy z prośbami. Pod koniec spotkania będziemy pracować w sposób twórczy, poddając się alchemicznemu oczyszczeniu, w energii Miłosiernej Białej Dolmy.

Terapia oparta na duchowych praktykach Tybetu. Jest to symbioza mądrości Wschodu i psychologicznego podejścia Zachodu. Jest to połączenie i okazja do osiągnięcia czystości i lepszych energii.

Zapraszam 20 marca o godzinie 18.00
Dla uczestników Jogi Twórczości koszt terapii w grupie – 200 zł, indywidualnej – 250 zł

Dla pozostałych koszt terapii w grupie – 250 zł, indywidualnej – 300 zł.

kontakt@emma-lange.pl

Brain-Art Centrum
W pracy wykorzystuję algorytmy, które opracowałam za pomocą mych autorskich metod. Wykorzystuję w nich moje doświadczenia, jako psychologa i terapeuty.
Algorytmy są objęte prawami autorskimi, na które mam wyłączność. Metody te nie są stosowane poza moim gabinetem.

Emma Lange
psycholog, terapeuta, homeopata

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *