Na moim blogu i w sklepie Kalendarz Biodynamiczny pisałam, że utworzyliśmy Szkołę Integralnej i Twórczej Psychologii i Modelowania Matematycznego.

Strefa wewnętrznego przepływu twórczego, to obszar psychiki, w którym kształtują się nasze pomysły. Rodzi się tam impuls, który prowadzi do formowania się tego obszaru w idee, powstania zrozumienia idei w przepływie emocji. To tutaj możemy prześledzić nasze podejście do własnego sukcesu; jest to sukces transcendentalny, który sięga daleko i głęboko w pole informacyjne. Mówimy tu o liczbach, więc w tej samej liczbie może pojawić się przeszkoda, która uniemożliwia szczęście.

W tej liczbie znajduje się sfera karmicznych idei i myśli; te liczbowe koniunkcje pokazują, jak głęboko może narodzić się silna idea, co może ją popchnąć i pomóc jej wzrastać. To właśnie w tej sferze, kiedy coś się rodzi, pokazana jest wytrwałość w dążeniu do tego.

To fabryka wysokich ideałów, które tworzą Misję, kierunek szczęścia. Ten twórczy przepływ może sam w sobie oddzielić się od ogólnej zasady kosmicznej i aktywować Wolę człowieka. Ten sam przepływ może pozbawić człowieka rozumu i aktywować pragnienia. Tworzy aparat motywacyjny.

Metaforą narodzin pomysłu jest pokój z wieloma lustrami, a każde lustro odzwierciedla część tego pomysłu – energia jest zbierana kawałek po kawałku i powstaje pomysł. Idee te wyłaniają się z głębin wielkich doświadczeń, także przodków, a idee, które nigdy nie zostały zrealizowane, mogą teraz zyskać na sile.To sedno sukcesu, które skrywa sekretne tajemnice i wieczność.

Szerzej omówię to na darmowym webinarze, który odbędzie się 12 kwietnia:


Oczywiście nauczam też tego w naszej Akademii Integralnej Psychologii i Modelowania Matematycznego (Numerologia). Studentem możesz zostać w każdej chwili, bo pozwala na to system nauczania, który wdrożyliśmy (system modułowo-blokowy). Oferujemy wykłady zawierające obszerny materiał, zwięzłe wykłady, głęboką filozofię, nowości naukowe a przede wszystkim – dużo autorskiego materiału.

I oczywiście, co miesiąc prowadzimy bezpłatne seminaria online, a informację o tym znajdziesz też na moim kanale – na Telegramie.

 

Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na temat Akademii Integralnej i Twórczej Psychologii:

Akademia Integralnej i Twórczej Psychologii – Miesiąc

Mój Kanał TELEGRAM – Serdecznie Zapraszam:
👉🏼 Praca z Kartami
👉🏼 Psychologia i Matematyka
👉🏼 Być Zdrowym

Na moich kanałach na Telegramie publikuję wiele ciekawych materiałów – darmowych materiałów, np. kursów, filmów instruktażowych na temat pracy z kartami metaforycznymi, opowiadam o innej – nieznanej stronie liczb, itd.