Pracuję z ludźmi od 20 lat – pracuję jako homeopata, psycholog i terapeuta. Dzięki współpracy z klientem, możemy rozwiązać wiele jego problemów, jeśli klient zrestartuje je energetycznie, przejdzie przez inne doznania. Chciałabym wiele wam przekazać – przede wszystkim pokazać, że można zrestartować pole zdrowia, że można pozbyć się tych starych programów, wydostać się z trudnych sytuacji, wyleczyć rany na duszy – wszystko to można osiągnąć, pozbywając się z podświadomości starych programów! Nie inaczej, nie ma innego sposobu!

Oczyszczanie starych programów jest jak wyjście ze starych, zużytych butów, które już na ciebie nie pasują. Jest to likwidacja starych nawyków i przekonanie się o tym, że wokół ciebie są jeszcze inne możliwości. Grafika, arterapia, to oczyszczenie swojej aury, swojego Przeznaczenia, wewnętrznych postaw. Dzięki graficznemu wyrażeniu wewnętrznych problemów, możesz wyrzucić z siebie to, co znajduje się bardzo głęboko, co spadło na twój fundament, gdy rodziłeś się. Te graficzne ćwiczenia pomogą ci zmniejszyć wewnętrzne napięcie od przeszkód.

W grudniu w 2017 roku, kiedy Saturn udał się do znaku Koziorożca, rozpoczęła się praca nad nowym domem,  nad rodziną, nad zdrowiem, nad osobowością. Saturn ponownie wchodzi do znaku Koziorożca, w którym pozostanie przez pięć i pół miesiąca, a potem opuści go na długo. W tym czasie wydam nową książkę o Saturnie – pierwszą część z dwunastu, można kupić u mnie na blogu – tutaj.  W ciągu tych 5,5 miesiąca będziemy musieli nanieść ostatnie już poprawki w budowaniu samych siebie, w uświadamianiu sobie tego, co musi zostać w nas przekształcone. Następnie, Saturn przeniesie się do Wodnika i włączy twórcze programy.

Co jest potrzebne do tego, aby osiągnąć sukces?> Cel,
> Organizacja,
> Planowanie i kontrola,
> Prawo i porządek,
> Odpowiedzialność i włączenie.

Możesz stworzyć sobie nowe programy związane z relacjami biznesowymi, finansami, osiągnięciami zawodowymi, autorytetem. Teraz masz okazję zrozumieć, na ile w twoim polu włączona jest energia rodziny, energie z dzieciństwa, kompleksy, schematy, stare modele. Teraz masz możliwość przyspieszenia zmian; zmiany programów, które stoją za tobą od dłuższego czasu. Istnieje możliwość, że wylądujesz na słupie podczas pokonywania zakrętów, ale będziesz w stanie utrzymać się i bez problemu zmienić kierunek. Możesz rozwinąć osobisty świat.
Jeśli masz trudności z ustaleniem celu, żadnej odpowiedzialności za swoje życie, jeśli nie ma jasnego planu pracy nad sobą, to tym razem możesz postawić sobie jeszcze trudniejsze zadania. Saturn nigdy nie zabija, wręcz przeciwnie – wymaga manifestacji woli, dokonywania wyborów, znajdowania celu lub budowania solidnych podstaw. Saturn daje nam szansę, zatem w pozytywny sposób zaczynamy wspinać się na górę, na końcu której jest dobrobyt i możliwości energetyczne. Otwieramy się na szeroką publiczność, rozwijamy się. Na tej górze, na jej szczycie, czekają na nas ogromne siły energetyczne.

W wersji negatywnej spadamy, a potem nasze problemy rosną, jak kula śniegowa – są nierozwiązane, dlatego wpadamy w kłopoty.

Możesz spróbować nowych metod, aby skorygować swoje przeznaczenie. Arterapia odbywa się za pomocą żywych linii, a podane algorytmy pozwalają na poprawne dostosowanie swojego Przeznaczenia. Staram się organizować terapie w te dni, które dają najsilniejszą energię.

Każdy Z Nas Ma Szansę Zmienić Się.

Indianie pełniom Księżyca nadawali nazwy. W tym okresie Księżyc ma na nas wielki wpływ, co oznacza, że zbliżamy się do naszej Podświadomości, zaczynamy odczuwać siebie inaczej, głębiej.
Jest to czas, kiedy zbieramy żniwa – możemy skoncentrować naszą energię na tym, co jest dla nas naprawdę ważne. Jest to okazja, by poczuć i przeforsować to, czego nauczyliśmy się w ciągu całego roku. Pracując z linią bioniczną, możemy zrealizować nasze plany, zastosować to, czego nauczyliśmy się.  Możemy nastawić się na rezultat. Terapia, którą odbywamy w danym okresie, pomaga szybciej osiągnąć rezultaty. Możesz uzyskać głęboki wgląd, zobaczyć sen, dotknąć swojej głębokiej reinkarnacji, umocnić swoje zdolności umysłowe.

Na spotkaniu będziesz mógł odpuścić i popracować nad tym, co już się skończyło, a co nie jest wypełnione energią. Będziesz mógł pożegnać się z programami karmicznymi, które straciły swoją moc.
Sam pobłogosławisz swój los, co pomoże ci prawidłowo dostroić się niego. Pomoże to zaakceptować i zauważyć pozytywne znaki przeznaczenia, pomoże usunąć z twego wnętrza wszelkie ograniczenia.

Jeśli chcesz zasięgnąć informacji na ten temat kursu czy terapii, możesz do mnie napisać: kontakt@emma-lange.pl
lub zadzwonić: 502562629

Zapraszamy do szkoły samorozwoju, na inne nasze kursy  i terapie  Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny

Brain-Art Centrum
W pracy wykorzystuję algorytmy, które opracowałam za pomocą mych autorskich metod. Wykorzystuję w nich moje doświadczenia, jako psychologa i terapeuty.
Algorytmy są objęte prawami autorskimi, na które mam wyłączność. Metody te nie są stosowane poza moim gabinetem.

Emma Lange
psycholog, terapeuta, homeopata