Wiele osób pyta, czym jest gra transformacyjna, po co nam terapia?
Gra terapeutyczna pomaga zaktualizować lub przerwać to, co dzieje się w naszym systemie, w naszym wewnętrznym świecie. Pozwala to na wzrost nowych neuronów, wzdłuż których będą biegły nowe myśli, nowe informacje, a wraz z nimi – nowe możliwości. Przykładowo, jeśli chcemy nauczyć się języka obcego, możemy czytać w języku obcym, rozmawiać w języku obcym, znaleźć partnera, który będzie mówił w danym języku, wyjechać poza granice kraju. Być może pojedziemy za pracą lub odnajdziemy własne miejsce emocjonalnie i społecznie.
To samo dzieje się podczas restrukturyzacją pola informacyjnego! Otrzymujemy wskazówki, w jaki sposób działać i jaką Wszechświat daje nam energię w zależności od naszych potrzeb. Zmiany astrologiczne, które zachodzą w kosmosie, dają wskazówki, dzięki którym wiemy jak współdziałać z rytmem Wszechświata. Pomagają nam zrozumieć to, co się dzieje, zrozumieć cele i znaczenie nowych sytuacji.

To Zaćmienie lub serię innych zaćmień, można nazwać Zaćmieniem Woli, tzn., że to, co włożymy w swoją wolę, pozostanie z nami na długi czas, nawet przez 29 lat. A to znaczy, że sytuacje, które występują teraz, wygodne lub niewygodne, niosą w sobie pewien sens, który odkryjemy za 25 – 29 lat.Wytłumaczę Wam, w jaki sposób działa Pole Informacyjne…

Co jest ważniejsze, samochód czy kierowca?
Naukowcy od dawna próbują znaleźć formułę Sukcesu, którą można zastosować w Formule 1, czyli: ważniejszy jest kierowca, bolid czy wsparcie zespołu? Wcześniej uważano, że 80% sukcesu to samochód, a umiejętności pilota nie są tak ważne. Jednak naukowcy z University of Lethbridge wskazali, że taka formuła jest błędna. Wkład sukcesu maszyny był mocno przeceniony. Wkład kierowcy też nie jest zbyt duży, więc co jest najważniejsze? Największą rolę odgrywa subtelna interakcja między zawodnikiem a zespołem! To jest pole informacyjne, które steruje zdarzeniami. Ludzie także powinni nauczyć się pracować z zasobami pola informacyjnego. To pole informacyjne popycha nas do kontrolowania czynników losowych. W tej subtelnej interakcji pola informacyjnego i samochodu rolę odgrywa doświadczenie kierowcy, jego wiedza, umiejętności i dynamika rozwoju. Wielki sukces mogą odnieść ci, którzy potrafią finansować swój rozwój oraz ci, którzy są związani z energią pola informacyjnego.

Podobnie w terapii – podczas gry terapeutycznej, możemy zrekonstruować nasze pole informacyjne, by zrozumieć, czym żyjemy, z czym związane są nasze emocje, co możemy transformować? W ten sposób gra pomaga nam ominąć reakcje obronne i zrozumieć, w którym miejscu znajdujemy się.
Podczas gry terapeutycznej otwieramy się, rekonstruujemy nasze decyzje, znajdujemy najlepsze możliwe ścieżki dla siebie i dla rozwiązania naszych problemów. Poprzez zabawę dotykamy naszego wewnętrznego dziecka, naszych rezerw. Możemy przeżyć sytuację w nowy sposób.
Dzięki grze możemy wiele naszych problemów zniwelować i zrozumieć, dlaczego w ogóle pojawiły się. Jesteśmy w stanie zobaczyć, na co Wszechświat nas nastawia, co w nas inwestuje i jaką energię. W końcu będziemy mogli ujrzeć to, w czym leży nasz sukces.

Gra Terapeutyczna (Transformacyjna) jest modelowana w sposób matematyczny, a na tej siatce matematycznej znajdują się symbole, które mają wiele znaczeń. |
Terapia trwa dwie godziny, ale może trwać dłużej (aspekt indywidualny klienta).
Należy zaopatrzyć się w długopis i zeszyt, aby móc zapisywać swoje emocje i spostrzeżenia, a także wskazówki, to bardzo ważne.

Terapia indywidualna w dniach 23- 28 października. Napisz na: kontakt@emma-lange.pl
Umów się na terapię. Miejsc zostało już niewiele.

Terapia jest płatna.

Brain-Art Centrum
W pracy wykorzystuję algorytmy, które opracowałam za pomocą mych autorskich metod. Wykorzystuję w nich moje doświadczenia, jako psychologa i terapeuty.
Algorytmy są objęte prawami autorskimi, na które mam wyłączność. Metody te nie są stosowane poza moim gabinetem.

Emma Lange
psycholog, terapeuta, homeopata

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *