Freud powiedział: „Depresja nie jest oznaką słabości, to znak, że starałeś się być zbyt silny, zbyt długo.” Najważniejszą rzeczą w naszym życiu jest stabilność, umiarkowanie i homeostaza. Życie zawsze dąży do swojej wewnętrznej spójności. Lekarze często upominają o profilaktyce, ponieważ zawsze łatwiej jest zapobiegać chorobie, niż później z nią walczyć. Środki zapobiegawcze są znacznie tańsze i pod względem ceny, i działania, i czasu. Jeśli chcesz zapobiec przeziębieniu, dobrze wyglądać to uprawiaj sport. Zachowaj umiar i reżim, a wszystko stanie się proste.
Istnieje wiele różnych środków zapobiegawczych, które mogą być użyteczne. Możemy zrezygnować ze słodyczy, mąki, przejść na dietę bezglutenową, nie jeść laktozy, ale nie myślimy o tym, że oprócz ciała, posiadamy jeszcze DUSZĘ. To wszystko razem składa się na psychiczną część człowieka. Człowiek to nie tylko ciało, ale także Dusza. Zapominamy o Duszy, więc możemy zaciskać zęby, połykać urazę, wypełniać nasze myśli złudzeniami i oczekiwaniami. Często słyszymy, że depresja występuje tylko u słabych, agresja u złych, załamanie nerwowe u głupich, a o emocjonalnym wypaleniu w pracy nikt nie słyszał. I taka Dusza siedzi zamknięta w swoim świecie, czekając na kogoś, kto zwróci na nią uwagę. Czeka aż ktoś omówi z nią jej problemy, aż ktoś zobaczy jej cierpienie, aż zostanie oczyszczona z urazów. Czasami trzeba wsłuchać się w głos swej duszy, aby mogła rozbłysnąć, rozświetlić się.
Wyobraź sobie, że możesz przyjść do centrum psychologicznego i zapytać: „Co mogę zrobić dla swojej duszy? Jakie testy muszę wykonać, aby poradzić sobie z bólem mojej duszy? Czy są lekarstwa dla Duszy, żeby nie chorowała?” Na swoje pytania słyszysz odpowiedź: „Zapraszamy, zbadaj swoją Duszę, stan optymizmu swojej Duszy. Sprawdzimy, jakie są blokady w twojej Duszy, zwrócimy utraconą motywację„. A potem otrzymujesz zalecenia, w jaki sposób skorygować swoje myślenie, w jaki sposób zmienić obraz świata, w jaki sposób przekierować uwagę”. Otrzymujesz, jak w dobrej klinice, analizę i opracowanie, twórczą inspirację, opracowanie wewnętrznego dziecka i programów podświadomości. W dobrej klinice otrzymujesz wszystko.Każda recepta jest inna, każda indywidualna analiza jest inna, z inną dawką emocji. Każdy ma własny przepis na swoje szczęście, na przerzucenie uwagi. Wszystko to możesz znaleźć w naszym centrum psychologicznym Brain-Art Centrum. Ci, którzy nad sobą pracują, już po upływie sześciu miesięcy, albo po roku czują się inaczej, lepiej. Te blokady, które przedstawiały sobą horror, staną się zasobami, które są przyjmowane z miłością i z wdzięcznością, ponieważ każdy dostaje własną diagnozę, w postaci Analizy Podświadomości lub Analizy Rodowej, albo analizy Jedenaście Archetypów Kobiet w Mojej Duszy. Każdy dostaje coś innego i pracuje według innych zaleceń.

W terapii człowiek idzie własną drogą leczenia. Terapie pomagają rozwiązywać problemy twojej duszy. Na masaż  nie idziesz tylko raz, a co najmniej pięć razy, aby usunąć blokady z ciała. Tak samo jest z Duszą! Nawet jeśli nie jest widoczna, to wymaga uwagi. Z tej przyczyny Dusza od czasu do czasu także prosi o oczyszczenie. Analiza pomaga zrozumieć siebie, a potem jest terapia, która pomaga zebrać w sobie energię. Terapie pomagają przywrócić stan swoich zasobów, zatem od czasu do czasu należy odwiedzić swoją Duszę i zaprosić ją na herbatę, na odkrycia, na spacer. Pomyśl o Duszy, oczyść ją i daj jej coś wspaniałego.
Mamy świetne Gry Transformacyjne, które pomagają dotknąć najtrudniejszych miejsc.
Obejmij swoją Duszę, daj jej ciepło i radość, wtedy przestanie żyć w ciągłym stresie, w oczekiwaniu, w iluzji. Wtedy Dusza nie podzieli się swoim smutkiem z Ciałem, starość zniknie i powróci piękno, radość.

Zapraszam na Terapie i Gry Transformacyjne.
Zapraszamy na Planetarne Terapie – Przepracowanie Wewnętrznego Słońca.

Jeśli chcesz zasięgnąć informacji na ten temat kursu czy terapii, zamówić analizę, to możesz do mnie napisać: kontakt@emma-lange.pl
lub zadzwonić: 502562629
whatsapp 502562629
Skype emm-lan

Zapraszamy do szkoły samorozwoju, na nasze kursy  i terapie  Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny

Brain-Art Centrum
W pracy wykorzystuję algorytmy, które opracowałam za pomocą mych autorskich metod. Wykorzystuję w nich moje doświadczenia, jako psychologa i terapeuty.
Algorytmy są objęte prawami autorskimi, na które mam wyłączność. Metody te nie są stosowane poza moim gabinetem.

Emma Lange
psycholog, terapeuta, homeopata

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *