Orzech to symbol nowej wiedzy. Podczas terapii każdy uczestnik zakończył swój związek z przeszłością. Zakończył go poprawnie, mądrze, ze zrozumieniem i analizą. Orzech jest symbolem NOWIU, założenia nowych programów. Las Orzechowy to przestrzeń Mądrości. Tam, gdzie jest Orzech, są mądre i poprawne zmiany. Zgodnie z wiedzą celtycką, pod Orzechem zawsze można było zdobyć nową wiedzę, mądre rady. Orzech kojarzy się też z pisaniem, czyli pracując z tą energią, można zwiększyć swoją analityczność, poczuć temperament, otworzyć się na dążenie do przyszłości. To jest właściwe edukowanie siebie na przyszłość.

Celem terapii jest zneutralizowanie przeszłości – tego, co trzyma człowieka za nogi i nie pozwala mu energicznie oddychać, paraliżuje strachem.

Razem z uczestnikami mogliśmy przeprogramować w sobie te energie, przekształcić, zbudować inny schemat komunikacji z naszą przeszłością. Oczywiście nie obyło się bez analizy rzeczywistości, bo jest to ważne. To tak, jakby wyruszyć w drogę i zrozumieć, że nadszedł czas. To tak, jakby zrozumieć, co można ze sobą zabrać, a co zostawić, przekształcić. Analiza rzeczywistości pomaga również zrozumieć, jakie narzędzia są potrzebne, aby zaakceptować przyszłość, rozwinąć potencjał do uzyskania potrzebnego wyniku.

Orzech to Archetyp, za którym kryje się energia mądrej decyzji lub mądrego działania. To jest zanurzenie się w Mądrości – łączysz swoje działania z rzeczywistością. Nie będziesz żądał od Życia tego, czego nie jest w stanie dać na tym etapie i nie będziesz oczekiwał czegoś nowego, dopóki nie odetniesz od siebie tego, co niepotrzebne. Użyłam słowa niepotrzebne, czyli odcinasz to, czego nigdy nie będziesz potrzebować. A przed tobą transformacja, dzięki której staniesz się dla siebie Obrońcą. Zobaczysz, jakich narzędzi możesz użyć w przyszłości, co możesz naprawić.
Twoja przyszłość ujawnia przejrzystość zrozumienia i świadomość własnych, mocnych stron. Orzech ułatwia odcięcie od siebie negatywnych sytuacji. Łatwiej jest uświadomić sobie rolę tych ludzi, którzy niosą ze sobą destrukcyjne emocje. Jednocześnie, usuwając energetyczne śmieci z przeszłości, otrzymujesz klucz energetyczny do przyszłości, czyli nowe możliwości. Po opracowaniu podanych algorytmów, każdy z uczestników terapii otrzymuje TRZY KLUCZE, które pokazują, co jest potrzebne do wzmocnienia Sukcesu.

Pracując nad tym terapeutycznym algorytmem, masz możliwość zbudowania nowego obwodu neuronowego, który usunie ograniczenia na drodze do przyszłości. W tym momencie zbierasz siebie – te części siebie, które oddałeś przeszłości, ale które mogą się przydać w przyszłości. Wnosisz energię przeszłości na linię dialogu energetycznego, bez presji. Tam, gdzie było za mało Miłości, wypełniasz ją miłością.Tematy uczestników terapii:

Chcę stopić  lody w relacji z moim ojcem, bo to uniemożliwia mi bycie sobą, robię projekcję na moich synów”.
„Czuję niepokój, odrywam przeszłość od siebie z ciężkim uczuciem, bo musiałam wszystko nosić na sobie. Nie wiedziałem, jak stawiać granice moim bliskim. Teraz rozumiem, że to mnie wzmocniło”.
„Potrzebuję rozwoju i teraz wiem, że priorytetem jest wiedza, która pomoże mi osiągnąć to, czego chcę”.
„Lęki, które we mnie żyją, stały się częścią mnie, wyparły moją radość, moje wysiłki, aby stać się szczęśliwym. Ten strach można stopić”.
„Teraz wiem, że maluję swój portret od nowa, nie tak, jak radzą inni, tylko po swojemu”.

Dziękuję Wszystkim Uczestnikom za to, że byli ze mną. Każdy po wykonaniu całej pracy otrzyma instrukcję, z czym powinien dalej pracować. Przed nami Maraton 1+1, czyli dwa maratony w jednym. Jest to prezent dla czytelników, ponieważ Kalendarz Biodynamiczny obchodzi trzecie urodziny. Chciałam, abyś wiedział, że zawsze cieszę się, gdy przychodzisz i czytasz artykułu na Blogu, na Kalendarzu Biodynamicznym. Są tam potrzebne i ciekawe informacje, dla każdego.

Proponuję wiele interesujących analiz, wiele ciekawych terapii, więc przyjdź, aby popracować nad sobą. Napełnij się inspiracją, rozwijaj się, zrozum siebie i zrzuć z siebie to, co jest już niepotrzebne. Nagrodą będzie Miłość, Zdrowie, Sukces.

Jeśli chcesz zasięgnąć informacji na ten temat kursu czy terapii, zamówić analizę, to możesz do mnie napisać: kontakt@emma-lange.pl
lub zadzwonić: 502562629
whatsapp 502562629
Skype emm-lan

Zapraszamy do szkoły samorozwoju, na nasze kursy  i terapie  Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny

Prace Niektórych Uczestników Terapii ORZECHOWA GAŁĄZKA

Brain-Art Centrum
W pracy wykorzystuję algorytmy, które opracowałam za pomocą mych autorskich metod. Wykorzystuję w nich moje doświadczenia, jako psychologa i terapeuty.
Algorytmy są objęte prawami autorskimi, na które mam wyłączność. Metody te nie są stosowane poza moim gabinetem.

Emma Lange
psycholog, terapeuta, homeopata

Opinie

  1. Dorota pisze:

    Przechodziłąm już niejedną terapię u Emmmy. Napiszę tak – śiwetna kobieta, niesamowita terapia, niesamowite efekty. Moje zcie zmienia się na lepsze. Baaa, nie tylko moje, ale i moich dzieci. Bóg zapłać droga Emmo.

  2. Jolanta pisze:

    Moja kolejna terapia…
    Kocham rysować, uwielbiam pracę nad Sobą i Emma Mi to umożliwia i pomaga Mi ogarnąć Siebie i wprowadzać zmiany w świadomości.
    dziękuję z serca.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *