Wschodnie praktyki duchowe stały się już podstawą współczesnej terapii. Buddyzm Zen jest często kojarzony z terapiami Gestalt.  W dzisiejszych czasach instytucja terapii cieszy się coraz większym zainteresowaniem, dlatego wiele osób interesuje się psychologią. Terapia musi być twórcza, z głębokim i ciekawym podejściem. Psychoterapia wyszła poza ramy klinik i staje się coraz bardziej interesująca.

Współczesny psycholog jest lekarzem duszy i musi poznać, w jaki sposób ta dusza funkcjonuje, jakie obszary są w niej rozwinięte i jak oddziałują na siebie nawzajem. Psycholog powinien pomóc Duszy odnaleźć jej sens i wprowadzić go w życie.
Człowiek, który przechodzi drogę duchową, staje się bardziej świadomy siebie i swoich uczuć, a to pomaga mu podejmować słuszne decyzje i dokonywać wyborów w najlepszym dla niego kierunku rozwoju. Wiedza o sobie pomaga człowiekowi w budowaniu kontaktów z otoczeniem. Filozofia głębi dostarcza bogatego materiału do wielowiekowych poszukiwań duchowych ludzkości. Nauczyciele duchowi odgrywali kiedyś rolę psychologów, pracując z energią Duszy.

Bardzo interesujący jest również świat szamanizmu, który wykorzystuję w swoich terapiach. Przypomnijcie sobie książkę „Bignąca z wilkami”, gdzie autor poprzez piękne słowo napełnia was energią. Jest to również praktyka szamańska.  W szamanizmie nie ma żadnych ograniczeń, w świecie duchów mogą z tobą rozmawiać zarówno przodkowie, jak i demony oraz anioły.Terapia została ona poświęcona PaldenLhamo, bogini miłosierdzia i sprawiedliwości. Poprzez poddanie się, wybór losu lub praktykę numerologiczną można było przeniknąć do jej jaskiń, poczuć jej atmosferę i zanurzyć się w świat kultury tybetańskiej. Poprzez wyobraźnię można było połączyć się z jej Mocą i Potęgą. Każdy mógł wybrać sobie przodka, który albo pomagał w rozwiązaniu wewnętrznych problemów, albo był opiekunem porządku. Razem z przodkiem lub członkiem rodziny tworzyliśmy potężny energetyczny zespół.

Palden – Lhamo nie mieszka w pięknej krainie, w której jest wiele cudów i przyjemnych zapachów.  Żyje w miejscu, gdzie trzeba być pokornym, uległym, zdjąć swoją wielkość i zatopić się w swojej niedoskonałości.  Jest to jedyny sposób, aby otrzymać od niej przebaczenie, akceptację i energię dla zmiany swojego losu.

Dla kogo zalecam tę terapię?

– Dla tych, którzy nie rozumieją, dokąd zmierzają i jak mają budować swoje życie.

– Dla tego, kto jest gotów do pracy nad sobą, do naprawy różnych sfer swojego życia.

– Dla tego, kto jest gotów zaakceptować siebie takim, jakim jest.

– Dla tych, którzy są gotowi zrozumieć duchowe podstawy psychoterapii, co może dać pewną energię do życia.

Jest to okazja do przepracowania swoich demonów i uzyskania wiedzy na temat ich działania. Można pomóc przodkowi w uwolnieniu się od negatywnej energii i uzyskaniu zasobów z pracy nad sobą. Ci, którzy naprawdę chcą skorzystać z energii przemiany, mogą odbyć pielgrzymkę do PaldenLhamo i zaprzyjaźnić się z nią. Wraz z akceptacją siebie, rozpoczyna się podróż Duszy, która umacnia własną Moc i tworzy pole dla pięknej rzeczywistości życia.

Emma Lange blog

Emma Lange – portfolio
kontakt@emma-lange.pl

Brain-Art Centrum
W pracy wykorzystuję algorytmy, które opracowałam za pomocą mych autorskich metod. Wykorzystuję w nich moje doświadczenia, jako psychologa i terapeuty.
Algorytmy są objęte prawami autorskimi, na które mam wyłączność. Metody te nie są stosowane poza moim gabinetem.

Emma Lange
psycholog, terapeuta, homeopata

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *