Co roku o tej porze rozpoczyna się maraton zamówień noworocznych. Klienci zamawiają prognozy na nowy rok, aby dowiedzieć się czego można się po nim spodziewać. Prognoza Roczna stała się stałym punktem w mej ofercie. A w tym roku zdecydowałam się zaoferować wam mini grę transpersonalną pt. „Razem z Bajką”. Każdy miesiąc będzie przedstawiony w formie bajki, która posiada morał i znaczenie.
W bajkach jest wielka energia Archetypów, a kiedy łączysz się z czymś, co jest większe i głębsze od ciebie, z jakąś ogromną chmurą, która zabiera cię pod swoje skrzydła, wtedy oczywiście czujesz się silniejszy. Słońce przemierzając Niebo, najpierw musi zasnąć, aby potem obudzić się, jako mały chłopiec, który zaczyna wrastać. Aby dorosnąć, stać się samowystarczalnym, aby otrzymywać klucz do każdego miesiąca w roku, musi ponownie stać się chłopcem.
Stajemy się więc dziećmi i zaczynamy grać w gry – dotykamy naszego wewnętrznego dziecka, otwieramy przed sobą nowe możliwości/drzwi, które mogą przenieść nas do nowego świata. Kroczymy wraz z bohaterami, otwierając coraz to nowe drzwi, które powiedzą nam, jak pokonać przeszkody i wygrać. I to wszystko w nowy sposób! Ciekawy jest powrót człowieka do przeszłości, gdy był dzieckiem, kiedy ukształtowały się wszystkie jego wzorce, które pomogły mu dorosnąć, podnieść się. Ważne jest zebranie zasobów tamtego czasu i przeniesienie się do chwili obecnej. Można to zrobić w tym roku!
Co musisz zdobyć, aby pokonać wszystkich wrogów i stworzyć sobie dogodne warunki dla nowego startu?
> Ktoś wdrapie się do Ucha Końskiego, czyli wpadnie w inną rzeczywistość,
> Ktoś spróbuje swoich sił w Zaczarowanym Lesie i wyniesie z niego coś nowego.
> Ktoś spróbuje napić się Żywej i Martwej Wody, przynoszonej przez wrony.
Wszystko to można znaleźć w Nowym Roku. Nowy Rok to magiczny czas, który pozwala wszystko zmienić. Będziesz wiedział, co musisz zostawić i co ze sobą zabrać, by dostać to, czego pragniesz.Wyobraź sobie, że Bohater stoi przed kamieniem, na którym jest napisane: „pójdziesz w lewo – stracisz pieniądze”, „pójdziesz w prawo – rozwiedziesz się”, „pójdziesz prosto – znajdziesz swoje przeznaczenie”. A przeznaczenie bywa różne. Bohater stoi i zastanawia się, jak i my przed nowym rokiem, w co zainwestować, co robić, czy wyjść za mąż, czy mój los będzie dobry?
Jednak możesz dowiedzieć się tego wszystkiego, ponieważ dowiesz się, które miesiące są lepsze, a w których lepiej nie zaczynać niczego nowego, na które dziedziny życia należy zwrócić uwagę, itd.

Gra Transformacyjna! Odnajdziesz okrężną drogę do swoich marzeń. Dowiesz się, które zadania zostały ci wyznaczone w nowym roku, które lekcje powinny być zakończone. I jeszcze więcej, bo będziesz miał okazję usłyszeć głos swoich przodków, którzy dadzą ci energiczne wsparcie, pomoc i wzmocnienie. Będziesz w stanie dokonać prawidłowych wyborów, aby wejść w nową rzeczywistość. Będziesz potrafił zgasić konflikt lub pogodzić się, aby rozpocząć nowe projekty lub je odrzucić. Będziesz potrafił podjąć ryzyko w odpowiednim momencie, aby nauczyć się nowego zawodu, aby zdobyć nową rodzinę lub cieszyć się samotnością. Dowiesz się, które pragnienia powinieneś realizować. Jeśli pragnienie nie zostanie zrealizowane w świecie zewnętrznym, to stanie się przeszkodą, a potem dowiesz się konsekwencjach jego niezrealizowania.
Zatem, naprzód, do Nowego Roku  z nową energią, z transformacyjnymi zmianami.

UWAGA

20 listopada odbędzie się spotkanie online poświęcone ZAĆMIENIU, ostatniemu zaćmieniom w tym roku. Kto chce przyjść na spotkanie online, wystarczy napisać! Porozmawiamy o tym, czym są Meta-Karty i jak można z nimi pracować? Dadzą odpowiedź tym wszystkim, którzy zadają Niebu pytanie: „i co dalej?”

Jeśli chcesz zasięgnąć informacji na ten temat kursu czy terapii, zamówić analizę, to możesz do mnie napisać: kontakt@emma-lange.pl
lub zadzwonić: 502562629
whatsapp 502562629
Skype emm-lan

Zapraszamy do szkoły samorozwoju, na nasze kursy  i terapie 

 Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny

Brain-Art Centrum
W pracy wykorzystuję algorytmy, które opracowałam za pomocą mych autorskich metod. Wykorzystuję w nich moje doświadczenia, jako psychologa i terapeuty.
Algorytmy są objęte prawami autorskimi, na które mam wyłączność. Metody te nie są stosowane poza moim gabinetem.

Emma Lange
psycholog, terapeuta, homeopata

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *