Jest to runa, która bardzo często jest przedstawiana jako współpraca lub równy związek między dwojgiem ludzi. Można ją również przedstawić jako równowagę dwóch systemów. Przypomina, że na świecie istnieje nie tylko zło, ale także dobro; te dwa systemy są w ciągłym ruchu i równowadze. Kiedy Gebo pojawia się w układach, oznacza pewien stan umysłu, który zaleca abstrahowanie od emocji i osiągnięcie głębi świadomości jako całości. Gebo apeluje, by nie polegać na emocjach. Radzi też, by nie zamykać się w sobie, tylko odnaleźć się w świecie i zrozumieć, gdzie się jest.

Gebo to połączenie głębokich zasad, wspólnota podświadomości i świadomości. Nie ma zasady zanurzenia w świadomości, nie ma też całkowitej nieświadomości, jest to energia twórcza zanurzona w mocy Nieświadomości. W życie wkraczają najlepsze aspekty nieświadomości, te zasobne. To, co uważałeś za centrum i najważniejszą rzecz, przybiera jasną formę w świecie zewnętrznym, dlatego Gebo mówi o tym, to, co sam czujesz  –  wiedza o zrozumieniu samego siebie. Odzwierciedli się to w świecie zewnętrznym.

Głęboka podświadoma podpowiedź, że musisz doprowadzić do wyrównania wszystkich wewnętrznych lekcji i nieco się ograniczyć, ale wszystko to przyczyni się do rozwoju. W tym okresie umysł podświadomy będzie domagał się rewizji przeszłych doświadczeń, tak abyś nie musiał już stawiać czoła błędom. Stary program myślenia nie może już dłużej działać i trzeba zaangażować się w coś konkretnego i nowego. Możesz reprezentować świat jako nauczyciel i nauczać poprzez określoną sferę. Uczysz się akceptować siebie jako ucznia, który zdobywa nowe doświadczenia i wprowadza w nie balans. Aby w przyszłości zostać nauczycielem, należy już teraz słuchać mądrości Wszechświata i wykazać się roztropnością. Ilość światła i nieświadomości będzie równa, a dzięki temu pojawi się nowe, przyjedzie równowaga. Trzeba będzie szukać równowagi między niepewnością a rozwojem nowych cech.Jeśli runa Gebo wejdzie w pole Wzrostu, to musisz pielęgnować swój projekt poprzez odżywianie umysłu i konkretne działania. Musisz nieustannie być w stanie energii pełnej zasobów. Dobrze jest, gdy masz kogoś, kto cię wspiera i pomaga. Jeśli ta runa znajduje się na końcu projektu lub pomysłu, w obszarze zanikania, oznacza to, że twój projekt zostanie przekształcony pod wpływem kogoś innego i pomoże ci to przejść do jakiegoś nowego korytarza, ale zyskasz ciekawe doświadczenia i możliwości. Gebo przestrzega, że trzeba nauczyć się zaprzyjaźniać z sytuacjami i możliwościami, nie obrażać się, np. gdy dostanie się coś niewielkiego lub w pobliżu znajdą się ludzie, których się nie lubi. Należy postarać się zrozumieć tych ludzi, znaleźć dla nich miejsce w swoim życiu.

Jeśli zrezygnujemy z czegoś łatwego, to ta okazja powróci do naszego życiu, ale w trudniejszych warunkach, dlatego Gebo radzi, by nie przejmować się tym, co do nas przychodzi, bo wszystko się przyda.

Zapraszam na nową formę terapii – układy z Meta  Kartami i Runami. 

Spotkanie już 7 lipca!

Emma Lange blog

Emma Lange – portfolio
kontakt@emma-lange.pl

Brain-Art Centrum
W pracy wykorzystuję algorytmy, które opracowałam za pomocą mych autorskich metod. Wykorzystuję w nich moje doświadczenia, jako psychologa i terapeuty.
Algorytmy są objęte prawami autorskimi, na które mam wyłączność. Metody te nie są stosowane poza moim gabinetem.

Emma Lange
psycholog, terapeuta, homeopata

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *