Gra Transformacyjna „Zaczarowany Las” –  trwa od 19 grudnia do 14 stycznia
Można grać indywidualnie lub w grupie!
Terapia/Gra trwa około 2 – 2,5 godziny

zapisy – kontakt@emma-lange.pl

lub

telefonicznie – 502562629

Celem tej gry transformacyjnej jest zdobycie wiedzy na temat tego, co przyniesie nam następny rok, i to w każdym aspekcie życia. Nie jest to wróżba! W tej grze można wziąć udział przed swoimi urodzinami, gdy zaczynamy nowy rok narodzin, także w przeddzień Nowego Roku Kalendarzowego, aby dowiedzieć się, co Los ma dla nas w zanadrzu.
Zaczarowany Las to archetyp odwołujący się do głębokich, starożytnych i pierwotnych obrazów. To archetyp, w którym ukryte jest szczególne uczucie i głęboka analityczna myśl. Człowiek przyzwyczaja się do przestrzeni, którą zna, a Las jest przestrzenią nieznaną. Las jest zawsze daleko, trzeba do niego iść. A im dalej Las jest od człowieka, tym więcej zawiera nieziemskich energii. Zaczarowany Las to nie tylko niezabudowana przestrzeń, ale naprawdę nieziemski świat, który istniał jeszcze przed nadejściem chrześcijaństwa. Jeśli ktoś wejdzie do lasu, to trudno mu się poruszać, ale wszelkie działania poprowadzą go do świętej esencji, do „przepowiedni”.
W Zaczarowanym Lesie widoczna jest binarna opozycja przestrzenna „prawo – lewo”, „żyjący – martwi”. Mityczny las jest nie tylko po „drugiej” stronie świadomości, ale jest też ciemny i ponury. Czasami jest tam tak ciemno, jakby była noc. W tym lesie Słońce umiera, aby ponownie wzejść na Wschodzie. Światło słoneczne to zrozumienie, że przed nami będzie przeszkoda lub, przeciwnie, wygrana. Sama ciemność lasu jest głębią niewidzialności – czymś, co istnieje tylko w innym świecie. Ciemność i jej symbolika kolorystyczna kojarzy się z otchłanią, z przemianą, ale jednocześnie z Wielką Twórczością. Tam, w głębi otchłani, ma miejsce jakiś proces twórczy, przegrupowanie mocy, połączenie człowieka lub jego Duszy z nowymi źródłami energii, które będą działać inaczej. Wewnątrz Lasu jest zimno i ciemno, ale to, co wyniesiemy z Lasu, zamieni się w Światło w normalnym życiu – zamieni się w życie, w ciepło.
Magiczny las jest niewiarygodnie wysoki; w baśniowych metaforach mówi się „Las rośnie w kierunku nieba” lub „stara kobieta szła lasem, a Las był coraz wyższy”, czyli wysokość tego magicznego Lasu jest wskazówka, że ​​jeśli przejdziesz przez ten las, wejdziesz na wyższy poziom swojego życia, zdobędziesz doświadczenie.Drzewa w tym lesie są pierwotne, pojawiły się, gdy świat dopiero się narodził. W tych drzewach przechowywana jest jakaś bardzo głęboka tajemnica, którą człowiek może poznać tylko indywidualnie, w samotności. Aby zrozumieć Las, trzeba mu dać w prezencie swoje emocje, przeżyć całą Leśną Drogę, bo to właśnie emocje, a tym bardziej stany afektywne, w dużej mierze służą jako przesłanka, pod którą archetypy genetycznie przekazane współczesnemu człowiekowi działają. Drogi i rzeki, bagna w lesie – wszystkie te miejsca wyrażają miejsca mocy lub medytacji, w których trzeba się zatrzymać, zatrzymać i pomyśleć.

Droga do innego świata zawsze prowadzi przez Las.

Jest to świat transcendentny, którego się boimy, bo jest w nim tajemnica. Możemy tam spotkać przodków, którzy mogą nam doradzić lub osoby, którym wyrządziliśmy krzywdę, albo osoby z przeszłości, które odcisnęły piętno na naszym Losie. Nasi przodkowie mawiali: „Rodzisz się na polanie, ale umierasz w ciemnym lesie”. Zmarłych chowano pod drzewami, nawet w drzewach, a później nowoczesne obrzędy zaczęły domagać się drewnianej trumny, w której umieszcza się ciało. Dusza idzie dalej, szuka swojego miejsca, napotyka swoje przeszkody. Z jednej strony Las jest miejscem niebezpiecznym i przerażającym, ale z drugiej strony jest miejscem, w którym zachodzą najważniejsze cykle – cykl przyrody i cykl Kosmicznej Jedności. Jest to miejsce, gdzie koncentrują się ważne pierwotne przyczyny i gdzie Dusze przodków mogą określić nasz Los, zasugerować drogę, którą mamy podążać.
Możecie się z nami zagrać, poddać się terapii, która będzie skuteczna przez wiele kolejnych dni. Las i te dusze, które tam są, mogą dać wskazówkę, jak zsynchronizować przestrzeń i dotrzeć do celu, dokąd trzeba się udać i jak otworzyć niezbędne drzwi, jakim kluczem. Będziesz mijał przeszkody i trudności, ale potem droga doprowadzi Cię do Rzeki, która zakończy Twoją podróż. Rzeka Życia, zaktualizuje i doprowadzi Cię do Domu Baby – Jagi, która podzieli się z Tobą swoją Mądrością.Autorką gry jest Emma Lange, psycholog, psychoterapeuta

Zapraszam na Gry Transformacyjne, na mój blog.

kontakt@emma-lange.pl

Brain-Art Centrum
W pracy wykorzystuję algorytmy, które opracowałam za pomocą mych autorskich metod. Wykorzystuję w nich moje doświadczenia, jako psychologa i terapeuty.
Algorytmy są objęte prawami autorskimi, na które mam wyłączność. Metody te nie są stosowane poza moim gabinetem.

Emma Lange
psycholog, terapeuta, homeopata

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *