5-6 Lipca Przepracowujemy Swój Los

Przyjdź, jeśli chcesz osiągnąć sukces!
Przyjdź, jeśli chcesz zmienić swoje życie!
Przyjdź, jeśli chcesz być szczęśliwy i spełniony!
Przyjdź, jeśli chcesz poznać swoją duszę!
Przyjdź, jeśli chcesz naprawić relacje rodzinne!
Przyjdź, jeśli chcesz przestać czuć się samotny!
Zainicjuj swój LOS na zmiany, na szczęście, na spełnienie i na miłość! Zapisz się już dzisiaj, nie czekaj! Czas ucieka, jutro może nie nadejść szansa, masz ją dzisiaj – tu i teraz, więc ją wykorzystaj. To wyjątkowy czas – Pełnia, która według wierzeń Indian, nazywana jest Pełnią Jelenia.Emma Lange

Emma Lange, psycholog akademicki, terapeutka i homeopata, a także mikrobiolog i wirusolog. Z zamiłowania numerolog, runistka, specjalistka od zagadnień karmicznych. Autorka wielu książek i publikacji. Od lat leczy ludzkie dusze i ciała.

Jeśli chcesz zasięgnąć więcej informacji na temat terapii, ofert, kursów, książek, to pisz na adres: kontakt@emma-lange.pl lub zadzwonić: 502562629

Zapraszamy do szkoły samorozwoju, na inne moje kursy  i terapie 

 Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny

Profesjonalne Terapie, Autorskie Algorytmy, Kompleksowa Pomoc Psychologiczna
Moje terapie i maratony odbywają się online na SKYPE. Każdą terapię lub maraton przeprowadzam indywidualnie, zapewniam całkowitą dyskrecję. Do każdej terapii zalecam wykonanie Analizy Podświadomości, która jest skarbnicą wiedzy na temat blokad klienta. Dzięki niej wiem, z czym należy pracować, jaki jest główny problem klienta. Konsultacje i terapie są kontynuacją pracy nad wewnętrznymi programami klienta. Wszystkie terapie, maratony, oferty są moim programem autorskim. Jestem  naukowcem, który z precyzją chemika, biologa i jungowską dociekliwością „bada” każdy przypadek.

Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn„. – Arystoteles

Brain-Art Centrum
W pracy wykorzystuję algorytmy, które opracowałam za pomocą mych autorskich metod. Wykorzystuję w nich moje doświadczenia, jako psychologa i terapeuty.
Algorytmy są objęte prawami autorskimi, na które mam wyłączność. Metody te nie są stosowane poza moim gabinetem.

Emma Lange
psycholog, terapeuta, homeopata