Wiele osób grało w tę Grę, a teraz jest ona szczególnie istotna przed Zaćmieniem. Możesz wejść do Kręgu Szamańskiego, aby zrozumieć energię, która będzie cię prowadzić. Szamański Krąg składa się z różnych pomieszczeń, w których możesz spacerować i studiować części swojej Duszy. A jeden z tych pokoi znajduje się u twojego Wewnętrznego Mędrca.
Jest to drugi Wewnętrzny Przewodnik odpowiedzialny za mądrą decyzję, którą podejmuje twoja Jaźń; Ego może odrzucić taką decyzję. Mędrzec jest odpowiedzialny za coś, czego nigdy później nie będziesz żałować, jeśli tak zdecydujesz, ale wartość swojej decyzji poczujesz później. Gdy w Grze pojawia się Mędrzec, wiele osób oczekuje czegoś niewytłumaczalnego, ale najczęściej Mędrzec odpowiada w Duszy prostym językiem, który nie nasyca Ego. Ta wewnętrzna część jest bardzo połączona z Wszechświatem, odbiera fale Wszechświata, które są ledwo słyszalne – ciche, które i nie przenikają zbyt aktywnie. Mędrcem jest twoja nadświadomość, która nigdy nie krzyczy, potrafi jedynie przypomnieć ci o sobie niczym wewnętrzny objaw.
Jeśli będziesz pracować z tym, co oferuje ci Wewnętrzny Mędrzec, poczujesz na poziomie emocjonalnym, że może nastąpić oczyszczenie przestrzeni astralnej. A to, co zaproponuje Mędrzec, zmieni później pewne wydarzenie, które na początku może wydawać się zupełnie nieistotne.Wypowiedzi uczestników Gry:

✔ Długo nad tym myślałam, nad tym, co powiedział mi Mędrzec…A zasugerował mi, żebym „zaopiekowała się dzieckiem”. Jak, skoro go nie posiadam?! Okazało się, że mój projekt (moje dziecko), od którego zależała moja kariera, był zagrożony.
Mędrzec zaproponował mi zwrot czegoś, co już dawno było przeszłością. Pewnego dnia zadzwonił do mnie mój były partner i powiedział, że chce się ze mną spotkać. Mój wewnętrzny Mędrzec dokładnie przewidział sytuację, która zamanifestowała się już w Kosmosie!  Myślę, że już nie będziemy popełniać błędów z przeszłości.
Mędrzec poprosił o wyjaśnienie, co oznacza dla mnie obraz, na którym kobieta oddaje swoje dziecko nieznajomemu? Wydarzyła się sytuacja, która zmusiła mnie do pozostawienia na jakiś czas mojego wiernego psa przyjaciółce, gdyż musiałam wyjechać na dwa miesiące. Była to mądra decyzja, chociaż bardzo mi pieska brakowało.

Kiedy wewnętrzny Mędrzec do nas przemawia, to powinniśmy się zatrzymać, pomyśleć o danym obrazie i wprowadzić go do naszej wewnętrznej rzeczywistości. Mędrzec to mantra w naszej głowie, do której nie chcemy się przyznać. To ważna decyzja, która może pomóc, gdy jesteśmy na rozdrożu. Kiedy zaczynamy pracować ze swoim Wewnętrznym Mędrcem, pole astralne zaczyna się zmieniać i pojawiają się rozwiązania, które nazywamy „znakiem od Sił Wyższych”.
Mędrzec zmienia nasz umysł – zmusza umysł do aktywności, wzbudza dodatkowe punkty uwagi. Mędrzec (twoja wewnętrzna część Duszy) prowadzi cię bezpośrednio do Archetypu, który jest bliżej twojej wewnętrznej Boskości. W części twojego Mędrca ukrywa się Anioł, który jest odpowiedzialność za siebie – koncentrat mocy, który powinien ucieleśnić się tam, gdzie potrzebujesz ochrony. To rozwiązanie, które podejmuje Mędrzec, pomaga ci zrobić właściwą rzecz w przyszłości, jeśli jesteś uważny podczas Gry Terapeutycznej.

mgr Emma Lange
psycholog analityczny, pedagog, terapeuta

Gry Transformacyjne

Brain-Art Centrum
W pracy wykorzystuję algorytmy, które opracowałam za pomocą mych autorskich metod. Wykorzystuję w nich moje doświadczenia, jako psychologa i terapeuty.
Algorytmy są objęte prawami autorskimi, na które mam wyłączność. Metody te nie są stosowane poza moim gabinetem.

Emma Lange
psycholog, terapeuta, homeopata

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *