Retrogradacja Urana rozpocznie się 29 sierpnia i będzie trwała do końca roku, czyli do 31 grudnia.
W tym czasie staniemy się tym, kim jesteśmy. Zatem otwórzmy swoje Analizy Podświadomości, zwróćmy uwagę na swoją Personę, bo w tym okresie będzie aktywna. Uzdrówmy swoją Personę; w Telegramie pokazuję wiele różnych ćwiczeń.
Energia Urana zmienia osobowość, ale może się to zdarzyć niezauważalnie.
Wiele osób, wpadając w wir tej energii, będzie gotowych zmienić coś w sobie. Uran niejako tworzy w nas spiralę, która wyciąga z nas zepsute, zardzewiałe programy i uruchamia nowe mechanizmy pomagające w aktualizacji. To, co powstrzymywało nas przed manifestacją, zostanie teraz zniszczone, a nasz prawdziwy obraz zostanie włączony, aby zadziałać w Przestrzeni i Czasie. Bądźmy ostrożni, bo nie wiadomo, który Duch z nas wyjdzie w przestrzeń kosmiczną, który Duch zostanie uwolniony. Możemy to sprawdzić poprzez Analizę Podświadomości, poprzez program Persony.
Opowiadam wam o rytmach Wszechświata, abyście mogli zobaczyć, jak różne części nas samych mogą zawładnąć naszą podświadomością.
Możemy znaleźć się w stanie napięcia lub będziemy gotowi wszystko zmienić, natychmiast rozwiązać pewne węzły lub ucieleśnić to, co było wcześniej zakazane.
Jeśli zmodelujemy to za pomocą matematyki, będziemy potrzebować dwóch liczb:
> Liczbę Drogi Życia i Liczbę Podświadomości.Liczbę Podświadomości należy podnieść do potęgi Liczby Drogi Życia, a następnie ją zredukować do jednej cyfry. Następnie należy dodać sumę cyfr, z której składa się rok bieżący. Takie energie będą na nas oddziaływać w tym okresie. Zostanie włączona wibracja tej liczby i pewne obszary życia zostaną odsłonięte. Niektóre obszary mogą stać się naszą Misją.

1). Data urodzenia: 07.10.1963
7 + 10 + 1963 = 36 = 9

Odejmujemy od wyniku pierwszą cyfrę dnia urodzenia pomnożoną przez dwa:

36 – (7×2) = 36 – 14 = 22 po redukcji wynosi 4 – to jest Liczba Podświadomości

2). 4 do potęgi 9 = 49 = 262144 = 2+6+2+1+4+4= 19=10=1
3). do 1 dodajemy sumę cyfr roku bieżącego = 1 + 2023 = 1+ 2+2+3= 8

8 to nasz wynik, więc czytajmy zalecenia, które są podane w opisie Ósemki.

Jedynka
Będziesz musiała obudzić w sobie głęboką wiedzę. Może wrócić do ciebie ogromna warstwa pamięci karmicznej, poczujesz się jak inna osoba. Być może doświadczysz traumy, która tkwi w twojej podświadomości, w twojej Personie. Być może zaczniesz włączać takie duchowe procesy, które zabiorą cię w daleką podróż w czasie. Wzrośnie twa atrakcyjność. Powinnaś dokładnie rozważyć, co jest ci oferowane, ponieważ może nasilić się chęć ucieczki w pseudonaukę. Wiele scenariuszy karmicznych zaktualizuje się, wyjdzie na powierzchnię w nowej perspektywie. Będziesz miała okazję stać się autorytetem, a nawet spojrzeć w przyszłość.

Dwójka
Dzięki Analizie Podświadomości możesz zrozumieć, z czym jesteś najbardziej połączony. Intuicyjnie potrafisz znaleźć właściwe wyjście z trudnej sytuacji. możesz zerwać więzi karmiczne. W tym momencie aktualizuje się aspekt kreatywności i możesz tworzyć arcydzieła. Manifestacja twojego talentu może sprawić, że będziesz sławna w tym okresie. Po drodze można spotkać wiele ciekawych rzeczy, niespodzianek, które będą przejawem cudu. Będziesz mogła podejmować nieszablonowe decyzje.

Trójka
Musisz szukać nowych sposobów, aby zrealizować swój plan. Ponadto należy nauczyć się wielu nowych rzeczy, jeśli chcesz osiągnąć cel. Potrzebna jest dynamika, odwrócenie sytuacji – nie można pozostać w jednym miejscu. Nie należy też ukrywać wszystkiego w swoim wewnętrznym świecie, bo jeśli masz na kogoś pretensje, lepiej popracować z terapeutą lub samodzielnie. Bądź świadoma; zazdrość o cudzy los może być dla ciebie zaraźliwa i niebezpieczna. Możesz szukać ideału, ale musisz wydobyć na powierzchnię to, co najlepsze i zawalczyć o wysoką samoocenę.

Czwórka
Poczujesz się związana ze swoim rodem, zacieśnią się granice. Doświadczysz ekspansji lub aktualizacji rodowego systemu. Zasady ustalone przez inną osobę będzie można zmienić i stworzyć nowe. Emocje sprawią, że będziesz troszczyła się o innych bardziej niż o siebie. Twój Los może się zmienić. Dołączysz do nowej siły, która wniesie nowe zasoby do twojej przestrzeni. Możesz zmienić dom, kraj, rodzinę. Nie powinnaś zastanawiać się nad swoją przeszłością! Buduj przyszłość.Piątka
Sam Los zmusi cię do podjęcia ryzyka, odkrycia nowej miłości lub hobby. Los może wyciągnąć cię z rodu, wyostrzyć twoje indywidualne cechy, stworzyć warunki do samorealizacji. Będziesz musiała zmienić tradycje, złamać zasady, zaktualizować poglądy i opinie. Trzeba wybrać wolność i niezależność. Bądź szczęśliwa, ale nie dąż do tego szczęścia na siłę.

Szóstka
Twój zakres obowiązków może się zmienić i konieczne będzie uwzględnienie cię w innych formatach odpowiedzialności. Być może zjednoczysz rodzinę lub odwrotnie – ktoś staniesz się zależny emocjonalnie, co będzie ciągnęło się przez długi czas. To czas manifestacji skrajności! Niektóre z was aktywnie pobiegną w stronę niezależności, a niektóre wręcz przeciwnie – uciekną w działania grupowe i nie będą w stanie niczego rozwiązać. Bądź ostrożna, bo to ty możesz stać się czyimś doświadczeniem karmicznym.

Siódemka
Będziesz chciała ustalić własne zasady w swojej przestrzeni osobistej. Niektóre Siódemki zrobią to delikatnie, a inne odważnie i aktywnie. W tym okresie może pojawić się ciekawy pomysł, którego będziesz się trzymała przez długi czas. Z nieświadomości mogą wychodzić różne obrazy twoich wrogów, a ponadto może się to zdarzyć w różnych formach, na przykład: ktoś odczuje ból po prawej stronie ciała – pamięć karmiczna może wskazywać na zadany cios. Mogą uaktywnić się w tobie różnego rodzaju projekcje, a wszystko to będzie skutkiem nieprzepracowanych urazów.

Ósemka
Będą materializowały się twoje myśli, możesz zostać dyrygentem magii. Wkraczasz w nową przestrzeń informacyjną. Stare egregory nie będą już cię trzymać, więc powinnaś pilnie zbadać nowe. Możesz to odczuć jako kryzys i presję, bo w jednym miejscu będzie dziura energetyczna, a w innym narodzisz się nasycona energią. Ten czas można nazwać twoimi drugimi narodzinami, ponieważ twoja energia jest redystrybuowana. To nie jest przebudzenie cech osobistych, to zmiana wielu losowych scenariuszy.

Dziewiątka
Zechcesz nasycić się wiedzą, która znajdzie zastosowanie w twoim świecie. Zechcesz stać się wartościowa dla całego świata lub znajdziesz zastosowanie dla siebie w świecie, w którym żyjesz. Zechcesz stać się dla drugiego człowieka niezbędna i wartościowa. Będzie okazja do pracy w ramach znanych już tradycji lub kontynuowania tego, co działa bez zarzutu. Twoja witalność wzrośnie, ludzie będą mogli zobaczyć cię jako zasób.
Możesz znaleźć dla siebie coś nowego i interesującego; zobaczysz dokąd zaprowadziła cię fala nowych pól informacyjnych.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *