Czym jest osobisty Amulet?

Na naszej stronie znajdziesz bardzo ciekawą usługę – Amulet. Jest to przedmiot lub napis wykonany dla konkretnej osoby. Przy zamówieniu klient musi wpisać swoją datę i przesłać zdjęcie. Dzięki temu mogę sprawdzić jego wibracje numeryczne i energetyczne, które mogą wskazywać te sfery, które nie są wypełnione energią. Amulet może leczyć dane obszary. Pod wpływem amuletu newralgiczne aspekty mogą wzmocnić się. Amulet to informacyjny program predefiniowany. W amulecie można stosować konkretne runy, linie, figury. Tworzone jest określone pole, które wokół człowieka utrzymuje pole sukcesu, wzmacniając aurę jego siły.

Twój osobisty amulet to małe miejsce Siły. Kontaktując się z nim, możesz utrzymać energię swojej siły życiowej. Symbole, liczby, które po obliczeniach są przenoszone na amulet, skierowane są na korzystny wpływ twoich informacji – pola energii, na twoje uzdrowienie.

Wraz z Amuletem dostajesz informację o stanie swojego systemu energetycznego, o stanie czakr. Amulet zawiera znaki i linie, które odpowiadają twoim wibracjom. Poprzez Amulet możesz włączyć energię Aniołów lub sił Natury. Magię amuletu może przeplatać się z twoimi niedogodnościami energetycznymi, więc amulet może stać się stabilnym źródłem energii.Korzystając z mocy Amuletu, wraz z własną Wolą, możesz przekształcić programy swojego wewnętrznego świata, wzmocnić niezbędne połączenia i zadać sobie nowe programy energetyczne i informacyjne. Dobrze doenergetyzowany Amulet można uzyskać wtedy, jeśli zamówienie przypada na punkty zwrotne, takie, jak urodziny, Nowy Rok lub Święta Naturalne, np. Dzień Przesilenia Wiosennego lub Jesiennego. Możesz uzyskać silną ochronę przed wampirami. Możesz także zneutralizować niszczące programy w sobie.

Twój amulet to uniwersalny harmonizator, który pomoże aktywować twój potencjał. Będziesz mógł znaleźć najlepsze rozwiązania, pracować nad sobą bez szkody dla innych. Oczywiście amulet wykona swoją pracę, ale będziesz musiał połączyć się z nim. Konieczne będzie przeprowadzenie praktyk, które otrzymasz zamawiając amulet. Wraz z amuletem otrzymasz obszerny opis jego działania i część praktyczną.

Amulet jest wykonany ręcznie, w odpowiednim czasie. Jest wypełniony siłą konfiguracji planetarnych.

Umożliwia aktywację głębokich poziomów informacji, co oznacza, że ​​możesz wybrać dla siebie najlepsze rozwiązania, które odczujesz na poziomie podświadomości. Możesz nawiązać połączenie ze swoim Wyższym Ja i działać tak efektywnie, jak to możliwe. Możesz wybrać miejsce i czas na swoje decyzje.

Amulet może wzmocnić twoją energię, staniesz się bardziej aktywny, a nawet odczujesz odmłodzenie. Energie amuletu mogą połączyć cię z twoimi zasobami, czyli z energiami, które zostały odłożone, ale teraz mogą się zamanifestować. Będziesz mógł lepiej zarządzać energią, zachować spokój – nawet w trudnych sytuacjach.

Amulet może przynieść ci wiele pozytywnych rzeczy, ale wszystko nadal zależy od twojej wewnętrznej pracy i umiejętności przetrwania. Czarodziejem jesteś TY sam, a amulet to twoja magiczna różdżka.

Amulet można zamawiać na sprawy ogólne, na miłość, na polepszenie sytuacji rodzinnej, partnerskiej, na zdrowie, na przypływ pieniędzy, powodzenie w pracy, itd., itd. Przy zamawianiu amuletu, sami określacie, na czym Wam najbardziej zależy.
Oczywiście, nie wykonuję amuletu z intencją zaszkodzenia komuś.

Amulet wykonuję na płótnie. Klient dostaje ode mnie drogą pocztową amulet wykonany na płótnie, a także pdf drogą mailową.

> dla domu, dla jego ochrony,
> aby przyszła miłość do naszego życia,
> aby obecna miłość/relacja zaczęła układać się,
> aby wyprostować swoją drogę życia,
> aby mieć sukces,
> na poprawę zdrowia,
> jako ochronę w podróżach,
> dla dziecka,
> dla pary, by więzi umacniały się, itd.

Amulet działa najsilniej przez 1, 5 roku (maksymalnie). Po tym okresie najlepiej zamówić nowy, ponieważ energie zmienią się i co innego wejdzie w nasze pole informacyjne.

Dlaczego Amulety nie działają?
Nie działają te, które są „dla każdego”. Każdy człowiek ma inną aurę i inny LOS, zatem należy KONIECZNIE dobierać je, biorąc pod uwagę, datę urodzenia i aurę człowieka. Często wydaje się nam, że potrzebujemy w życiu do szczęścia partnera/partnerki, a tak naprawdę brakuje nam energii sukcesu, albo spełnienia się w innej dziedzinie życia. Bardzo często blokują nas jakieś emocje z przeszłości, które stawiają zapory na drodze naszego życia.

Amuletem będzie Ci łatwiej iść naprzód, wiedząc jeszcze, że wykonany jest on TYLKO dla Ciebie i działa tylko na CIEBIE.
Takiego Amuletu nie wolno nikomu przekazywać, gdyż jest połączony energetycznie tylko z Twoim polem informacyjnym – tworzy z Tobą całość.

Serdecznie Zapraszam!

Chcesz zamówić Amulet? Przyślij:
– data urodzenia,
– zdjęcie (należy być samemu na zdjęciu, bez okularów p/słonecznych),
– opis problemu.Koszt wykonania AMULETU400 zł. (plus koszt wysyłki)

pisz: kontakt@emma-lange.pl

Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny