This post is also available in: English (angielski) Deutsch (niemiecki)

Podświadomość jest naszym cieniem, czyli tym, co pozostaje niezmienne w nas tak długo, jak długo nie zdamy sobie sprawy, że to, co nas blokuje i wpływa na nasze życie, zrodziło się dawno temu na bazie naszych poczynań, powziętych decyzji, emocjonalnych zastojów, myśli, słów. Można to zmienić poprzez stworzenie nowych zakończeń starych scenariuszy, a takimi starymi scenariuszami są wcielenia, które zostały nieprzepracowane. Dokładniej – nieprzepracowane zostały nasze wyobrażenia, lęki, schematy, stereotypy, poglądy, itd.

Podświadomość nie zna określenia czasu – nie wie, że to, co w niej „siedzi” już było i człowiek obecnie ma już nowe wcielenie. Ona jest przekonana, że ten cały „film” którym było poprzednie wcielenie czy wcielenia, nadal trwa.

Jeśli coś nie zostało zrozumiane i utworzyło blokadę w podświadomości, to samoistnie nie zginie i będzie w odpowiednich momentach pokazywało się w obecnym życiu. To są tzw. instynkty lub reakcje nieświadome. Człowiek często nie wie skąd wziął się w nim jakiś lęk, poczucie pustki, przyzwyczajenia, poglądy, problemy w życiu partnerskim, zawodowym, czy problemy ze zdrowiem. Często może myśleć, że nie zasłużył sobie na coś, a tak naprawdę wszystko, co jest w jego życiu, sam do tego życia przyciągnął poprzez własne myśli i postępowanie.

Wniosek z tego taki, że nie ma winnych! Nikt nie jest winny, że nie mamy pieniędzy, czy nie układa się nam życie miłosne lub chorujemy! To my – nasze podświadome blokady sprawiają, że w obecnym wcieleniu dusza wybiera taką, a nie inną drogę, takich a nie innych ludzi.Tak naprawdę jest to fizyka kwantowa – energia, którą sami wyprodukowaliśmy, która jest informacją o nas.

Energia ta będzie przyciągała podobnych do nas ludzi, z podobnymi problemami, z podobnymi doświadczeniami. Ludzi, którzy posiadają podobne informacje w polu, np. przeszli wcielenia uciemiężenia, zdrad, czy gwałtów. Nie chodzi tu jedynie o gwałty cielesne. Dla podświadomości energia gwałtu ma wiele synonimów – gwałt psychiczny, gwałt fizyczny, mentalny, itd.

Podświadomość to jest bank wszystkich doświadczeń, których nabraliśmy na przestrzeni wcieleń, a które są zapisane w podświadomości jak film na twardym dysku. Aby ten film zmienić, trzeba zmienić program w podświadomości, a aby go móc zmienić, to trzeba go poznać, prawda?!

Te programy mogą blokować i sięgamy po nie zawsze w chwilach, gdy kierujemy się tzw. instynktem, bo sięgamy po coś, co znamy.

Mózg już przyzwyczaił się do danych reakcji, czy doświadczeń i nie chce tego zmieniać świadomie, bo dobrze mu z tym. Dopiero poznając schemat własnego działania (podświadomość), możemy temu zaradzić i jednocześnie zrozumieć swe własne życie i postępowanie. Zrozumienie na poziomie świadomym to ogromny krok ku zmianom i rozwojowi.

Analiza ma za zadanie zmienić schemat myślenia i postępowania, czyli wrzucić iskrę do podświadomości, aby ta spaliła stare nawyki.

Dlatego warto do analizy wracać i czytać ją często, bo za każdym razem znajdziesz w niej nowe rozwiązania. Tak to działa – mózg będzie szukał jak najlepszych rozwiązań.

Myślisz, że znasz siebie, że wiesz, do czego jesteś zdolny, wiesz, jakim jesteś człowiekiem. Myślisz, że znasz swoje reakcje, priorytety i emocje. Układasz życie według własnych zapotrzebowań, pragniesz by ludzie przystosowali się do twego życia, do ciebie…Denerwujesz się, gdy coś ci nie wychodzi, gdy opuszcza cię następny partner, przyjaciel. Nie potrafisz przeciwstawić się rodzicom, a często nie chcesz, gdyż uważasz, ze rodzice zawsze mają rację. Niby jakoś funkcjonujesz, asymilujesz się ze społeczeństwem, z rodziną, ale czegoś ci jednak brakuje do szczęścia. Nie potrafisz mówić o swoich emocjach, bo „już taki jesteś” – często to powtarzasz. Zaciskasz się w sobie, bo przecież robisz tak od dawna i jest ci z tym dobrze. Dobrze? To, dlaczego opuszcza cię sukces, nie możesz spotkać odpowiedniego człowieka, stworzyć rodziny? Nie wiesz, bo niby skąd masz to wiedzieć? Najłatwiej wychodzi ci otaczanie się murem niewiedzy, zrzucanie winy na los, na dzieciństwo, na społeczeństwo…Niestety, problem najczęściej leży w tobie, w twojej podświadomości, czyli w twoim banku doświadczeń. Problem leży tam, pod dywanem, pod który zamiotłeś stare urazy i lęki. Boisz się zajrzeć i rozprawić się z nimi, więc winisz za wszystko świat zewnętrzny. Próbujesz od tego uciec, ale nie potrafisz, bo urazy mimo prób zapomnienia, co rusz wychodzą na powierzchnię jak tłusta plama na ścianie – nie da się jej zamalować racjonalizacją.

A czy wiesz, że możesz sam temu zaradzić? Uporać się z problemami z dzieciństwa, problemami rodowymi, podświadomymi?

Możesz dowiedzieć się m.in.:

> Dlaczego nie potrafisz przeciwstawiać się, wyrażać swego zdania?Dlaczego ciągle jesteś samotny, nawet wśród bliskich?

> Dlaczego opuszczają cię partnerzy – odchodzą bądź umierają?

> Dlaczego nie możesz stworzyć domu, rodziny?

> Dlaczego nie masz sukcesu, gdy inni w rodzinie pną się w górę?

> Dlaczego nie możesz mieć dzieci mimo, że jesteś zdrowy?

> Dlaczego stronisz od ludzi, boisz się świata?> Dlaczego tułasz się z miejsca na miejsce, nie możesz i nie potrafisz odnaleźć się w danym społeczeństwie?

> Dlaczego np. boisz się zamkniętych pomieszczeń, ognia, głębokości, itd?

> Dlaczego spotykasz na swej drodze kłamców, ludzi którzy cię wykorzystują?

> Dlaczego rodzice nie wspierają cię, albo ich nie ma w twoim życiu, itd.

Z Analizy Podświadomości dowiesz się, kim NAPRAWDĘ jesteś. Czy to wszystko? Nie! Przede wszystkim będziesz wiedział, w jaki sposób przerwać ten ciąg niefortunnych wydarzeń. Dowiesz się, co zrobić, by poczuć się spełnionym. Musisz wiedzieć, że gdy zaczniesz pracę nad sobą, to uzdrowisz też swoich bliskich, oczyścisz nie tylko własny świat, ale też świat swych dzieci. To działa, choć pracować musisz sam, bo nikt inny tego nie zrobi za ciebie. Co w tym wszystkim jest najistotniejsze? Ano to, że Analiza Podświadomości trafia w najbardziej newralgiczny punkt twej osobowości duchowej, emocjonalnej i intelektualnej. Już podczas zapoznawania się z treścią analizy będziesz wiedział, że historia, którą czytasz, jest o tobie, że to jesteś ty, choć nie od razu pogodzisz się z niektórymi faktami. Jednakże w twoim umyśle nastąpi mały wybuch, a potem następny i następny, który rozpocznie twą transformację. Wszystko zaczniesz widzieć jaśniej, poczujesz zmiany, zrozumiesz własne życie. Będziesz mógł w końcu powiedzieć „stop” swoim problemom.
Gwarantuję, że staniesz się innym człowiekiem. Czy te zmiany przyjdą szybko? Niekoniecznie…Czy będą łatwe? Niekoniecznie…Wiedz jednak, że zmiany będą trwałe i na pewno na lepsze.

Analiza Indywidualna Podświadomości to koszt 400 zł.

Jeśli chcesz zamówić Analizę Podświadomości, napisz do mnie.
kontakt@emma-lange.pl
kontakt@kalendarzbiodynamiczny.pl

Do sporządzenia Analizy Indywidualnej potrzebuję:

  • daty urodzenia,
  • nazwy miejscowości urodzenia,
  • godziny urodzenia (opcjonalnie).

Koszt opracowania zawiera w sobie plik PDF i konsultacje wyjaśniające.

*tekst opracowała Ewa Jałmużna

Jeśli chcesz zasięgnąć informacji na temat terapii, ofert, kursów, książek, to możesz do mnie napisać: kontakt@emma-lange.pl
lub zadzwonić: 502562629

Zapraszamy do szkoły samorozwoju, na inne nasze kursy  i terapie 

 Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny