This post is also available in: Deutsch (niemiecki)

Siedzi przede mną klientka. Przyszła do mnie z powodu odczuwania bólu w całym ciele, tzw. bólu migrującego. Bóle tego rodzaju związane są z psychosomatyką, czyli „boli dusza, pojawia się ból w ciele”. Zasugerowałam mojej klientce przeprowadzenie Analizy Podświadomości. Analiza Podświadomości to moje narzędzie w terapii. Polega ona na budowaniu siatki numerycznej, którą można nałożyć na programy podświadomości, w celu odtworzenia scenariuszy. Klientka, nazwijmy ją „Panią X”,  zgodziła się na wykonanie przeze mnie analizy, ponieważ chciała pozbyć się tego, co na niej ciążyło. Poza tym nie czuła się z tym dobrze.
Analiza wykazała, że Pani X urodziła się w Rosji, przeżyła czas rewolucji w 1917 roku. Doświadczyła migracji, złożonych relacji z matką z przeszłości, wielkiej urazy do swojego przeznaczenia, braku wsparcia. A jedną z emocji, która utkwiła w jej duszy i ciele, był GNIEW.
Zamrożony gniew, złość to bardzo złożony program, który, będąc w podświadomości, zawsze będzie niósł ból w Przestrzeni Duszy – wyobraź sobie ten ból, jako kawałek szkła, który wędruje w twoim ciele.  Zamrożony gniew, złość zawsze niosą uczucie bólu, a w konsekwencji prowadzą do depresji psychicznej.
Na zewnątrz Pani X wydawała się być bardzo delikatna i krucha, a jednocześnie skuta lodem, więc zrozumiałam, że muszę bardzo ostrożnie uspokoić ją. Wszakże „zamrożonych ludzi” nie można leczyć gorącą wodą! Pani X miała zamrożoną duszę…
W poprzednim wcieleniu gniew miał siłę motywującą, która popychała do czynów, ale nie został przepracowany i przekształcił się w formę przewlekłą.Gniew jest niezbędny do osiągnięcia celu, zwłaszcza jeśli dotyczy on szybkiego celu. Jednak osiągając cel za pomocą gniewu, tracimy wszystkie zasoby i rezerwy energetyczne, które są w naszym ciele.  Nasze dusze przechodziły następne reinkarnacje, a gniew nadal w nich mieszkał. Często przypominam, że nasza psychika nie jest jednorodna, więc ma swoje zakamarki, w których ukryte są programy i emocje. Kiedyś, w poprzednich wcieleniach potrzebowaliśmy ich, ale Dusza wzrastała, przechodziła w inne okoliczności ze starymi programami, które zakurzone leżą w podświadomości, niezakończone, ale wciąż żywe, choć niepotrzebne już.
Gniew, który służył, jako aktywator wszystkich wewnętrznych zasobów, stał się niepotrzebny i został zastąpiony przez inny program: „czuję się pokonana”.  Moja klientka nie była szczęśliwa, uważała się za niepotrzebne obciążenie dla rodziny, chociaż miała dwa wykształcenia, pracowała, była dobrą córką, żoną i matką. Gniew nie pozwolił jej tego zobaczyć. Uniemożliwiło to wzrost nowych neuronów, ich konfigurację, synchronizację. Każdy nowy wysiłek fizyczny był zsynchronizowany z wewnętrznym gniewem – melodia, która od wcieleń brzmiała w jej głowie, pozostała niezmieniona.
Gniew to nieświadome pragnienie, aby inni płacili za twoje problemy życiowe, za brak równowagi emocjonalnej, za dysharmonię. Niestety, to nieuchronnie prowadzi do strat, niechęci do życia i zmniejsza możliwość korzystania z życia.
Cierpliwie, po przeprowadzeniu Analizy Podświadomości, wyciągałyśmy na powierzchnię fragmenty gniewu – rozpoczęła się odwilż. Gniew należy koniecznie zaakceptować. Musiałyśmy na nowo rozbudzić gniew, ożywić go, by Pani X mogła go ponownie poczuć i zaakceptować. Po tym, jak zrewidowałyśmy gniew, należało z nim rozpocząć współpracę, spojrzeć na niego obiektywnie, aby go zrozumieć, nazwać. Jasny gniew stał się spokojnym ogniem, który ogrzewa, prowadzi i daje pewność siebie.
W krótkim czasie życie Pani X zmieniło się – relacje z rodzicami poprawiły się, otworzyła własny biznes, z którego była bardzo zadowolona.

Analiza Podświadomości nie jest tylko pigułką, a jest drogą, która nakreślona została dla każdego indywidualnie. Dzięki Analizie Podświadomości dowiadujesz się, co cię prowadzi, co możesz zmienić od wewnątrz i co ci pomaga stać się jeszcze lepszym.

Zapraszam!
Emma Lange

 

kontakt@emma-lange.pl

 Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny