W zasadzie każda  osoba powinna wniknąć głęboko w siebie i zobaczyć te połączenia, w których wciąż są splątane emocje. Analiza Podświadomości związana jest z tymi głębokimi warstwami podświadomości i tymi, które leżą blisko jej powierzchni. Podświadomość nie zawsze jest gotowa na uwolnienie energii z jednego lub drugiego scenariusza, dlatego praca nad nimi nie od razu będzie je aktywować. Energia analizy wnika bardzo głęboko! Analiza Podświadomości to kumulacja programów, które powstały, jako reakcja na konkretny scenariusz. Poszczególne programy, to zbiór subiektywnych emocji, które nie zostały zrozumiane i do końca wyjaśnione.
Analiza Podświadomości nie jest całkowitym przeniesieniem wydarzeń, identycznych zbiegów okoliczności w obecnym życiu. Ale bez wątpienia, człowiek znajdzie się w takiej sytuacji, która skonfrontuje go z tymi samymi emocjami i postawi przed wyborem. Człowiek ma za zadanie zareagować na nią, zmienić ją, wypełnić inną energią. Jeśli człowiek nic z nią nie zrobi, słabo odrobi lekcję, to Los niezmiennie będzie go prowadził do tego samego punktu, ponieważ pozostała w nim emocja, która wpływa na kierunki mentalne, kształtuje myśli i wpływa na Los.
Nie musisz czekać, aż Los znów zderzy cię z tą samą sytuacją, a możesz spróbować zrozumieć swoje błędy i stresujące sytuacje. Poprzez analizę ponownie je rozpoznać i napełnić je zupełnie inną energią. Umożliwi to przepływ energii przez twoje życie, ale w inny, doby sposób. Przyciągnie też inne wydarzenia do twojego życia, innych ludzi i przeprogramuje to, co było nie do ruszenia, co było trudne. Analiza pokazuje, w którym kierunku powinno rozwijać się twoje ego i jaka energia powinna być obecna w tym lub innym momencie twego życia. Jest to rodzaj retrospekcji, która pomaga odzyskać siebie, napełnić się inną energią, a wtedy mózg zacznie wytwarzać nowe fale energii, cieszyć się innymi wydarzeniami.
Analiza Podświadomości pomaga rozwinąć wewnętrzny rdzeń i potencjał. Ujawnia w człowieku wewnętrzne warstwy energii i wskazuje twórczą drogę.Jak pracować z podświadomymi programami/scenariuszami?
Trzeba wyobrazić sobie daną sytuację i napełnić ją inną energią. Mózg jest bardzo konserwatywnym organem, który długo utrzymuje teraźniejszość, a nawet przeszłość. Stara się znaleźć dla niej miejsce w świecie rzeczywistym, dlatego wszystko musi być wypełnione pozytywnymi energiami, wtedy mózg postrzega wszystko w pozytywnym aspekcie. Dzięki temu, zmieniając wydarzenie w swoim wewnętrznym świecie, możemy je nazwać światem rzeczywistym. Ponadto, jeśli pojawią się problemy w relacjach lub zdrowiu, analiza może pomóc rozładować napięcie w mózgu lub przeciwnie, zintegrować się z nowym systemem pól informacyjnych. Człowiek zyskuje nowe cechy, zmienia kierunek swojego szczęścia, odkrywa swoje zdolności.

Aktywne Programy Podświadomości

Są to takie programy, które wpływają na wybór losu i strukturę losu. Pokazują napięte sytuacje i zmuszają do pracy nad nią. W przeszłości twoja dusza miała wcielenia zarówno męskie, jak i żeńskie, to znaczy, że jest aktywność obu energii. Ta równowaga zapewnia więcej możliwości i zrozumienia obu światów. Równowaga dwóch energii może szybko doprowadzić do pracy duchowej.

Jako pierwsze, pokazało się męskie wcielenie. Energia męska jest bardzo aktywna, co będzie motorem i ogólnym tłem wszystkich sytuacji życiowych. Ta męska energia będzie wymagała przywrócenia sprawiedliwości, ponieważ twa dusza w przeszłości została niesprawiedliwie wydalona ze społeczeństwa, niezrozumiana i niezaakceptowana, dlatego nadal odczuwasz urazę do ludzi, co może utrudniać ci sukces w jakiejś konkretnej dziedzinie (np. biznes, miłość lub zdrowie).
Teraz, w obecnej reinkarnacji, męska energia może wyrażać się w pełni, jesteś przygotowany na osiąganie celu, na zdobywanie go, wyrażanie determinacji, na poświęcenie się.  Jesteś w stanie iść drogą, której potrzebujesz. Z tej przyczyny nie zawsze osiągniesz porozumienie z ludźmi. Jeśli (z powodu wcześniejszych urazów) włożysz w działanie zbyt wiele egoizmu, nie będziesz mógł podejmować właściwych decyzji. Decyzje zakończą się niewygodnymi rezultatami, do których nie będziesz w stanie dostosować się, np. kierunek pracy wydawał się być idealny, ale zrzucono na twe ramiona bardzo dużo odpowiedzialności i nie możesz sobie z nią poradzić.

Życie będzie wymagało od ciebie dużych ilości energii, a jeśli energia kobieca nie będzie regulowana (napiszę o tym później), wtedy życie będzie wymagało jeszcze większej aktywności i jeszcze większej liczby ruchów! Wynik twoich działań będzie dojrzewał coraz dłużej. Podobnie będzie w związkach – bardzo ważne będzie dla ciebie wyrażanie pasji, ekspresji i przynależności.
Dzisiaj, w obecnej inkarnacji, chciałbyś (może podświadomie), aby inni cię rozumieli, aby otworzyli się na ciebie, jednak ty sam nie zawsze będziesz w stanie zrobić dokładnie to samo i pójść na kompromis. Innym może wydawać się, że jesteś w stanie z wielu rzeczy zrezygnować.
Męska energia zawsze zmusza cię do aktywnego działania. Jesteś osobą, do której nie można zbliżać się z pozycji „wspólnych standardów”. Jesteś naprawdę wyjątkowy, ale w tej wyjątkowości możesz być nieco okrutny i nie do końca akceptujesz rzeczywistość, która cię otacza. Energia zawsze wzywa cię do poruszania się, odrywania się od znanych miejsc. To stanowi twój resurs, ale i trudność.
Los przygotował dla ciebie utrudnienie – jeśli będziesz szedł tylko w jednym kierunku, to bardzo trudno będzie go transformować. Jeśli wystąpi sytuacja z dużym uwolnieniem się energii (np. konflikt), to będziesz musiał powstrzymać się, aby nie zrobić niewłaściwego kroku, ponieważ coś może wymknąć się spod kontroli i nie będzie można już niczego naprawić. Możesz kogoś wyrzucić ze swojego życia, pokłócić się, i ta osoba odejdzie na zawsze. Jednakże może i tak się zdarzyć, że z powodu uwolnienia się dużej ilości energii, zachorujesz, popadniesz w depresję. Bądź więc ostrożny!
Ta sama energia może sprawić, że będziesz szukać wrogów, których nie ma. Wrogami dla ciebie mogą stać się bliscy, a nawet własne dzieci. Energia zmusi cię do walki z niewidzialnymi wrogami (np. z kłopotami, które nagle pojawią się). Wszystko będzie się działo po to, abyś mógł wyrazić siebie, jako wojownika – twoja dusza jeszcze nie zakończyła bitwy i nadal walczy.
Los zawsze będzie podsuwał ci testy, aby zobaczyć, czy sobie z nimi poradzisz. Gdy tylko osiągniesz lepsze wyniki, możesz zmienić sam siebie, wejść na nowy poziom rozwoju.Jeśli zdecydujesz się na ważne działanie, to pamiętaj, aby wyobrazić sobie całą drogę, medytować. Musisz widzieć cała drogę, a dopiero potem działać, ponieważ najpierw każdy krok musisz wypełnić energią. Dopiero wtedy skuteczność działania będzie jakościowo wyższa. Wiara w siebie, w Boga, w sukces jest dla ciebie bardzo ważna. Im więcej wkładasz w coś wiary, tym dokładniej twój plan zostanie zrealizowany.
Podświadomie, możesz poczuć pozycję lidera, skierować go we właściwym kierunku,  nie ku zniszczeniu. Trzeba go kierować ku tworzeniu. Walcz, ale jednocześnie rób to z głęboką wiarą w zwycięstwo. Nie obrażaj ludzi, bo w przeciwnym razie Los zabierze wszystkie bonusy, które w przeszłości od niego otrzymałeś.

Opis wcieleń; Programy i Doświadczenia

W poprzednim wcieleniu uczestniczyłeś w buncie przeciwko niewolnictwu, zostałeś powieszony. Były to tereny Ameryki. Brzmi to bardzo przerażająco, ale jednocześnie nastąpiła wielka eksplozja twojej woli, a potem ograniczenie jej. Zdradzono cię, a twoje plany zostały ujawnione. Z tej przyczyny negatywny aspekt wytworzy w tobie energię, która czasami zmusi cię do nieco powierzchownego działania, a czasami nałożysz maskę sarkazmu i ironii. Będzie się wydawało, że szukasz zemsty za to niezrozumienie, za to, co wtedy wydarzyło się.  Z powodu tej traumatycznej sytuacji, twojej duszy było bardzo ciężko szybko inkarnować, ponieważ pozostało w niej zbyt wiele skarg, pozostał bunt.
Dzisiaj zwykłe życie rodzinne może ci nie odpowiadać, ponieważ twoja dusza zawsze żyła wojną, egzekwowała własne prawa, czasem okrutnie. Czasami będziesz chciał upokorzyć swoich bliskich – tu działa program: „Dlaczego mnie wtedy nie uratowałeś?”. Możesz nie od razu zrozumieć, co jest dla ciebie dobre, a jeśli czegoś nie rozumiesz – możesz krytykować. Nie jesteś zbyt towarzyski, ale Wszechświat ci to wybacza, ponieważ twa dusza przepełniona jest zdecydowanymi i energicznymi działaniami.W poprzednim wcieleniu musiałeś przetrwać w krytyczne (krwawe sytuacje) i musiałeś szybko wybudować taktykę zachowania. Takie zachowanie jest dobre w warunkach wojskowych, ale nie warunkach pokoju, a tym bardziej w życiu codziennym. Teraz, jeśli chcesz zastosować taki sposób myślenia, powinieneś rozwinąć umiejętności manualne – wszystko, co daje efekty. Twoja „militarna” energia może być wykorzystana do pokojowych celów. Jednak pytanie brzmi: „Czy twoja dusza po tym, jak doświadczyła tak wysokiego przywództwa i buntu, stanie się na tyle pokorna?

Wiesz, jak żyć w krytycznych i napiętych sytuacjach, dlatego twój wewnętrzny wojownik tworzy tę samą aurę napięcia wokół ciebie. To TY tworzysz ją swoją obecnością! Atmosferę napięcia można rozładować śmiechem, więc jeśli wokół ciebie są ludzie, którzy potrafią śmiać się i żartować, to powinieneś ich docenić. Stanowią dla ciebie wyjście i pigułkę antystresową.
Z powodu swojej buntowniczej natury możesz być zbyt agresywny w sporze, czasem nawet nie słuchając wroga. Jeśli chcesz wygrywać, to twoje informacje muszą być poparte wiarygodnymi źródłami, bo w przeciwnym razie możesz po prostu być postrzegany, jako arogancki i zły człowiek. Nie powinieneś dopuszczać lekkomyślności w decyzjach, bo lekkomyślność zrujnowała cię i zostawiła w przeszłości.
Jesteś osobą, która zawsze dąży do nowej wiedzy. Chcesz uczyć się nowych rzeczy, ale tylko tych, które uważasz za ważne dla siebie (niekoniecznie jest to czytanie książek).

W poprzednim wcieleniu byłeś aktywny w komunikacji, miałeś wiele znajomości. Ludzie byli gotowi cię słuchać i do pewnego stopnia podążać za twoimi buntowniczymi pomysłami. Wiedziałeś także, jak dostrzec słabości innych ludzi, a nawet potrafiłeś nimi manipulować. Wiedziałeś, jak pokonywać przeszkody – potrafiłeś dostrzec detale, których inni nie dostrzegali, co pomagało ci wygrywać.
Z jednej strony widziałeś detale, a z drugiej nie koncentrowałeś się na sytuacji, jako całości. W twej postaci była pewna subtelność i chęć pokazania siebie.

Ta reinkarnacja przyniosła następujące programy:

> Z przyjemnością dołączę do wszystkiego, co oferuje mi wolność, bo ja jestem dla siebie prawem.

> Z powodu tego typu egzekucji (przez powieszenie) bardzo trudno jest odnaleźć swoją duszę, więc procesy umysłowe będą nieco napięte.
Możesz traktować wszystko z podwójną ostrożnością, uśmiechając się i krytykując. Napięcie i podświadome oczekiwanie na niebezpieczeństwo będzie zawsze obecne w twoim życiu, jak również poczucie pewnego upokorzenia. Czasami zachowujesz się nieco wyzywająco lub jesteś zbyt oderwany i przytłoczony, a wszystko to z powodu niezakończonego procesu, który został w przeszłości. Pamiętaj więc, że masz wiele do stracenia z powodu bezmyślnie i niepoprawnie wypowiedzianych słów. Możesz też przegrać z powodu subiektywności, jeśli widzisz problem tylko z jednej strony i zapominasz, że ma drugą. Czasami z powodu programu „niewolniczej śmierci” trudno jest poruszać się w rzeczywistości i podejmować właściwe decyzje, a poznanie ludzi staje się trudne.

> Duża ilość niewypowiedzianego gniewu, jako stagnacja reakcji.
W przeszłości byłeś zły – chciałeś całkowicie zmienić świat, zgodnie ze swoim scenariuszem, a to nie zawsze było możliwe. Mimo to, twój autorytet pozostał na wysokim poziomie. Dzisiaj twoje reakcje mogą być różne. W poprzednim wcieleniu byłeś szanowany i słuchany pomimo niedociągnięć. Podziwiano cię, więc możesz tego chcieć i dzisiaj.

> Wątpliwa niezawodność przyjaźni.
Musisz bardzo uważnie wybierać znajomych i jeszcze uważniej słuchać ich rad. W poprzednim wcieleniu zostałeś zdradzony, a to oznacza, że ​​nie wszystkie porady i słowa będą dla ciebie odpowiednie.

Jest jeden bardzo duży problem…Otóż, jest to kontakt ze światem zewnętrznym. Być może chciałbyś coś zmienić na tym świecie, odbudować, ale nie ma na kim polegać. Dusza doświadczyła braku zrozumienia i nie została przyjęta. A potem, po śmierci, twoja dusza została uznana za zwycięzcę, za bohatera, który dopuszczał się desperackich czynów. Z tego powodu była traktowana na tle społeczeństwa, jak aspekt niższej kategorii.

Następne wcielenie
Wcielenie z terenów Grecji. Byłeś wojownikiem, który podbijał miasta. Umarłeś bardzo młodo, krótko po 30 roku życia. W obecnej reinkarnacji jest możliwy szybki zwrot losu, gdy skończysz trzydziesty rok życia. Wydarzenia będą przebiegać szybciej i będą coraz bardziej nieoczekiwane.
Wszystkie twoje bitwy były tak intensywne, że podświadomość je pamięta, więc twemu ciału potrzebny będzie ruch i sport. Ponadto, trudność twojej mentalności polega na tym, że byłeś biseksualny, jako grecki wojownik. Dzisiaj nie zawsze jesteś w stanie osiągnąć pełną satysfakcję ze swoją partnerką. Twoja energia seksualna jest zamknięta przed świadomością. Trudno cię zadowolić lub skoordynować z tobą rytmy. Teraz możesz stać przed wyborem, co jest ważniejsze – zaspokojenie cielesne czy psychiczne?
Kiedy chcesz wyrzucić na zewnątrz swoje duchowe potrzeby, możesz to robić zbyt apodyktycznie i przywódczo, z elementem nacisku. Oczywiście, nie będzie to akceptowane przez innych. Ciało chce nauczyć się rozumieć i przyjmować różne formy, poznawać różnych ludzi, rozumieć ich.

W kilku reinkarnacjach trudno ci było założyć rodzinę – twoja dusza była wojownikiem, była przywódcą, ale trudno było przylgnąć do czegoś stabilnego. Tradycyjny obraz rodzinny nie pasował do twojej wyobraźni, ponieważ zostałeś oddany światu.
Dzisiaj możesz od czasu do czasu jawić się, jako zimna osoba i nie zawsze zdolna do dostarczania uczuć zmysłowych. Wszystko to robisz dlatego, że chronisz swoją głęboką wrażliwość, którą możesz postrzegać, jako słabość. Jest też w tobie strach przed niezrozumieniem. Ten strach powoduje również zdziwienie, dlaczego inni nie widzą świata takim, jakim ty go widzisz?!

Wszystkie te reinkarnacje zrodziły namiętne pragnienie połączenia się ze społeczeństwem, w którym żyjesz, ale jednocześnie chcesz egzekwować swoje prawa i reguły. Nie zawsze jesteś gotowy do posłuszeństwa. Jesteś bardzo intuicyjny, ale właściwe działanie nie zawsze jest możliwe. Chcesz, żeby ludzie wokół nauczyli się dziękować ci za to, co dla nich robisz. Jeśli nie ma wdzięczności, to potrafisz obrazić się. Potrzebujesz więcej czasu, aby stworzyć lub wdrożyć coś w życie. Jeśli dobrze przeanalizujesz swoje działania z przeszłości (nawet te z dzieciństwa), to możesz zrozumieć siebie. Twa dusza ustanowiła pewną przewidywalność w swoim zachowaniu.

W przeszłych wcieleniach, jak już wspominałam, trudno było ci stworzyć rodzinę, żyć w rodzinie. Opisałam wyżej dwa wcielenia męskie, a później opiszę wcielenie żeńskie.
Byłeś kobietą, której nie rozumiał mężczyzna. Panowała między wami aura nieporozumień i niezrozumienia. Z tego powodu w twoim umyśle podświadomym nie ma obrazu rodziny, jako całości. Trudno jest zrozumieć i usłyszeć drugą osobę, radzić sobie z jej słabościami. Ten aspekt można przepracować, jeśli poziom świadomości jest wysoki, jeśli rozpoznasz to w sobie i zaczniesz śledzić swoje myśli.
Rodzina nie odgrywała dużej roli lub została całkowicie skreślona, jako coś bezużytecznego i przynoszącego jedynie urazy.

Gdy byłeś buntownikiem z Ameryki, który został złapany i skazany na śmierć, wstyd spadł na twoich dwóch synów, których praktycznie nie wychowywałeś. Społeczeństwo nie zaakceptowało nie tylko ciebie, ale i twoich dzieci. Zatem powiązania z rodziną, w twojej duszy, mogą być bardzo trudne. Dzisiaj możesz na swoich bliskich nakładać negatywne, jak i pozytywne projekcje osób z przeszłości. Możesz dzisiaj swoje dzieci traktować, jak przyjaciół, a dla przyjaciół być patronem.

Twoja rzeczywistość nie jest zbyt pozbierana, nie zawsze możesz rozróżnić, co jest ważne, a co nie. To zrozumienie przychodzi do ciebie później. Dlatego przepracowanie zależy od twojego poziomu świadomości, na ile jesteś w stanie śledzić swoje myśli, a raczej, czy nie gubisz się w nich. Musisz nauczyć się koncentrować na teraźniejszości i nie zatracać się w warstwach myśli i wrażeń. Stan twojej świadomości nie zawsze jest gotowy ujrzeć rzeczywistość, czasami dochodzi do strat (z powodu wypartych programów).

Wcześniejsze reinkarnacje zawsze były naznaczone tragedią, bólem i chwilowymi przyjemnościami. Dlatego dzisiaj będziesz wchodził w trudne sytuacje po to, aby ciągle ich doświadczać – doświadczać napięcia, bólu i rozczarowania (podświadomość to zna, będzie do tego przyciągała się, do takich sytuacji). Dopiero po takich doświadczeniach nastąpi rozpoznanie, nowa świadomość, jak ozon po burzy. Najważniejsze jest nauczyć się słuchać intuicji, a następnie nauczyć się rozumieć energię zawartą w sytuacji i okolicznościach.

WYPARTE PROGRAMY

Są to niezrealizowane programy, ale to nie znaczy, że podświadomość ich nie dostrzega. Zawsze sugeruję, aby wyobrazić sobie je, jako ubrania, które wiszą w szafie…Upychasz ubrania w szafie, chcesz zamknąć drzwi od szafy, ale te ubrania naciskają na drzwi, więc stajesz do nich tyłem i plecami próbujesz je zamknąć. Naciskasz z całej siły. Przed sobą masz lustro, w którym odbija się szafa. Tak samo naciskają programy, które są upchane w naszej podświadomości, jak te ubrania w szafie. Stajesz tyłem do szafy, aby ją zamknąć, tak samo odwracasz się plecami do swoich wypartych programów. One, mimo że stoisz tyłem i ich nie widzisz, nadal tam są. Wyparte programy odbiją się w twoim życiu, jak szafa w lustrze.
Nie czujesz ich i nie rozumiesz związanych z nimi sytuacji, ale jednocześnie widzisz je wokół siebie, bo dokonujesz zawsze takiej projekcji, która podyktowana jest zawartością szafy – wszystko, co w niej jest, zawsze „wejdzie” do świata zewnętrznego.

Wróćmy do wcielenia żeńskiego, o którym wspomniałam wyżej…
Byłeś młodą kobietą, która poświęciła się rodzinie, a zmarła w samotności. Pochodziłeś z biednej rodziny. Ojciec był alkoholikiem, a matka chora psychicznie. Opiekowałeś się nią. Jako dziecko i w wieku dojrzewania nie znałeś miłości. Na dodatek ojciec bił twoją matkę, ale ciebie nie bił, ponieważ inaczej musiałby zajmować się chorą żoną.
Gdy stałeś się nastolatką, poślubiłeś mężczyznę, który bardzo źle traktował cię. Bił cię niemiłosiernie. W wyniku pobicia straciłeś ciążę bliźniaczą. Wpadłeś w głęboką depresję i samotność. Życie twoje nie było długie, było pełne rozpaczy.

Tę reinkarnację należy „odmodlić”, czyli przeniknąć do jej scenariusza i pomodlić się. Ta reinkarnacja była „zapłatą” za okrucieństwo duszy, którego dusza dopuściła się we wcieleniu z Grecji.

Z tego powodu dzisiaj wydaje ci się, że inni cię nie rozumieją, ale w rzeczywistości to tobie trudno zrozumieć ludzi. Inni nie widzą świata takim, jakbyś chciał. W rzeczywistości nie od razu udaje ci się zrozumieć świat innych ludzi, z czego wynikają nieporozumienia i trudności.
To, przez co dusza musiała przejść, będzie odciskać silny ślad rozczarowania, dlatego w innych ludziach będziesz w stanie zobaczyć i zaakceptować tylko ich negatywne, a nie pozytywne strony. Pozytywne mogą budzić w tobie nawet niepokój.
Musisz transformować tę reinkarnację poprzez teatr karmiczny. Modlić się za życie dziewczyny, którą byłeś. Wyślij jej anioły na pomoc, połącz ją z matką, bo nawet w stanie choroby umysłowej, matka stała się tarczą ochronną przed agresją ojca.

Badanie tej reinkarnacji pomoże ci uspokoić emocje i odpowiednio zarządzać wewnętrznymi energiami. Dopóki tego nie zrobisz, nastąpi pewne zahamowanie uczuć i trudności w adaptacji w świecie zewnętrznym. Energia wątpliwości i nacisku zawsze będzie obecna w niewidzialnym cieniu.
Wydaje ci się, że inni nie są tak aktywni, jak ty, że ludzie wykorzystują cię bardziej, niż pomagają. Jednak dzieje się tak dlatego, że byłeś wykorzystywany i samotny, więc ta trauma z poprzedniego wcielenia musi ponownie zostać przeżyta, abyś mógł odblokować swój sukces i stworzyć coś, czego chce dusza. Twoja matka może ci w tym pomóc, otworzyć na nowy świat, ponieważ masz ogromną więź z matką, więc jej energia będzie potrzebna do rozwiązania niektórych problemów ze sobą. W podświadomość niesiesz też strach przed utratą matki.
Nigdy nie ulegaj zbytniemu erotyzmowi i pasji, ponieważ mogą być dla ciebie zbyt szkodliwe. Spośród znajomych wybierz osobę, która będzie cię w stanie chronić, jeśli będzie to konieczne.

Twój Sukces…
W razie jakiegokolwiek problemu, módl się do Archanioła Rafaela, bo jest twoim patronem.
Musisz nauczyć się rozumieć mechanizmy, a stanie się to wtedy, gdy opanujesz subtelną technikę rozumienia wszystkiego, np.: jeśli zostaniesz nauczycielem, to ten proces musisz przeprowadzać bardzo subtelnie, musisz poznać psychologię dzieci. Ponadto, musisz zrozumieć, kim jesteś, a dopiero wtedy osiągać wyżyny swoich umiejętności. Pamiętaj, że jesteście duszą, która nie zawsze mieści się w ramach zrozumienia innych. Spróbuj ludzi sam zrozumieć, nie narzucaj innym swojego obrazu zrozumienia.

Jeśli chcesz zasięgnąć informacji na temat terapii, możesz do mnie napisać: kontakt@emma-lange.pl
lub zadzwonić: 502562629

Zapraszamy do szkoły samorozwoju, na inne nasze kursy  i terapie 

 Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny