This post is also available in: Deutsch (niemiecki)

Koło Losu, albo inaczej Koło Życia, czyli jak przeszłość wpływa na przyszłość człowieka. Jest to analiza psychologiczna, ale może zawierać akcenty karmiczne – jednak będzie ich bardzo mało. Koło Losu można polecić osobie, która nie wie dokąd ma iść, jaki obrać kierunek swego życia,  co mam zrobić ze swoim życiem, jak ma się zachowywać?!
Na jakie pytania odpowiada Koło Losu?

1. Oś Koła Losu, czyli nasze JA.
Ta część Koła Losu mówi o tym, w jaki sposób postrzegamy własne JA, duchowe JA.

2. Skąd pochodzi dusza – poziom szczęścia i poziom cierpienia.
Ta pozycja pokazuje skąd wychodzą wszelkie aspekty, które obserwujemy w swoim życiu i w swoim charakterze. Są to zarówno pozytywne aspekty, jak i negatywne.

3. Przyszłość.

4.To, na czym opiera się dusza.
Pozycja ta pokazuje jakie relacje mamy ze światem materialnym, w jakich aspektach życiowych trzymamy się swoich przyzwyczajeń, jaka jest rzeczywistość, która zakodowana jest w naszym DNA.

5. To, do czego dążymy.
Są tu duchowe dążenia, więź pomiędzy światami.

6. Start życiowy, na czym opieramy się.
Ten punkt mówi o tym, z czym weszliśmy w życie, będąc dziećmi.

7. To, co nam pomaga.
Dzięki temu, co nam pomaga, jesteśmy w stanie osiągnąć swój sukces.8. Przeszkody.
Koło tocząc się, trafia też na przeszkody. Pozycja siódma pokazuje jaką otrzymaliśmy pomoc. Natomiast ta pozycja pokazuje jakie przeszkody spotykamy na drodze, czy spotkamy na swej drodze.

9. Co pomaga wznieść się?
Ten punkt pokazuje, co pomoże nam zdjąć ciężar przeszłości, pozbyć się nieustannej retrospekcji, przeciąć wszelkie zależności emocjonalnej.

Jaka jest różnica między Analizą Indywidualną Podświadomości (Karmiczną) – Analiza Indywidualna Podświadomości a Kołem Losu? W analizie indywidualnej, konkretnie, pokazane są schematy, a w Kole Losu mówimy o przyszłości. Jest to, jakby miks pomiędzy Analizą Misji a Analizą Indywidualną, jednak wszystko podane jest w lżejszej formie. Analiza Indywidualna Podświadomości zmusza do pracy nad sobą, musimy zrobić to sami (inaczej nie da się!) a Koło Losu pokazuje to, co toczy się samoistnie, niezależnie od tego, czy tego chcemy, czy nie. Niezależnie od tego, czy pracujemy nad tym, czy nie. Będą to procesy, które do naszego życia mogą przychodzić cyklicznie.

Do sporządzenia Koła Losu potrzebuję:

  • daty urodzenia,
  • nazwy miejscowości urodzenia,
  • godziny urodzenia (opcjonalnie).

Koszt opracowania zawiera w sobie plik PDF i konsultacje wyjaśniające.

  • cena za Koło Losu 450 zł

Jeśli chcesz zasięgnąć informacji na temat terapii, ofert, kursów, książek, to możesz do mnie napisać: kontakt@emma-lange.pl
lub zadzwonić: 502562629

Zapraszamy do szkoły samorozwoju, na inne nasze kursy  i terapie 

 Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny