This post is also available in: English (angielski) Deutsch (niemiecki)

Każdy z nas przy narodzinach dostaje swego Anioła Stróża, który troszczy się o nas. Jest przewodnikiem duchowym naszej duszy. Dzieci są w stanie komunikować się ze swoimi aniołami, ponieważ są czyste. Dorastając, tracimy tę zdolność, ponieważ dorośli są zanurzeni w energii przeróżnych wyzwań i trudno im usłyszeć głosy aniołów. Problemy dnia codziennego zagłuszają ścieżki energii płynące od aniołów do naszej świadomości. Prowadzimy zbyt pospieszne życie i nie słyszymy głosu anielskiego. Jednak one stoją za naszymi plecami i są gotowe pomóc w różnych problemach. W trudnych sytuacjach, wysyłamy energię próśb do nich i aniołowie natychmiast reagują na nasze wołanie o pomoc.
Oferuję Horoskop Anielski, dzięki któremu nawiązać można osobistą relację ze swymi aniołami karmicznymi. Za pomocą obliczeń numerologicznych i osobistej anielskiej mapie mentalnej dowiesz się, który Anioł daje ochronę, który jest doradcą, który stoi za plecami jako uzdrowiciel, który jest wysłannikiem rodu.
Otrzymają państwo również informacje o tym, co ważnego chcą przekazać aniołowie, jakiego rodzaju energię dają.
Otrzymujesz drogi kliencie informacje jak rozwijać swoje talenty i jak żyć w harmonii ze sobą i innymi ludźmi. Łącząc się energetycznie ze swym aniołem stróżem, będziesz w stanie się uspokoić, aby lepiej zrozumieć ich problemy i wybrać odpowiedni sposób rozwoju. Znając nazwę anioła, szybko pozbędziesz się przeszkód i uzyskasz pomoc w zdobywaniu dodatkowych energii.
Możesz też dostać konkretne zalecenia w indywidualnych praktykach pracy ze swym aniołem stróżem.Tworzenie indywidualnego Horoskopu Anielskiego jest bardzo pracochłonne i wymaga ode mnie dużego wkładu energetycznego, oraz starannych obliczeń.

Tworząc horoskop dla siebie, możemy też stworzyć dla kogoś bliskiego i tym samym sposobem pomóc komuś innemu, np. poprzez modlitwę, medytację, sposób który wskażę.

Horoskop Anielski Rozszerzony to Dwanaście Aniołów Karmy;

1 Anioł – pomaga realizować siebie, rozwiązywać problemy,
2 Anioł – pomaga zrozumieć siebie, łączy ze światem, sprawy materialne,
3 Anioł – kontakty, komunikacja,
4 Anioł – ród, energia rodowa, DNA,
5 Anioł – uczucia, miłość, partnerstwo,
6 Anioł – uzdrowienie, talenty, duchowość,
7 Anioł – partnerzy, wrogowie,
8 Anioł – pozytywne zmiany,
9 Anioł – nadzieja i wiara,
10 Anioł – osiągnięcie celu, pomoc w osiągnięciu celu,
11 Anioł – dobrzy przyjaciele,
12 Anioł – głęboka podświadomość, programy.

Horoskop Anielski Rozszerzony to koszt 480 zł.

Chcesz zamówić Horoskop Anielski, pisz na adres kontakt@emma-lange.pl

Do sporządzenia horoskopu potrzebuję:

  • daty urodzenia,
  • nazwy miejscowości urodzenia,
  • godziny urodzenia (opcjonalnie).

Koszt opracowania zawiera w sobie plik PDF i konsultacje wyjaśniające.

*tekst opracowała Ewa Jałmużna

Jeśli chcesz zasięgnąć informacji na temat terapii, ofert, kursów, książek, to możesz do mnie napisać: kontakt@emma-lange.pl
lub zadzwonić: 502562629

Zapraszamy do szkoły samorozwoju, na inne nasze kursy  i terapie 

 Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny