Po ukazaniu się reklamy tego kursu, otrzymałam wiele pytań. Chciałbym teraz odpowiedzieć na większość pytań dotyczących kursu Numero-Psychologia.
Ten kurs jest pełen nowych i wartościowych informacji. Jest potrzebny tym, którzy chcą nie tylko zrozumieć numerologię od podstaw, ale także tym, którzy już pracują z ludźmi, którzy chcą nauczyć się więcej.
Musisz zrozumieć Drogi Czytelniku, że wraz z rewolucyjnym przewrotem w świecie nauki, nadejściem mechaniki kwantowej i chemii, cały świat zmienia się. W psychologii analityczność i metafora nabierają coraz większego rozpędu (mam świetny kurs  Meta – karty, jak i książkę), więc możesz zrozumieć, co mówi twe ciało lub możesz przeprowadzić dialog ze swoim syndromem, rozładować napięcie i rozwiązać swój problem.

Numerologia ma również prawo stać się nauką, ponieważ jest symboliczna, a każdy symbol jest drogą do podświadomości.

W numerologii podstawą jest matematyka, którą znamy i jej zasady modelowania. Chciałbym, aby ci, którzy chcą uczyć się, chcą zdobywać nową wiedzę lub nadążać za duchem czasu, mogli poznać coś nowego i ciekawego. To pozwoli lepiej poznać siebie, sukcesywnie pracować z ludźmi, zmieniać swój świat. Na moim blogu znajdziesz różnego rodzaju kursy, dzięki którym uzupełnisz braki w konkretnej dziedzinie. Ponadto, czytając wszystkie artykuły na blogu, na kalendarzu biodynamicznym, możesz zobaczyć, jaką jakość informacji daję. Informacje są praktyczne – możesz je zastosować w swoim życiu.Pierwsza Część Informacyjna Kursu – część opisowa.

Znajomość liczb,

Filozofia liczb,

Zrozumienie wpływu liczby,

Zapotrzebowanie na liczbę.

Dowiesz się, kiedy i jak dana liczba może objawić się. Zobaczysz, w jaki sposób liczba ta może zmienić się w Nowej Erze, co może na nią wpłynąć i jakie nowe cechy może uzyskać.

Przykład:
Będziesz mógł Drogi Kursancie ocenić np. Jedynkę, jak funkcjonowała w Erze Ryb, a jak w Erze Wodnika.
Jedynka w Erze Ryb była bardziej proaktywna, ale w Erze Wodnika stała się bardziej kreatywna.
Będziesz mógł prześledzić jej rozwój, a co za tym idzie – będziesz w stanie głębiej zrozumieć jej wpływ. Przyda się to podczas wykonywaniu obliczeń dla małych dzieci, a także obliczając swój Rok Osobisty.
Będziesz mógł zobaczyć nowe właściwości LICZB.

Niektórym może się to wydawać trudne, ale to fundament, na którym możesz polegać, a także modelować i kreować swoją przyszłość, poszerzać horyzonty wiedzy.

Druga Część Informacyjna Kursu – Liczba Podświadomości.

Co ta liczba może w sobie kryć?

Jakie zjawiska i możliwości ma ta liczba?

Dlaczego my sami możemy blokować ruch naprzód?.
Jeśli w Liczbie Podświadomości masz Czwórkę, a chcesz stałości, natomiast Liczba Drogi Życia to Jedynka, to zawsze będziesz przechodził przez globalne zmiany, przez wycofywanie się. Tylko głębokie przemyślenia mogą cię zmienić. A kiedy one nadejdą? Na te pytania odpowie część trzecia kursu.

Trzecia Część Informacyjna Kursu – Liczba Lustra.

Liczba Lustra i jej wpływ na Liczbę Drogi Życia,

Jakie Liczba Lustra z Liczbą Drogi Życia tworzy Przeznaczenie?
Jeśli Liczba Lustra to Piątka, a Liczba Drogi Życia to Siódemka – takiej osobie będzie bardzo trudno wydostać się z przestrzeni życiowej, którą dla siebie tworzy. Wchodząc w związek z taką osobą, konieczne jest szczegółowe zbadanie jej przeszłości, ponieważ może ona wpaść w stan ofiary, którego nie rozpoznasz od razu. Od czasu do czasu taka osoba musi zmienić swoje zasady, oczyścić przeszłość, zmienić postawy, aby uzyskać pożądany od życia stan szczęścia.
Zgodnie z tą wiedzą będziesz mógł dostrzec przeszkody, które mogą pojawić się w twoim życiu Kursancie.

Czwarta Część Informacyjna Kursu – część praktyczna.

Lekcje praktyczne, które pomagają skorygować energię zgodnie z liczbami. Będziesz mógł nasycić i wzbogacić numerologię praktykami, które pomogą wzmocnić niektóre programy. Do tego potrzebny jest SKYPE, który ułatwi naszą interakcję. Będziesz mógł zanurzyć się nie tylko w nowej wiedzy, ale właśnie w możliwościach transformacji, które pomogą podnieść energię Twojej Liczby.Dla kogo ten kurs jest tworzony?

> Możesz wykorzystać go dla siebie,

> Możesz pracować w biurze z ludźmi,

> Możesz poszerzyć horyzonty w numerologii,

> Możesz zanurzyć się w głębinach nowych energii,

> Zdobywając nową wiedzę, możesz zmienić siebie i lepiej zrozumieć swoich bliskich.

Ten kurs obejmuje wykłady w pliku PDF, przetłumaczone i zrecenzowane przez moich redaktorów, ponieważ język polski nie jest moim językiem ojczystym. Jakość języka polskiego w formie pisanej, którą prezentuję, nie będzie odzwierciedlała całego mojego szacunku do polskiej mowy, dlatego robią to za mnie tłumacze i redaktorzy.
Otrzymasz Kursancie zadania domowe, które również będą sprawdzane w odpowiednim tempie, ponieważ chętnych jest wielu.
Ostatnia część kursu, czyli czwarta, to praktyka, grafika, metafora liczb, więc przygotuj SKYPE, żebyś mógł obserwować wykłady. Ty sam, drogi Kursancie, nie musisz włączać kamerki, jeśli cenisz sobie swą prywatność.
Otrzymasz nie tylko dobrą znajomość numerologii, ale także wiedzę nowoczesną, dostosowaną do Nowej Ery i do pracy z ludźmi.

Nauczysz się:

> Obliczać Liczbę Drogi Życia i pracować z otrzymanymi energiami (wiedza ta jest przydatna zarówno dla tych, którzy już pracują z numerologią, jak i dla tych, którzy rozpoczynają tę pracę). Dowiesz się, jak Liczba Drogi Życia przejawia się w kontakcie z innymi pozycjami liczbowymi. Zrozumiesz, dlaczego ludzie są różni.

> Obliczać Liczbę Podświadomości – poznasz mechanizmy pracy z tą liczbą.

> Obliczać Liczbę Lustra – zrozumiesz, jaki ukrywa program.

> Dowiesz się, jakie nowe właściwości zyskują Liczby, to pomoże Ci w zrozumieniu przyszłości.

> Nauczysz się wypracowywać własne energie, których potrzebujesz, wydobywając te właściwości na powierzchnię.

Drogi Przyjacielu, zawsze przedstawiam taką wiedzę, która może dokonać rewolucji w Twojej Świadomości, w Twoim drugim Przeznaczeniu, w akceptacji i rozumieniu Życia. Postaraj się być bardziej świadomy, bo to pomoże Ci uniknąć przeszkód i problemów.

KURS ONLINE

NUMERO-PSYCHOLOGIA
>> 16 godzin lekcyjnych
>> plik PDF z lekcjami i opisami praktyk
>> praktyka
>> Certyfikat
Chcesz skorzystać z kursu? Napisz: kontakt@emma-lange.pl
lub zadzwoń: 502562629

koszt kursu 900 zł (możliwość opłaty w dwóch miesięcznych ratach).

Proponuję wiele interesujących analiz, wiele ciekawych terapii, więc przyjdź, aby popracować nad sobą. Napełnij się inspiracją, rozwijaj się, zrozum siebie i zrzuć z siebie to, co jest już niepotrzebne. Nagrodą będzie Miłość, Zdrowie, Sukces.Jeśli chcesz zasięgnąć informacji na ten temat kursu czy terapii, zamówić analizę, to możesz do mnie napisać: kontakt@emma-lange.pl
lub zadzwonić: 502562629
whatsapp 502562629
Skype emm-lan

Zapraszamy do szkoły samorozwoju, na nasze kursy  i terapie 

 Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny