Jestem zwolenniczką psychologii Junga, dlatego uważam, że człowiek to cały świat. Człowiek połączony jest ze światem za pomocą niewidzialnych nici i może wymieniać się ze światem informacją oraz energią. Ludzie na moje konsultacje przychodzą z różnymi prośbami – jedni nie mogą znaleźć miłości, inni cierpią z powodu braku sukcesu, a jeszcze inni mają problemy ze zdrowiem. Wielu ludzi, różnych ludzi, więc i różne dziedziny życia. Czasami człowiek zamyka się w jakimś modelu w danych obszarach życia i tylko na tym modelu skupia swoją uwagę. Wyobraźmy sobie, że przechodzimy przez ulicę i widzimy przed sobą tylko cel, ale nie zauważamy tego, że uderza w nas duży samochód. Kiedy skupiamy naszą uwagę tylko na celach naszego Ego, zapominamy o potrzebach Duszy. Potem energia gromadzi się i nie znajduje wyjścia. Energia, która nie znajduje wyjścia, staje się ciężarem i stresem, przejawia się poprzez ciało. Cele, które pozostają niespełnione, blokują nasz sukces –  ciągle odkładamy coś na później, nie zauważając, że wszystkie cele stoją zapakowane w torbach, które przykrył kurz. Torby, które stoją blisko siebie w naszej podświadomości, już nie pomagają, a hamują nasz rozwój. Nie możemy zrealizować marzeń, ponieważ Słońce nie może przedrzeć się przez chmury. A potem szukamy okazji, aby znaleźć sposoby, które pomogą oczyścić negatywną energię, aby zmienić wszystko w pozytywną aktywność. 

Pierwsza Część Kursu

 

To część teoretyczna, która mówi o tym, w jaki sposób mózg dostosowuje się do okoliczności,  w jaki sposób poprzez symbole można pokolorować różne sytuacje lub okoliczności, a nawet okresy. Ta część kończy się przebudzeniem kreatywności, połączeniem wewnętrznej energii, która może wypchnąć znaczące aspekty twojego życia. Możesz uzyskać proste narzędzia dla diagnozowania swojego świata. Wyobraź sobie, że walczysz o coś ważnego, ale nie możesz tego zdobyć, bo brakuje ci energii. A teraz, dzięki poznanym narzędziom, możesz graficznie przedstawić swój świat, zdiagnozować problem, a nawet więcej – przerysować go za pomocą farb i grafiki. Zobaczysz na własne oczy to, czego nie lubisz, co chcesz zmienić. A co najważniejsze, że mózg zaakceptuje twoją zmianę. Pierwsza część to wprowadzenie do nowego języka. Rozpoczynasz naukę nowego języka – pierwsza część to wprowadzenie do nowego języka, dzięki któremu możesz opisać swój świat.

 

Druga Część Kursu

 

Druga część to pięć lekcji – działań twórczych, które pomagają usunąć ograniczenia, poczuć własne, prawdziwe intencje i pragnienia, a dzięki temu odkrywasz ukrytą energię. Nasza podświadomość rozmawia z nami poprzez obrazy, a podczas tych pięciu lekcji dostajesz możliwość tworzenia tychże obrazów życia. Dostajesz możliwość odczuwania tego, czego potrzebujesz, aby dotknąć tego, co najważniejsze i najgłębsze. Nauczysz się poruszać energią, spełniać pragnienia. Pracujesz ze swoim wewnętrznym potencjałem.

 

Trzecia Część Kursu

 

Trzecia część to moja niestandardowa Numerologia, którą traktuję z wielką pokorą. Tutaj dotykam Pierwszej Liczby Energii. Ciągle pracuję z liczbami, odkrywam nowe formuły, które pomagają zrozumieć ruch energii. Na tym kursie, bardziej niż kiedykolwiek, znajomość Liczb Energii pomaga zrozumieć, w którym kierunku będzie poruszać się twoja energia. Dowiesz się, jak wygląda twój sukces.

UWAGA!
Zawsze sugeruję systematyczną pracę. Wielu klientów uważa, że ​​osiągnęli już pewien wgląd, a potem kończą pracę nad sobą. To błąd, bo praca właśnie się rozpoczęła! Możemy popychać energię na tworzenie nowych nawyków, zmieniać nasze postrzeganie siebie. Jeden raz, to za mało, by przeprogramować wewnętrzne połączenia neuronowe.

Najważniejszym organem jest Dusza. Wyobraź sobie, że Dusza była chora i schowała swoje rany bardzo głęboko – cieszyła się z tego, po czym znowu zachorowała i cierpiała. Zatem praca nad sobą, która trwa przysłowiowy dzień, nie zmieni tego, co gromadziło się przez lata.
Mam dużą grupę klientów, którzy są gotowi pracować nad sobą. Swoim duszom przyglądają się uczciwie – przepracowują wewnętrzne programy i wychodzą z tak ciężkich tragedii, że aż trudno w to uwierzyć. Cieszę się, że znam takich ludzi!

Kurs Modelowanie Swoich Pragnień daje  narzędzia, które pomagają w wewnętrznym ruchu, w transformacji świadomości i włączaniu się w pracę swojego świata.

Co daje ten KURS? Czego nauczysz się?

> nauczysz się usuwać ograniczenia, które zawężają pole widzenia, które zakłócają i obciążają życie, nauczysz się zrzucać ciężki ładunek energii,

> nauczysz się, w jaki sposób nie kultywować energii urazów, które ciągle przypominają o sobie i sprawiają, że odczuwamy lęk i niepewność,> nauczysz się opracowywać niestandardowe podejście dla rozwiązywania problemów, aby znalezienie rozwiązania zajęło mniej czasu,

> nauczysz się, jak zwiększyć pozytywny wpływy energii na życie, zdrowie, sukces i dobrobyt,

> nauczysz się, w jaki sposób poprawić jakość życia, rozwiązywać wewnętrzne problemy w ciele lub w innych ważnych obszarach,

> nauczysz się zapraszać nową energię do życia i dokonywać za jej pomocą zmian.

Przechodzisz do twórczego akompaniamentu swojego życia. Wchodzisz w pole twórczości, dzięki któremu możesz zmienić siebie, swoje życie, wypracować emocje, uwolnić się od nieszczęść. Nie będziesz trzymał się tego cierpienia i bólu. Działanie fali twórczej przypomina hipnozę, przeprogramowanie, napełnianie się energią. Kreatywność obejmuje wewnętrzne rezerwy. Im mocniejsze emocje w pracy, tym szybciej przychodzą zmiany. Dzięki kreatywnemu podejściu możesz wypracować to, co jest w twojej psychice i skorygować pracę fizjologicznej części ciała.

Na kursie przejdziesz zajęcia, które pozwolą ci zrozumieć dany materiał. Nauce towarzyszy weryfikacja pracy domowej. Jest także część numerologiczna, która poszerzy twoje horyzonty w dziedzinie numerologii. To wszystko pomoże ci zrozumieć siebie i innych.
Część numerologiczna, która zawiera Pierwszą Liczbę Energii, kieruje cię na sukces i na to, czego potrzebujesz. Pokaże, jakie struktury będą lepiej integrować się z twoją linią sukcesu. Ta liczba rodzi się z karmicznej bazy i tej, którą otrzymujesz przy narodzinach. Czasami może włączyć się do procesu, tworząc ogólne tło twojego sukcesu.

Istnieje 15 Liczb Energii! Pierwsza Liczba Energii jest bardzo ważna, bo pokazuje drogę wewnętrznego rozwoju.

Dzięki temu kursowi możesz zbudować nowe relacje ze sobą, z otaczającym cię światem, z tym, co cię interesuje, z Wszechświatem. Czekam na ciebie!

Przygotowuję już następny kurs Modelowanie Swoich Pragnień 2, który będzie dotyczył partnerstwa, jak żyć w partnerstwie.

Jeśli chcesz zasięgnąć informacji na temat kursu, możesz do mnie napisać: kontakt@emma-lange.pl
lub zadzwonić: 502562629

Zapraszamy do szkoły samorozwoju, na inne nasze kursy  i terapie 

 Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny

Brain-Art Centrum
W pracy wykorzystuję algorytmy, które opracowałam za pomocą mych autorskich metod. Wykorzystuję w nich moje doświadczenia, jako psychologa i terapeuty.
Algorytmy są objęte prawami autorskimi, na które mam wyłączność. Metody te nie są stosowane poza moim gabinetem.

Emma Lange
psycholog, terapeuta, homeopata