Na podstawie „Analizy Dziesięciu Płaszczyzn” można prześledzić w jakim momencie życia znajduje się dana osoba, w jakim stanie jest jej układ psychofizyczny, jak reaguje na otoczenie, na siebie, na partnera.
Wiedza ta pomaga w pracy nad związkiem, nad sobą, ponieważ ukazuje drugą osobę w prawdziwym świetle. Obnaża jej stan podświadomości i świadomości. Dzięki tejże wiedzy wiemy jak reagować na drugiego człowieka, co w danym okresie możemy od niego dostać, czego od niego nie oczekiwać, z czym należy się liczyć.

Praca ta ujawnia zaburzenia poznawcze, czyli postawę człowieka na tle społeczeństwa, jego otwarcie się na sukces, na siebie i na innych ludzi.
Często wymagamy, by druga osoba dała nam coś, co sprawi, że staniemy się szczęśliwsi, a tak naprawdę ta druga osoba nie może nam tego dać, bo nie jest w stanie otworzyć się na pewne psychologiczne bądź energetyczne aspekty. Wymagamy, popełniamy błędy, zapętlamy się coraz bardziej i w końcu dochodzimy do wniosku, że z tą drugą osobą nie jest nam po drodze. Jednym słowem – poddajemy się i uciekamy, mając nadzieję, że następny partner czy partnerka będą tymi właściwymi.

Nie dostrzegamy, że często to właśnie my musimy zmienić własne postępowanie i oczekiwania, aby ta druga osoba dostała od nas jakiś kwant energetyczny, który pomoże jej otworzyć się. Zrozumienie tej zależności doprowadza do tego, iż nagle bariery pękają i tworzymy nowe perspektywy dla relacji, w których dostajemy szansę stworzyć coś dobrego.Praca składa się z dziesięciu punktów, który odpowiada za inną strefę:

1.Trzy Punkty Informacyjne

a. strefa informacyjnego chaosu i nieporozumienia,
b. idealna ocena punktu widzenia,
c. obraz świadomej oceny.

2. Trzy Punkty Energetyczne

a. obszar energetycznego chaosu,
b. obszar idealnej energii,
c. obszar energii kontrolującej.

3. Trzy Punkty Materii

a. obszar materialnego chaosu,
b. obszar jasnej materii,
c. obszar materii, którą można kierować.

4. Miejsce Człowieka

Produkt, który oferujemy ukazuje misterną konstrukcję, z której ulepiona jest dusza drugiego człowieka. Gdy ją poznamy, zrozumiemy tę duszę i będziemy mogli pomóc zarówno sobie, jak i jej.

Jako, że człowiek jest istotą zmienną, zatem opis ten można robić co jakiś czas. Pozwoli to nam śledzić zmiany jakie zachodzą, jak zmienia się struktura psychofizyczna człowieka, w jakim kierunku podąża.

Analiza robiona jest na podstawie danych klienta, który go zamawia, tj.

  • data urodzenia,
  • miejscowość urodzenia – nazwa
  • godzina urodzenia (opcjonalnie).

Koszt Analizy 10 Płaszczyzn 450zł.

Koszt opracowania zawiera w sobie plik PDF i konsultacje wyjaśniające.

pisz: kontakt@emma-lange.pl

Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny