This post is also available in: Deutsch (niemiecki)

Każdy pragnie szczęścia – szczęścia dla siebie i dla bliskiej osoby. Spotykamy drugą osobę i mamy nadzieję na szczęśliwy związek, na przyjazne relacje, na uczciwe relacje. Nierzadko w relacje wchodzimy z oporem, albo nie widzimy pewnych cech drugiej osoby, często tę osobę idealizujemy. Partnerstwo to nie tylko relacje na linii mąż-żona, a także każda inna relacja, która przydarza nam się w życiu: relacja na linii matka-dziecko, relacja matka-ojciec, relacja ojciec-dziecko, przyjaciele, partnerzy biznesowi, itd. Świadomość tego, gdzie leży przyczyna niemożności porozumienia się miedzy dwojgiem ludzi, to jeden z najważniejszych kroków ku szczęściu i spełnieniu. Uświadamiając sobie rodzaj relacji, mamy ogromne szanse stworzyć dobry związek, na przykład z mężem lub żoną. Nie bójmy się wiedzy na swój temat! Nie bójmy się wiedzy na temat swojej rodziny! Tylko dzięki wiedzy jest możliwe świadome życie, mądre życie, życie pełne.

Jaką wiedzę zdobędziemy dzięki Analizie Partnerskiej/Porównawczej?

>> Jeśli chcesz dowiedzieć się, dlaczego twój partner/ka zdradza cię,
>> Jeśli chcesz dowiedzieć się, dlaczego partner/ka zachowuje się bardziej, jak brat czy siostra,
>> Jeśli chcesz dowiedzieć się, dlaczego nieustannie są między wami kłótnie,
>> Jeśli chcesz dowiedzieć się, dlaczego czujesz się niespełniony w związku, mimo że związek wydaje się być szczęśliwym,
>> Jeśli chcesz dowiedzieć się, czy warto dalej inwestować czas i uczucia w rozwój relacji,
>> Jeśli chcesz dowiedzieć się, czego możesz spodziewać się po partnerze/ce z upływem lat,
>> Jeśli chcesz dowiedzieć się, dlaczego nie możecie mieć dzieci, dlaczego teściowie wtrącają się do waszej relacji,
>> Jeśli chcesz dowiedzieć się, dlaczego mąż pije, awanturuje się,
>> Jeśli chcesz dowiedzieć się, dlaczego mąż/żona porównuje cię do swojej matki czy ojca,
>> Jeśli chcesz dowiedzieć się, co tak naprawdę łączy partnera/kę z tobą? Namiętność, miłość, czy może przyjaźń? Na czym budujecie wasze relacje,
>> Jeśli chcesz dowiedzieć się, czy druga osoba jest wobec ciebie uczciwa, czy będzie wierna, czy będzie dobrym przyjacielem, czy możesz stworzyć z nią stabilny biznes, albo tworzyć idee, czy będzie cię wspierała, to zrób Analizę Partnerską.To jest tylko część pytań, na które odpowiada Analiza Partnerska.

Zamów Analizę Partnerską/Porównawczą, która rozwieje twe wątpliwości. Analiza Partnerska/Porównawcza podpowie, w jaki sposób z konkretną osobą tworzyć relacje i czy te relacje będą trwałe. Dzięki takiej analizie naprawdę możesz uniknąć wielu problemów. Dostajesz narzędzia do pracy nad sobą i partnerem, nad związkiem, nad każdą relacją, którą przyszło ci stworzyć lub przyjdzie ci stworzyć.

Tutaj możesz zamówić Analiza Partnerska Porównawcza

A jeśli nie wierzysz, że istnieje karmiczny aspekt między ludźmi? Może boisz się tak głęboko zaglądać i wolisz analizę bez aspektów karmicznych?
Zatem, zamów analizę Geometryczna Matryca Związku

Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny