Zamieściłam już dwie swoje analizy – Krzyż Celtycki i Koło Losu. Dzisiaj chciałam podzielić się analizą indywidualną podświadomości, którą robiłam u Emmy swojemu wnukowi. Mój wnuk ma 14 lat. Na początku nie wiedziałam, czy dziecku powinno robić się analizy, ale Emma wytłumaczyła mi, że można, że to jest niesamowita pomoc w wychowaniu i ukierunkowaniu dziecka. Faktycznie, tak jest. Mój wnuk wychowuje się z matką, bo ojciec go zostawił, w ogóle nie interesuje się nim. Miał problemy z nauką, choć jest bardzo inteligentny. Miał problemy z językiem polskim – nie słyszał głosek, nie umiał czytać dość długo, miał przez to problemy w szkole. Z innych przedmiotów same piątki i szóstki. Wiedziałam, ze trzeba mu pomóc, ale żaden psycholog dziecięcy, logopeda nie postawił trafnej diagnozy, nic się nie zmieniło. Dopiero zrobienie analizy pokazało, gdzie leży problem. Przestałyśmy walczyć, czekałyśmy, aż ukończy 12 rok życia, dlaczego? Gdy zbliżał się do tego wieku, nagle odblokował się – naprawdę! Byłyśmy z córką w szoku, bo to tak, jakby wyszedł z więzienia, w którym dano mu zakaz na naukę mówienia i czytania. W ciągu 6 miesięcy sam nauczył się czytać i pisać. Wyglądało to tak, jakby odkrywanie świata poprzez umiejętność czytania dawało mu niesamowitą frajdę. Czyta, pisze nawet po angielsku. Dla niektórych wydawać się to będzie dziwne, że tak bardzo tym emocjonujemy się, ale przez parę lat, gdy poszedł do szkoły, słuchałyśmy, że jest po prostu „tępy”. Było to przykre, szczególnie dla mnie, bo wiedziałam, że on jest bardzo zdolny. W tym roku dostał nagrodę za naukę. Wiem, że będzie mądrym człowiekiem, i dobrym.

Analiza Igora



Energia męska i żeńska jest w równowadze 50% na 50%, co rzadko spotyka się. Nie ma tu wypartych wcieleń, czyli człowiek/dusza wszystko przyjmuje na siebie, nie boi się wziąć na siebie jakichś ciężkich zobowiązań. Można by w skrócie rzec – przyjmuje wszystko takie, jakie jest.

Męskie wcielenie i żeńskie było obarczone problemem w miłości.
Pierwsze męskie wcielenie, które pokazało się, to Hiszpania. W tym wcieleniu Igor często wyjeżdżał, zostawiał swoją żonę. Był to mezalians. W Hiszpanii był ważnym człowiekiem, bogatym i wysoko urodzonym.
Ożenił się z dziewczyną, która była ze znanego rodu, ale rodzina tej dziewczyny była politycznie ciemiężona. Ojciec szczególnie. Rodzina straciła swoje całe bogactwo. Igor ożenił się z nią, co niektórzy uznali, jako mezalians. Przez jakiś czas żyli bardzo dobrze, ale potem zaczęli się kłócić. Z powodu kłótni kobieta bardzo cierpiała, rozchorowała się i zmarła, i Igor  już do końca życia był samotny. Prawdopodobnie w obecnym wcieleniu spotka tę kobietę.

Następne żeńskie wcielenie…W tym wcieleniu był cyganką.

Notabene ja także mam wiele wcieleń, w których byłam cyganką. Byłam też wojskowym. Zawsze czułam, że mój wnuk jest mi bardzo bliski. Podobne wcielenia, to podobna energia w polu informacyjnym, więc wtedy ludzie czują do siebie jakieś przyciąganie, bliskość.

Cyganka ta bardzo przeżywała śmierć rodziców, została sama. Potem wyszła za mąż za bardzo bogatego barona, który był dużo lat starszy od niej, o 20 lat. Z baronem tym miała trójkę dzieci. Nie żyła długo. U Igora jest program w podświadomości: „Nad moją miłością wisi śmierć”.
Dzisiaj może faktycznie widzieć tamten świat…

Mój wnuk widzi tamten świat. Często mu się to przydarzało. Poza tym ma jeszcze dwie siostry, więc tu historia powtórzyła się – sam miał trójkę dzieci, a teraz jest pierwszy z trójki rodzeństwa. No i ma babcię, która była cyganką 😉
Jak widać podobne przyciąga podobne, a nie na odwrót. Zawsze energie przyciągają się na zasadzie podobieństw.

Kobieta, którą prawdopodobnie spotka w obecnym wcieleniu, to kobieta, która była jego żoną, która zmarła i nie wybaczyła mu – zmarła z urazem do niego. Dzisiaj może to wyglądać tak, że przez długi czas będzie się z spotykał z innymi kobietami, ale będzie tęsknił za tamtą. Może to powodować niezrozumienie w jego relacjach z kobietami, dopóki nie spotka tamtej duszy.
Może być u niego zakręt życiowy – może spotykać jakąś kobietę, z którą będzie bardzo długo, ale będzie ją pouczał – będzie tak długo pouczał, dopóki kobieta nie postanowi odejść. Potem przez długi czas będzie szukał sobie następnej dziewczyny.

U Igora sposób myślenia jest zawsze w stanie emocjonalnym. Jeśli musi zrobić coś poważnego, to od razu pojawia się napięcie. Jeśli będzie trzeba rozwiązać jakiś poważny problem, podjąć decyzję, będzie to robił emocjonalnie, ale dzięki temu jest w stanie głęboko wejść w problem i stać na swojej pozycji, jeśli czuje, że w czymś ma rację.
Archetyp Cyganki będzie się w nim przejawiał bardzo sporadycznie, a głównym archetypem, który będzie przejawiał się, to będzie archetyp mężczyzny, którym był w Hiszpanii.



Igor miał wiele wcieleń, w którym był niewolnikiem. Jedno z wcieleń pochodzi z terenów niedaleko Kaukazu. Mieszkał tylko z matką. Gdy był mały najeźdźcy (muzułmanie) obcięli mu język. Matka bała się o niego, bo wiedziała, że syn może zginąć z rąk tych ludzi. Igor opiekował się końmi, które do nich należały. Któregoś razu poszedł z koniem nad rzekę, aby go napoić i umyć. Koń niefortunnie wpadł do rzeki, a nurt rzeki zaczął go znosić na środek. Igor nie mógł krzyczeć, bo nie miał języka, więc machał tylko rękoma. Wiedział, że gdy przyjdzie do obozu bez konia, to go zabiją. Ujrzał go wojskowy, który przebywał wraz ze swoim wojskiem na terenie Kaukazu. Uratował konia, zabrał Igora do siebie. Igor miał wtedy 12 lat. Matka Igora codziennie modliła się, aby syn przeżył. Wymodliła życie dla syna.

Dzisiaj Igor ma ogromną więź z matką. Wyjaśnił się też jego problem z mówieniem i czytaniem. Tym wojskowym, który go uratował, byłam ja – dziś jego babcia. Jego dusza przyszła tak naprawdę do mnie, chcąc czuć się bezpiecznie. Wiedziałam, że gdy Igor skończy 12 rok życia, to odblokuje się, i tak też stało się! Z obecną matką ma bardzo silną więź, więc śmieję się, że jego przyszłe „narzeczone” będą musiały stoczyć walkę porównań z moją silną córką, a jego charyzmatyczną matką.

Następne wcielenie męskie, w którym był Berberem.

Był to naród, który mieszkał blisko Egiptu. Tam ożenił się z bardzo młodą dziewczyną, wbrew rodzicom. Nie była to bogata dziewczyna, jej rodzice nie mogli nic dać za nią. Ożenił się z nią z miłości.

Igor jest bardzo emocjonalny i będzie żenił się z miłości, nie będzie żonaty tylko raz. Jego pożegnania z kobietami będą bardzo ciężkie, nie tyle co dla niego, jak dla tych dziewczyn. Będzie przystojny, dogmatyczny i pouczający. Najpierw będzie się zachwycał obiektem swojej miłości, a potem będzie na niego naciskał. Prawdziwą miłość spotka dopiero wtedy, gdy ukończy 40 rok życia. Tu nastąpi przejaw karmy archetypu hiszpańskiego szlachcica. Tutaj jest więcej szlachetności, bo jednak żył z żoną i nie ożenił się potem z żadną inną.
Gdy był Berberem ożenił się z dziewczyną, której nie zaakceptowała jego rodzina. Rodzina wysyłała w kierunku tej dziewczyny negatywne emocje. Po kilku latach urodziła mu dwójkę dzieci i zmarła. Igor nie zajmował się dziećmi, ale też nie ożenił się.

Dzisiaj jego ojciec nie zajmuje się ani nim, ani jego siostrami.

Blisko jego miłości jest śmierć i dzisiaj śmierć będzie transformacją. Trzeba uważać, bo te transformacje będą następowały i uderzały w emocje, i od razu nastąpi zakończenie – Igor będzie uważał, że to już jest koniec, że z tym związkiem już nic nie da się zrobić.
Będzie rozsądny i sprawiedliwy. Będzie szukał we wszystkim sprawiedliwości, dlatego relacje mogą być ciężkie. Będą kłótnie z kobietami – będzie drążył, żeby pokazać, że ktoś się myli, że coś jest niesprawiedliwe. Nie będzie zbyt wylewny w przejawianiu miłości. Jemu trzeba pokazać, na ile miłość między mężczyzną a kobietą jest ważna! Będzie żądał od swych kobiet, aby zrobiły dla niego coś konkretnego, aby mógł poczuć, że go kochają. Dlaczego? Dlatego, że jako mężczyzna w poprzednich wcieleniach, ożenił się wbrew swojej rodzinie, czyli on zrobił coś dla rodziny, dla kobiety, więc teraz będzie żądał, żeby to kobiety zrobiły coś dla niego, bym mu udowodniły swoją miłość.



Już dzisiaj widać, że Igor jest dociekliwy i analityczny. Nie da sobie niczego wmówić, nie da sobą pomiatać, podporządkować się. Jedyną osobą, która ma u niego autorytet, jest matka. Moja córka nie naciska na niego, daje mu wolność, ale mądrze. Szanuje jego emocje.

Jego dusza już coś nagromadziła i mówi: „Zróbcie coś teraz dla mnie”.

W zeszłych wcieleniach rodzice bardzo mocno naciskali na niego własnymi emocjami, dzisiaj więc jest w nim lęk przed miłością, jest to program: „Miłość związana jest zawsze z bólem”.
Zatem dobrze, że dzisiaj matka nie naciska na niego, że daje mu wolność. Trzeba znieść ściany, które rodzice postawili na drodze bliskości i dzisiaj Igor chce dużo ciepła, chce miłości od matki. Matki w tamtych wcieleniach ciosały mu kołki na głowie, ciągle marudziły. Powodowały, że była w nim ciągła melancholia, oficjalność. Nastawiały go na oficjalną miłość, na niepokazywanie swoich uczuć, dlatego tak bardzo przywiązywał się do swoich partnerek.

A dzisiaj jest na odwrót, jest bardzo przywiązany do swojej matki. On bardzo potrzebował matki, dlatego dzisiaj tak bardzo jest z nią zżyty.

Matka we wcieleniu, gdy był Berberem, była bardzo tradycyjna, nie uczestniczyła w wychowaniu syna, ponieważ to ojciec miał uczestniczyć w wychowaniu dziecka. W Hiszpanii było tak samo, to ojciec go wychowywał. Wmówiono mu, że nie ma miłości, że wszystko jest mechaniczne, że serce nie ma nic wspólnego z miłością. Rodzice w zeszłym wcieleniu byli dla niego wielkim ciężarem, który był dla niego emocjonalnym naciskiem. Byli skąpi, zazdrośni i dlatego Igor nie mógł odnaleźć własnej harmonii.

Rodzice nie pobłogosławili jego wyborów i nastawili go na pesymizm w miłości. Jest program: „rodziców ze mną ciągle coś rozdziela”.
Gdy pojawiał się w jego życiu nowy element miłości, to rodzice mówili: „to się źle skończy, długo tak nie będzie”.
W dzieciństwie, gdy chciał coś zrobić, to rodzice ciągle mówili: „robisz źle, robisz nie tak”. Byli wymagający, mieli wymagania, co do miłości.
Matki nie uczestniczyły w jego wychowaniu tak, jak jego ojcowie. Ojcowie byli bardzo apodyktyczni, naciskali na niego, co dało w rezultacie odrzucenie miłości ojca i szukanie miłości u matki.
Jest program: „Daj mi mamo tyle miłości, abym nie musiał już rozdzielać swej duszy, abym nie wątpił, że miłość istnieje. Od swych karmicznych matek nabyłem cechy takie, jak: moralizatorstwo i skłonność do szybkiego oceniania”.

Igor ma program rozdzielenia matki i ojca. Podświadomość Igora zwraca się do ojca: „Zobacz jak to jest, gdy ciebie rozdzielą ze swoją miłością?! Czy będziesz szczęśliwy, czy będziesz obojętny?”

Z tej przyczyny, gdy moja córka urodziła Igora, jego ojciec ulotnił się. Energia Igora/program rozdzielił jego rodziców.

Duchowy dramat Igora był wielki. W Hiszpanii był zaangażowany w związek, ale po śmierci żony nie ożenił się. Poświęcił się dzieciom, wnukom i domowi.

U Igora jest jeszcze bardzo ważny element, sprzeczna reakcja – będzie chciał coś ofiarować społeczeństwu, będzie myślał: „Co mogę z siebie dać? Spójrzcie na mnie! Mogę wam wszystko ofiarować, ale wy także musicie mi coś ofiarować”.
To tak, jakby ofiarność i egoizm szły w parze: z jednej strony zrobi coś dla swojego kolegi, ale potem będzie od niego tego samego oczekiwał. Jeśli kolega nie będzie w stanie tego zrobić, to odwróci się od niego. Potrafi ponosić takie ofiary, których społeczność nie jest w stanie zaakceptować, nie będzie potrafiła zrobić dla niego tego samego.

Jest u niego aspekt silnej równowagi – wszystko musi być na taką samą skalę! Jeśli będzie u niego przebicie aury, zła energia, to będzie w bardzo silnym konflikcie ze społeczeństwem. Sam siebie będzie „zjadał”, składał siebie jako ofiarę. Będzie to ogromne samoofiarowanie, wielka emocjonalność.

Igor będzie bardzo mocno czuł społeczeństwo, a społeczeństwo będzie nim rozczarowane. Nie może pracować ze społeczeństwem, najlepiej, aby pracował tam, gdzie są mechanizmy.

Najlepiej, jakby poszedł drogą archetypu hiszpańskiego, to wtedy i będzie miał pieniądze, i ustawi się w życiu. Jako Hiszpan marzył o tym, żeby dowiedzieć się, w jaki sposób wszystko jest zbudowane. Gdy był Berberem nie był dobrym psychologiem, więc współpraca z ludźmi będzie dla niego trudna. Będzie brał n siebie emocje i będzie tym wykończony.

Mogą być u niego problemy z płynami, z węzłami chłonnymi, albo z naczyniami krwionośnymi. Najprawdopodobniej jego śmierć nastąpi przez wylew, ale życie będzie miał w miarę długie.

Drugą dyscypliną czy dziedziną, którą mógłby zająć się, jest chemia. Jeśli pokocha ten przedmiot, to może być fantastycznym chemikiem! Przy czym w dziedzinie chemii może być też aspekt medyczny. Może zostać też lekarzem, ale wtedy musi to być lekarz, który nie ma kontaktu z ludźmi, na przykład farmaceuta, pracownik laboratorium. Chemia to jest umiejętność mieszania wszystkiego, miksowania i rozdzielania tego, co jest ważne. Chemia to możliwości ujrzenia rezultatu.

Poradzi sobie w życiu, ale wymagania w stosunku do ludzi będzie miał bardzo duże. Wychodzi z nietuzinkowego domu. Będzie czuł się pewnie na swoim stanowisku, będzie występował, jako nauczyciel.
Żądania do kobiet będzie miał bardzo duże i najlepiej, jakby kobieta pochodziła z innego kraju, żeby była starsza od niego. Polska nie jest dla niego złym krajem, ale nie jesteś najlepszym. Północna Afryka jest dla niego idealnym terenem do zamieszkania. Tam mógłby zająć się dziedziną chemii.

Igor nie jest otwarty na ludzi, w jego podświadomości jest program, że ludzie są niesprawiedliwi, że nie ma w ludziach miłości. Powinien pokochać ludzi takimi, jacy są, ale w tym wcieleniu może być ciężko, bo przyszedł po to, żeby pokochać matkę. Matka będzie dla niego zawsze najważniejsza i będzie ją kochał bardzo mocno.

W obecnym wcieleniu nie tak łatwo będzie mu z ludźmi zejść się, dlatego dla niego nauki ścisłe i mechanika będą wręcz idealne. Nauczyciela będzie odbierał poprzez emocje. Jeśli nie polubi nauczyciela, to nie polubi przedmiotu i będzie mu to przeszkadzało w rozwoju. Nauczyciel dla niego musi być zrównoważony i taki, który nie ma emocji, który jest w stanie nieść estetykę. Jeśli nauczyciel będzie nagły, głośnomówiący i nieładny, to trudno mu będzie uczyć się nawet przedmiotu, który kocha. Igor musi czuć szacunek i do siebie, i do nauczyciela, a wtedy będzie uczył się. W przyszłości może pisać książki naukowe. Jeśli będzie miał konflikty z nauczycielem, to nigdy nie będzie uczył danego przedmiotu, odejdzie.
Będzie zawsze walczył w imię sprawiedliwości i partnerstwa.

Żona z Hiszpanii została wyrzucona z wyższych kręgów, więc dzisiaj Igor nie będzie rozdzielał ludzi na biednych i bogatych, nie będzie to człowiek mocno kochający, ale sprawiedliwy.
Ważna jest dla niego muzyka – bardzo ważne jest słuchanie muzyki. Posiada bardzo dobry słuch i muzyka zawsze będzie go relaksowała. W domu powinna brzmieć muzyka, a także ważne, aby w domu nie było konfliktów.

Jego zacięcie do nauk ścisłych, przyrody, kosmosu, filozofii już widać. Jest bardzo drobiazgowy, zadaje mnóstwo pytań. Ta analiza była zrobiona 4 lata temu. Już widać, że to, co Emma zobaczyła na jego temat, sprawdza się. Widać jego drogę rozwoju. A piękne jest to, że i jego matka, i ja możemy mu pomóc w tym rozwoju.

Ewelina

Tu znajdziecie mój Krzyż Celtycki i Koło Losu.

Jeśli chcesz zasięgnąć informacji na ten temat kursu czy terapii, zamówić analizę, to możesz do mnie napisać: kontakt@emma-lange.pl
lub zadzwonić: 502562629
whatsapp 502562629
Skype emm-lan

Zapraszamy do szkoły samorozwoju, na nasze kursy  i terapie 

 Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny