Meta – karty to karty, które zawierają mnóstwo wiedzy o symbolach i własną wewnętrzną legendę. Ta legenda zawsze przeplata się z energią i uczuciami samego klienta, budując nową wizję sytuacji i zrozumienie problemu.
W tym miesiącu obliczenia matematyczne i modelowanie zaowocowały meta kartą Harfa.
To instrument muzyczny, na którym według legendy żył własnym życiem, grały Duchy. Uważa się również, że Syrena, która zakochała się w zwykłym śmiertelniku, nie mogła odnaleźć wzajemnej miłości i poprosiła bogów, aby zamienili ją w harfę. Chciała tego, aby jej kochanek mógł ją zobaczyć, aby mogła dzielić się z nim muzyką swojej duszy. W Harfie jest trochę smutku, ale jednocześnie można go odbierać jako kołysankę, którą matka śpiewa swojemu dziecku. Kołysanki mają charakter opiekuńczy, matka wplata w nie przeznaczenie swojego dziecka, uspokaja je, wzywa aniołów do pomocy i przygotowuje dziecko na zwycięstwo. Jednak rozumie, że pewnego dnia rozstanie się ze swoim dzieckiem, przekaże je światu. Podobnie w harfę są wplecione pieśni, które swoją energią dotykają naszego przeznaczenia.
Harfa nosi w sobie kult zarówno Słońca, jak i Wody, czyli macierzyństwo i narodziny. Jest kobieca i często odgrywała rolę pojednawczą. W niektórych mitach celtyckich jest wymieniana, jako klucz do niektórych wewnętrznych tajemnic.meta karta harfa emma langeJeśli klient wybierze tę kartę i ma z nią dobre relacje, to w życiu chce polegać tylko na sobie i swoje szczęście widzi w osobistym potencjale. Niektóre wydarzenia nie złamały go, ale wzmocniły niektóre jego cechy. Dzisiaj potencjał tkwi tylko w tych cechach i on na nich polega.
Meta karta Harfa, jako prognoza – radzę zastanowić się nad swoimi mocnymi stronami, zarówno w charakterze, jak iw biznesie. Należy na nich polegać, na swoich najlepszych umiejętnościach. Jeśli chcesz wprowadzić coś nowego, to nowy projekt może się nie udać. Przyzwyczajenie się do niego zajmie więcej czasu i badania.
Meta – karta Harfa wskazuje, że Dusza chce odnaleźć swój własny statek, czyli zawód, który będzie wykonywała najlepiej, który mógłby dać sukces we właściwym rzemiośle.

Czasami pragnieniem klienta jest uzyskanie właściwej porady, którą można zastosować w praktyce. Klient Harfa nie lubi krytyki, ani doradzania, jak wszystkim. Chce otrzymać konkretne zadanie, jakie należy zrobić w danej sytuacji. Jest gotów rozwijać swój potencjał, umacniać swoją pozycję.

Jeśli klient odrzuca meta kartę Harfa, może to wskazywać na traumy związane z dziećmi. Jest wiele pretensji do kobiet. Człowiek nie może wyjść na powierzchnię, wznieść się ponad pretensje. Taką osobę należy traktować bardzo ostrożnie i ekologicznie, aż jej dusza zdecyduje się sama zmienić informację. Lęk psychiczny uniemożliwi człowiekowi dostrzeżenie swoich mocnych stron i przez cały czas będzie polegał tylko na reakcjach obronnych. Ten stan nazywam „trudnym otwieraniem się na świt„. Klient jest we własnej ciemności, boi się wyjść do światła, boi się rozczarowania, boi się wierzyć w dobro kobiet i dzieci. Aby uaktywnić energię, niezbędny jest odpoczynek, odprężenie poprzez relaksację, a nawet kąpiele i aromaterapię.
Powoli wkracza w swoją przestrzeń sukcesu. Kilkakrotnie musi przejść scenariusze, aby się przeprogramować. Musi kilkakrotnie usłyszeć porady na ten sam temat. Potrzebuje tego, aby zacząć aktywnie nad sobą pracować. Bez tego wysiłku nie wróci na właściwe tory.

Kurs Meta – Karty W Osiąganiu Swojego Celu
Doskonały kurs, który pomoże odnaleźć niezbędny, psychologiczny punkt pracy z ludźmi, ze sobą, ze swoim potencjałem. Symbole meta-kart pomagają przenieść człowieka na nowy poziom, przepracować blokady. Pokazują też, w jaki sposób to zrobić. Ten kurs jest la tych, którzy:
>> chcą zmienić swoje życie,
>> naprawić relacje z bliskimi,
>> zrozumieć, czego chce klient, jeśli pracują z ludźmi,
>> pomaga prawidłowo budować relacje z szefem lub podwładnymi.
>> pokazuje, jak pracować z podświadomością i świadomością, itd.

Serdecznie zapraszam!

Emma Lange
psycholog, terapeuta, homeopatakontakt@emma-lange.pl lub 502562629
whatsapp 502562629
Skype emm-lan

Zapraszamy do szkoły samorozwoju, na nasze kursy  i terapie 

 Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny