Unikalny okres Zaćmienia, gdy Ziemia przechodzi restart, jest nasycony nowymi energiami i możesz wprowadzić te energie do swojego życia. Możesz absorbować tę energię dla własnego dobra, przyczyniać się do różnych dziedzin życia, przenosić energię celów na nowy poziom. Po przejściu przez korytarz zaćmienia, możesz uruchomić nowe programy, zobaczyć to, co jest ci znane pod innym kątem.
Analiza Zaćmienia obejmie to, co może ci przeszkadzać. Pokaże, jaka energia będzie wokół ciebie po zakończeniu tego okresu. Do jakiego korytarza twojej indywidualnej energii możesz dostać się. Ponadto analiza opisuje przeszkody, które możesz napotkać, a także wskazuje, jakie kroki należy podjąć, aby zaprogramować dla siebie nową, bardziej przyjemną drogę. Analiza zawiera motywację i pułapki, które możesz napotkać, jeśli wprowadzisz nowy pomysł.

Każda analiza w cenie zawiera godzinną konsultację, która połączona jest z arteterapia. Konsultacja przeprowadzana jest indywidualnie, odpowiednio do sytuacji. Wszystko to pokaże, co jet potrzebne twej DUSZY.

Analizę Zaćmienia można zamawiać wtedy, gdy zbliża się zaćmienie Słońca lub Księżyca, albo krótko po zaćmieniu – to ważne!

Koszt Analizy Zaćmienia to 150 zł.

W tą cenę wliczony jest:

  • plik PDF z opisem
  • godzinna konsultacja
  • arterapiaDo analizy potrzebuję:

  • daty urodzenia
  • miejscowości, w której urodziłeś się
  • godzina urodzenia (opcjonalnie, jeśli ją znasz)

 

Jak wpływa na ciebie Zaćmienie?

Zaćmienie to silny energetyczne wybuch, czy to księżycowe zaćmienie, czy to słoneczne. Ten silny energetycznie wybuch powoduje, że energia zaczyna krążyć, płynąć innym kanałem, podążać w innym kierunku. Od dawna wiadomo, że zaćmienia wpływają na los człowieka i na jego zdrowie. Zatem analiza ta, która wyliczana jest na podstawie między innymi daty urodzenia, pokazuje jak zaćmienie wpłynie na twój los, co powinno się robić, czego nie powinno w tym czasie.
Dowiesz się też, które twoje marzenia spełnią się, a które trzeba zmienić. Oczywiście Analiza Zaćmienia tworzona jest indywidualnie dla każdego klienta. Każdy z nas jest inny, utkany z innych energii, a zaćmienie także jest wybuchem energetycznym, więc tutaj mamy do czynienia ze starciem się dwóch energii. Czy to starcie energetyczne będzie korzystne dla nas, czy zmieni coś w naszym życiu? Czy będą to zmiany dobre, czy negatywne? Czy da nam możliwości? Na te wszystkie pytania odpowie Analiza Wpływów Zaćmienia.

W momencie zaćmienia świadomość człowieka łączy się z jego podświadomością. Powstaje zatem osłabienie woli u człowieka. Podświadomość przetwarza informacje, które wpływają na naszą świadomość. W tym momencie życzenia, nasze czyny, wydarzenia w naszym życiu otwierają przed nami nowy korytarz. Podświadomość, czyli nasz cień, który posiada każdy człowiek, wpływa na naszą świadomość i misję. Wpływa na informację, którą człowiek wysyła do Wszechświata. Przeto dobrze wiedzieć co takie zaćmienie może przynieść.

Jeśli chcesz zasięgnąć informacji na temat terapii, ofert, kursów, książek, to możesz do mnie napisać: kontakt@emma-lange.pl
lub zadzwonić: 502562629

Zapraszamy do szkoły samorozwoju, na inne nasze kursy  i terapie 

 Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny