This post is also available in: English (angielski) Deutsch (niemiecki)

Ta analiza pozwala prześledzić poprzednie wcielenie z konkretną osobą (czasami pokazuje się więcej wcieleń), jakie mieliśmy wspólne zadania do przerobienia, co zostało dzisiaj do przepracowania, dlaczego w ogóle spotkało się daną osobę, czy związek jest karmiczny?
W jakich rejonach świata żyli ludzie, w jakiej epoce, itd. A może związek nie jest karmiczny, może to związek projekcyjny, a może misyjny?

Badając zależności między ludźmi, między ich energiami możemy dowiedzieć się jakie programy ma dany człowiek w polu informacyjnym i jak druga osoba na nas działa.

Najczęściej jest tak, że każda osoba pojawiająca się u naszego boku robi nacisk na jakiś rodzaj nieuświadomionej energii, która siedzi w naszej podświadomości. Mam tu na myśli to, że odbywa się to trochę na zasadzie lustra – przyciągamy do swego życia osoby, które mają podobne programy, albo które mają nam pomóc zrozumieć siebie lub mają pomóc w naszym rozwoju.

To, co wychodzi w analizie karmicznej między dwojgiem ludzi, nie do końca pokazuje indywidualny program danego człowieka. Pokazuje tylko te programy, które wychodzą pod naciskiem pola drugiej osoby. Osoba obok nas robi nacisk na pewne rodzaje energii, które są w nas i stajemy się albo „lepsi”, albo „gorsi”. Trzeba na to patrzeć jak na naukę, a na swego partnera, jak na nauczyciela.Każdy z nas ma dodatkowo własny indywidualny program, który ma także wpływ na naszą relację, ale będzie to tylko odbywało się w postaci konkretnych reakcji na siebie, na sytuacje związane z naszym życiem, itd.

Jednak między dwojgiem ludzi ważne jest, jaki rodzaj energii jest między nimi, bo to albo gwarantuje trwałość relacji, albo będzie przeszkadzało w tworzeniu tych relacji.

Nie każdy związek jest karmiczny. Czasami ludzie/dusze spotykają się, by sobie pomóc, albo człowiek robi projekcję na partnera i widzi w nim to, czego nie ma.

Najczęściej każdą analizę rozpoczynamy od wyjaśnienia, co to jest podświadomość, jak z nią pracować, dlaczego programy pozostają w podświadomości i mają wpływ na obecne życie?!

Wniosek z tego taki, że nie ma winnych! Nikt nie jest winny, że nie mamy pieniędzy, czy nie układa się nam życie miłosne lub chorujemy! To my – nasze podświadome blokady sprawiają, że w obecnym wcieleniu dusza wybiera taką, a nie inną drogę, takich a nie innych ludzi.

Energia ta będzie przyciągała podobnych do nas ludzi, z podobnymi problemami, z podobnymi doświadczeniami.

Analizę Partnerską można robić między przyjaciółmi, między mężem i żoną, między dzieckiem a matką, rodzicami, dzieckiem a ojcem, itd.

Analiza Partnerska to koszt 483 zł.

Chcesz zamówić analizę partnerską, napisz kontakt@emma-lange.pl

Do analizy partnerskiej potrzebuję:

  • daty urodzenia – twoja i drugiej osoby
  • nazwy miejscowości urodzenia – twoja i drugiej osoby
  • godziny urodzenia (opcjonalnie)  twoja i drugiej osoby

Koszt opracowania zawiera w sobie plik PDF i konsultacje wyjaśniające.

*tekst opracowała Ewa Jałmużna

Zapraszamy do szkoły samorozwoju, na inne nasze kursy  i terapie 

 Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny