This post is also available in: English (angielski) Deutsch (niemiecki)

ITINERARIUM mojej Pracy cz.18/Analiza Podświadomości cz.2

W Jaki Sposób za Pomocą Analizy Podświadomości Można Kierować Wydarzeniami?

Świat, jak i nasza psychika podzielony jest na poziomy. Wskazuje nawet na to starożytna ezoteryka. Nasza Podświadomość, jako psychika, nie jest jednorodna. Wszystko, co jest stworzone, nie jest jednorodne – nawet najmniejsze atomy można rozłożyć na mikrocząstki. Elektrony także znajdują się na różnych poziomach. Aby zatem przejść na nowy poziom, potrzebujemy energii aktywacji. Energia aktywacji nie pochodzi z zewnętrznego świata, nie może przyjść z przestrzeni, a musi wyjść z duszy. Dusza jest energią, która aktywizuje te poziomy psychiki, które stają się magnesami i które uruchamiają energetyczne więzi we wszechświecie. Mogą formować różnorodne zbiegi okoliczności. Dusza powinna odszukać własne dążenia, aby trafić do tego poziomu wszechświata, na którym znajduje się to, co jest jej tak naprawdę potrzebne. Dusza to struktura, która zachowuje swoją historię – zawiera karmiczną pamięć. Zachowuje mnóstwo elementów, które tworzą doświadczenia, możliwości i energię, która przyda się w przyszłości. Jest to olbrzymi zlepek różnych elementów. To są drogi, po których kiedyś chodziła dusza.Jeśli zdecydujesz się zrobić Analizę Podświadomości – analizę duszy, to odbudujesz i zobaczysz jej doświadczenie, oczywiście jakieś jego fragmenty. Możesz odbudować pragnienia, zobaczyć traumy. Jeśli otwierasz drzwi, które były zamknięte, możesz uwolnić dodatkową energię, która może pomóc ci odbudować wewnętrzną równowagę. Analiza Podświadomości to ogromna praca, która łączy duszę z umysłem. Nie zawsze umysł jest gotów odpuścić swoje schematy, zmienić punkt widzenia i rozstać się z tym, do czego już przyzwyczaił się. W Analizie Podświadomości otrzymujesz kilka obrazów, w których są zamknięte możliwości. Jeśli zaczniesz pracować z tymi obrazami, a musi być to praca głęboka i systematyczna, jeśli będziesz tworzył nowe kadry filmu, to przeprogramujesz siebie! Odkryjesz nowe możliwości! Na duszę nie można naciskać, nie można bać się, a należy poprowadzić z nią dialog.

Analiza podświadomości pomoże pokierować twymi duchowymi zamiarami. Jeśli w przeszłości przeżyłeś traumę w miłości, to w obecnym życiu będziesz bał się wejść w relacje, będziesz bał się zaufać partnerowi/partnerce. Dusza wejdzie w ten świat bez wiedzy i bez możliwości, by móc zrealizować swoje pragnienia, wchodzić w relacje, przyjmować miłość. Będzie zbyt wrażliwa. Mogą pojawić się te same przykre doświadczenia. Jeśli dusza zna swoją drogę, to łatwiej jest jej poruszać się w labiryntach losu. Szybciej wypełni się nową informacją, a to oznacza, że szybciej zmienisz swoją przestrzeń. Będziesz bardziej świadomie odnosił się do swych ograniczeń – szybciej przejdziesz do stanu, w którym dusza łączy się z rozumem, tworzy z rozumem jedność. Rozum zacznie zrzucać ograniczenia.

Należy pamiętać, że siła ograniczeń jest zawsze olbrzymia! Dusza to wie, bo przeżyła mnóstwo traumatycznych sytuacji, które mogą dać o sobie znać. Wygląda to trochę, jak meteopatyczny ból kości.

Analiza Podświadomości jest narzędziem, które popycha duszę do rozwoju, które otwiera przed nią nowe drogi rozwoju, daje nowe możliwości, pomaga omijać przeszkody.
Stwórz siebie na nowo na starej scenie! Wyreżyseruj nowy film, przeżyj go od nowa. Ten film musi być zaakceptowany – musisz przyzwyczaić swój mózg do nowej scenerii. Przeżywaj na nowo różne sytuacje, poczuj, w jaki sposób możesz zwyciężyć ograniczenia. Analiza Podświadomości pomoże ci na nowo ułożyć scenariusz twojego życia, a wtedy twoja Podświadomość odnajdzie drogę do tego, co ci jest potrzebne. Otrzymasz jednak rezultaty po dłuższej pracy, bądź cierpliwy. Jest to olbrzymi rezultat, który nazywa się CUDEM. Naucz się tworzyć własny cud za pomocą Analizy Podświadomości.

Jeśli chcesz poznać swą podświadomość, programy karmiczne, zapraszam, napisz do mnie: kontakt@emma-lange.pl

*tekst opracowała Ewa Jałmużna

Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny