Mam dla Was interesujący produkt Jedenaście Kobiet w Mojej Duszy, czyli jedenaście archetypów kobiet we mnie. Ta analiza może ci wskazać, jaką jesteś kobietą, jaka jest twoja droga i jakie masz potrzeby w relacjach, w twoim życiu osobistym. Jeśli mężczyzna zamówi ten produkt, będzie mógł sam ustalić, jaki ideał kobiety kryje się w jego warstwach podświadomości.

Pierwszy punkt to Archetyp Kobiety Losu.
Wskazuje, jakiego wyboru dusza dokonała przed narodzinami. To jest ścieżka, którą sama wybrała, programy, które będą miały bardzo silny wpływ. Te programy poprowadzą ją dalej. Liczba, która będzie na tym stanowisku, powie o tym, w jaki sposób kobieta odnajdzie się w społeczeństwie, jak świat na nią zareaguje? Czy zdecyduje się na karę, czy odwrotnie – na spokojne, ale w niczym niezwykłe życie. Od razu dostanie klucz do odczuwania pewności siebie. Ta liczba pokaże, ile pomysłów jej, jako kobiety, zostanie zrealizowanych w świecie zewnętrznym. Jak duży będzie miała dostęp do przyjaźni.

Przeznaczenie to spirala, w której kręci się twoja własna przestrzeń i CZAS. Ten punkt może uświęcać zarówno najwyższe jak i najniższe aspekty Przeznaczenia. Dusza wybiera własną drogę, potem może ją poprawić, zmienić, wydłużyć, skrócić. A co się stanie, jeśli ktoś dowie się więcej na temat swojego Przeznaczenia? Będzie można dokonać właściwego wyboru, połączyć się z wewnętrznymi wibracjami. Będzie można ustrzec się pokusy, zatrzymać się i zrzucić negatywną energię obciążających celów.
Centrum Przeznaczenia jest tym punktem, który będzie przyciągał, bo posiada specjalny magnetyzm. Zakodowany w nim jest pewien ładunek i to, co odpowiada temu ładunkowi, będzie przyciągał do Przeznaczenia. Jeśli będziesz kreatywnie pracować z tym punktem, możesz obudzić w sobie specjalne siły, wewnętrzne zaufanie i wsparcie.
Ten punkt sam w sobie zaoferuje ci truciznę i antidotum – będziesz zadawał pytania i otrzymasz odpowiedzi, dlaczego jest tak, a nie inaczej. Praca z tym punktem to prawdziwa magia. Tutaj znajdziesz wskazówki, w jaki sposób poradzić sobie z tym, co zostało już zaproponowane, i to z wyprzedzeniem – będziesz w stanie to wziąć i ponieść. Czy jest to prezent czy zadanie? W każdym razie, musisz wykorzystać to, czego nauczyłeś się, aby rozwinąć swój potencjał. Możesz oddzielić własny od tego, co niepotrzebne, dlatego twój wybór będzie bardziej widoczny. Kiedy ktoś żyje pod dyktando LOSU, dokonuje wyboru pod wpływem presji lub wątpliwości, czy też cudzych interesów, wtedy musi zapłacić duży okup, aby zmienić swój los. Okup ten będzie albo zmienionym ego, albo wielką wartością wewnętrzną, która w nowym życiu nie będzie potrzebna. Zmiany mogą przynieść ze sobą nieporozumienie z bliskimi, krytykę i trudności.
Kiedy przeżywasz własny Los, łatwiej jest zaakceptować Życie, nawiązać z nim dialog, móc manewrować w sytuacji, mieć nadzieję. Pracując z wewnętrznymi zmianami, możesz wzbogacić swój Los, ale też wnieść ten zasób do Rodu.
Zatem pierwszy punkt, to akceptacja własnego Przeznaczenia, to DORASTANIE. Musisz ponownie stać się mały, aby otworzyć Drzwi, które były dla ciebie otwarte od urodzenia.Jest to przybliżony w skrócie opis pierwszego punktu analizy Jedenaście Kobiet w Mojej Duszy. Chciałam przybliżyć jego znaczenie tym wszystkim, którzy są zainteresowani  analizą. Konsultacje  są tworzone na podstawie psychologii i numerologii. W jednej chwili możesz odbyć głęboką podróż do Losu Kobiety – zobaczyć, w którym miejscu jest determinacja, a w którym można wszystko obejść i zmienić. Ponadto, każdy klient zostanie zaproszony na transformacyjną grę online „W Poszukiwaniu Szczęścia”. Będzie mógł sobie dodatkowo odpowiedzieć na pytania:
>> gdzie i w czym moja dusza szuka szczęścia?
>> jakie lęki ją blokują?
To kolejna, dodatkowa praca, którą wykonuję dla klienta. Spotkanie odbywa się online.  Mój klient ZAWSZE otrzymuje wszystkie niezbędne narzędzia, które mogą mu pomóc w świadomej pracy nad sobą.

kontakt@emma-lange.pl

 PORTFOLIO

Kalendarz Biodynamiczny