Odkryłam terapie, które można robić poprzez żywe kreatywne linie – można je połączyć z metaforą i analizą podświadomości. Takie zintegrowane podejście daje ogromną energię, dzięki której człowiek może zrozumieć swoje wewnętrzne resursy lub może zrealizować się w niektórych strefach.
KREATYWNOŚĆ to siła wewnętrzna, która pochodzi z głębokich, świętych zakątków Duszy i pomaga poszerzać świadomość. Kreatywność leczy! Jeśli wykonasz algorytm kilka razy, NAPRAWDĘ możesz poczuć swój wewnętrzny potencjał, usunąć ograniczenia z siebie. Możesz zobaczyć to, co zostało niezakończone, i zakończyć. Kreatywność pomaga połączyć się z ciałem budhialnym, w którym zapisane jest nasze przeznaczenie. Pomaga wydobyć z naszego życia to, co cenne i konieczne. Kreatywność kieruje nas do pożądanego celu i pomaga znosić bariery.

W czerwcu odbędzie się maraton KWIAT PAPROCI, dzięki któremu możecie odbudować swą siłę, odnaleźć wewnętrzny potencjał i oczyścić ważne obszary życia. Uczestnicy poznają algorytm, dzięki któremu mogą kontynuować pracę nad sobą, wykonując go samodzielnie co jakiś czas. Algorytm ten pomaga wzmocnić sukces i szczęście w  naszym polu energetycznym. Jednakże, aby mózg mógł zaakceptować i wykorzystywać nowe programy, konieczne jest wykonanie algorytmu kilka razy, medytowanie nad swoją pracą, łączenie się z nowym polem informacyjnym. W celu sprawdzenia pracy, nawet po maratonie, można je do mnie przesłać. Wierzę, że dzięki temu będzie więcej szczęśliwych ludzi, więc chętnie poświęcę czas na sprawdzenie prac, by móc zasugerować klientowi, co może jeszcze zrobić, co zmienić lub poprawić.
Algorytmy można wykonywać w okresie wzrastającego Księżyca, jak i w okresie pełni. Maraton planuję w te dni, w których otwierają się magiczne portale, czyli Przejścia w Czasie i Przestrzeni. Dzięki temu jest więcej energii na to, aby coś zmienić, aktywują się potężne siły podświadomości, manifestuje się Wola Wszechświata. Klient dostaje kompas, dzięki któremu aktywuje zapomniane zakamarki swojego życia.

Za pomocą algorytmu KWIAT PAPROCI możesz aktywować kilka sfer:POSTĘP – praca w świecie wewnętrznym i zewnętrznym, czyli to wszystko, co jest związane z organizacją, panowaniem i strategią. W tej części zadania możesz przepracować swoje ego, które stawia przed tobą ograniczenia, wątpliwości, obawy. Kiedy przestrzeń Ego rozszerza się, bardzo trudno jest iść naprzód, trudno jest zobaczyć się z boku, a tym bardziej odpowiednio ocenić. Praca w tym kierunku pomoże ci usunąć ograniczenia, które masz w sobie. Uwolnione energie pomagają poprawnie widzieć sytuacje wokół siebie. Linie w tym polu pomogą ci wrócić do relacji, z którymi musisz raz na zawsze sobie poradzić. Jest oczyszczanie z toksyn twojego Przeznaczenia. Im więcej wykonasz algorytmów, tym więcej ujawnisz pomysłów, tym szybciej zostaną one połączone z polami informacyjnymi. Szybciej zostaną nasycone energią.

AKTYWACJA DARÓW PRZYSZŁOŚCI – jeśli aktywujesz tę strefę, możesz aktywować energię serca, otwartą na przyszłość. Dzięki temu zaakceptujesz swoją Misję. Wewnętrzne przebudzenie będzie przebiegać swobodnie, płynnie, ale jednocześnie zdecydowanie. To jest właściwa interakcja świata zewnętrznego i wewnętrznego. Jest to poszerzenie światopoglądu, zrozumienie sytuacji, umiejętność znalezienia właściwych słów, poprawa komunikacji. Jeśli klient często wykonuje to ćwiczenie, wtedy słyszy i potrafi słuchać. Może stać się autorytetem w dziedzinie, którą sam sobie wybierze. Zobaczy niuanse komunikacji.

PUNKT RÓWNOWAGI – eksplorując tę ​​stronę, możesz aktywować bilans energetyczny między przeszłością a przyszłością. W ten sposób dajesz mózgowi możliwość połączenia przeszłości i przyszłości. Masz szansę usunąć wszystkie urazy z przeszłości, które uniemożliwiły ci wkroczenie w przyszłość. Równowaga między przeszłością a przyszłością jest bardzo zmienna, ponieważ czas zmienia sytuacje, w każdym segmencie akcenty czasowe są różne. Pracując po tej stronie, zawsze możesz poprawnie zobaczyć punkty wsparcia i priorytety, nasycić ważne cele energią. Ponadto, jeśli chcesz wyrysować Kwiat Paproci wiosną, otrzymasz energię, aby do wszelkiego rozpoczynania. Jeśli jesienią, wtedy energią nasycisz to, co zasadziłeś. Tutaj, w tym segmencie przestrzeni, manifestuje się Wola Wszechświata, która sama nasyca to, co ważne. Pracując w tym polu, możemy wyeliminować wszystkie przeszkody energetyczne.

ZASOBY – jest to coś, co nie jest jeszcze aktywne, wciąż jest w stanie informacji, nie jest zaimplementowane. Aby wziąć te zasoby, aby je otrzymać, musisz chcieć przejść do nowego etapu życia. Oczywiście, podczas terapii zobaczymy, jakie zasoby możemy aktywować w swoim życiu, co jeszcze dobrego możemy uzyskać od Wszechświat?! Być może są to zasoby ogólne, być może są to nasze osobiste cechy, które mogą przejawiać się. Jeśli połączymy się z tymi zasobami, zdobędziemy dodatkową energię na zrozumienie tego, co jest dla nas ważne. W inny sposób wymodelujemy swoją przyszłość. Pracując z daną linią i kolorem, możemy otworzyć nową wolicjonalną okazję, skierować wolę na to, co dla nas najważniejsze. W tej części pola są nasze pomysły, myśli i decyzje. Oczywiście, analizując rysunki, możesz zobaczyć, jak bardzo pola oddziałują ze sobą, co należy zrobić, aby aktywować to lub inne pole. Zatem konieczne jest narysowanie algorytmu więcej niż jeden raz, aby udowodnić Wszechświatowi, że chcemy zmian. Raz wykonany rysunek i oddany do interpretacji, jest niewystarczający.
Dostajesz narzędzie, dzięki któremu możesz wypracować i przepracować wiele obszarów swojego życia.

Przygotowuję Programy Uzdrawiania Kreatywnością:CZAKRY, abyś mógł świadomie przepisywać programy. Jednocześnie prace będą obejmowały diagnostykę czakr i programów, które leżą w czakrach.

NUMEROLOGICZNE ARCHETYPY I PROGRAMY – uwzględnione zostaną numerologiczne archetypy i programy podświadomości, diagnostyka programów i praca nad polem sukcesu.

AKTYWACJA  KANAŁÓW CIAŁA – klient przechodzi również pewien test, który pomaga ustalić dokładną diagnozę kanałów ciała. Praca ta ma na celu pokazanie, czy klient ma dobry kontakt ze swoim ciałem i swoim wewnętrznym światem. Przyczyni się to do uzyskania wszelkich połączeń, jeśli takowych nie ma.

Możesz przyjść na maraton (online) i wyrysować pole całkowitej energii, albo umówić się na indywidualne spotkanie, w celu wypracowania wewnętrznych aspektów.

Jeśli chcesz zasięgnąć informacji na temat terapii, możesz do mnie napisać: kontakt@emma-lange.pl
lub zadzwonić: 502562629

Zapraszamy do szkoły samorozwoju, na inne nasze kursy  i terapie 

 Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny

Brain-Art Centrum
W pracy wykorzystuję algorytmy, które opracowałam za pomocą mych autorskich metod. Wykorzystuję w nich moje doświadczenia, jako psychologa i terapeuty.
Algorytmy są objęte prawami autorskimi, na które mam wyłączność. Metody te nie są stosowane poza moim gabinetem.

Emma Lange
psycholog, terapeuta, homeopata

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *