Paproć, jest to starożytny symbol Słowian, który reprezentował zgromadzoną moc i energię świata, którego nie widzimy. Jest to bardzo stary znak, który został przypisany symbolom słowiańskim. W kwiecie tym przechowywana była niezwyciężona moc Słońca, energia Słońca, a także przekonanie, że wszystko w życiu można zmienić. Życie bez Słońca byłoby zagrożone, ponieważ Słońce karmi, ładuje, koryguje. Ten kwiat niesie ogień słoneczny z niewidzialnego świata, którego nie widać ziemskim okiem, ale z którym łączy się nasza Dusza. Aby zerwać kwiat paproci, musisz pokonać węża. Kim jest wąż? Wąż to źródło naszych obaw, więc tylko poprzez pokonanie strachu i irracjonalnego oporu, można pójść naprzód. Tylko wtedy można otworzyć właściwe drzwi i poczuć wewnętrzne uzdrowienie.
Kwiat Paproci jest ochroną przed złem, dlatego malując ten kwiat ze mną, masz możliwość stworzenia własnego amuletu, który pomoże zachować dobro i siłę przez cały rok. Obraz kwiatu jest wyborem twojego duchowego bogactwa. Kwiat Paproci jest wyjątkowym obrońcą przed wszelkimi przejawami zła, które manifestują się w naszym świecie. Ponadto, jeśli włożysz w to swoje serce, otworzysz się na potencjał, będziesz medytował nad jego kształtem, to Kwiat Paproci zaspokoić twe pragnienia. Pragnienia nie mogą być skierowane na zło lub rozprzestrzenianie się negatywnej energii! Ten kwiat jest w stanie dać duchową siłę i oczyścić Los. Jeśli z tym algorytmem będziesz często pracował, to będziesz chroniony. Możesz sam aktywować pole swoich pragnień. Ten amulet zawiera w sobie mnóstwo ognia, który pomaga przekształcać rzeczywistość.Nie możesz rysować tego symbolu będąc w stanie gniewu lub nienawiści, ponieważ w tym momencie dotykasz wewnętrznych punktów swojej Duszy. Zatem energia zła i nienawiści może „wystrzelić” w ciebie. Twe pragnienia powinny być życzliwe i konstruktywne.

Co zyskujesz dzięki terapii?

> Możesz ustabilizować swoje biopole.

> Nastąpi oczyszczenie wewnętrzne i kontakt z energią rodową, co pomaga w sytuacjach, gdy potrzebna jest energia i determinacja. To jest dostęp do mądrości przodków.

> Możesz głębiej wniknąć w swój wewnętrzny świat, usunąć mentalne ograniczenia i opory, pozwolić sobie na rozwój.

> Możesz połączyć się ze swoim wewnętrznym strumieniem energii, który pomoże ci nabrać witalności. Pomoże osiągnąć cele, pokonać wewnętrzne zło, czyli bezpodstawne lęki, które są pozostałością po starych programach.

> Medytacja z kwiatem, który sam stworzysz, jest oczyszczeniem dla twojej Duszy.

> Poznając ten algorytm, możesz przepracować go wraz z dzieckiem. Jeżeli chcesz sam organizować zmiany w swoim życiu, to narysuj je, a wtedy zmiany zostaną wypełnione inną energią – silniejszą, która da stabilizację w nowym miejscu.

> Dzięki algorytmowi Kwiat Paproci, szybciej dojdziesz do równowagi psychicznej.

> Będziesz w stanie wygenerować własny stan zasobów, odzyskać poczucie wolności, stworzyć harmonię w sobie.

Możesz przejść tę terapię, a ja pomogę ci znaleźć interesujące wskazówki. Będziesz wiedział, w jaki sposób wypełnić swoje Przeznaczenie.

Jeśli chcesz zasięgnąć informacji na temat terapii, możesz do mnie napisać: kontakt@emma-lange.pl
lub zadzwonić: 502562629

Zapraszamy do szkoły samorozwoju, na inne nasze kursy  i terapie 

 Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny

Brain-Art Centrum
W pracy wykorzystuję algorytmy, które opracowałam za pomocą mych autorskich metod. Wykorzystuję w nich moje doświadczenia, jako psychologa i terapeuty.
Algorytmy są objęte prawami autorskimi, na które mam wyłączność. Metody te nie są stosowane poza moim gabinetem.

Emma Lange
psycholog, terapeuta, homeopata

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *