Kurs „Obraz Matki w moim Księżycu”  obejmuje 12 lekcji z autorką kursu Emmą Lange – 720 min.

Na kursie nauczysz się, jak pracować z kanałem matki, jak szukać harmonii w matce, wykorzystywać jej energię, jako własny potencjał. To pole przyciągnie do twojego życia pewne sytuacje.
Po ukończeniu kursu będziesz mógł sam regulować ten aspekt! Będziesz wiedział, jak dołączyć element, którego potrzebujesz, jak uwolnić swoje życie. Księżyc określa twoją relację z matką, a ty sam możesz stać się ekspertem w swoich relacjach z bliskimi. Podczas tego kursu dowiesz się, jak zwiększyć kobiecą siłę w wyścigu przez Kanał Księżycowy i jakie warunki musisz stworzyć dla siebie, żyjąc na Ziemi. Dowiesz się, jak Księżyc i jego kobieca energia pomagają odnowić twórczą aurę. Ponadto poznasz ciemną stronę Księżyca i jego wpływ na twoje życie.

Energia Matki to jest obraz tego, co możesz przyciągnąć do swego życia. Poznając kanał swej matki, będziesz wiedział, w jaki sposób realizować się we własnym życiu.

Co jest tematem kursu?

<<Czerwona Matka, czyli kanał walki i uporu,

<<Zielona Matka, czyli kanał cielesnego komfortu,

<<Matka Wiosna, jako kanał zrozumienia świata i otwarcie się na poszerzanie świadomości,<<Nocna Matka, czyli siła mego cienia,

<<Dzienna Matka, czyli potencjał w mojej sile,

<<Matka Dziewica, czyli matka uzdrawiająca i oczyszczająca,

<<Młoda Matka, czyli zwycięstwo nad swym wewnętrznym gniewem,

<<Matka Zwycięska, czyli droga do zwycięstwa nad sobą,

<<Matka Brama, czyli matka, która otwiera świat zewnętrzny,

<<Matka Obrończyni, która pomaga zwyciężać trudności świata,

<<Matka Połączenia, czyli ta, która łączy z Wszechświatem,

<<Matka Ofiarna, czyli ta, która pomaga otworzyć się na cenę ofiarowania siebie.

Kurs nie jest dedykowany jedynie astrologom, numerologom, ale i tym, którzy chcą zrozumieć siebie. Należy prowadzić duchowe badania, aby nauczyć się poruszania w świecie energii. Matka Wszechświata, albo energia matczyna Kosmosu pomaga zrozumieć i połączyć wszelkie kody sukcesu. Kanał Matki wypełniony jest magnetyzmem i siłą przyciągania. Kanały matki, które dają energię, pomagają zrealizować to wszystko, co jest potrzebne nam do życia, zatem dzięki temu kanałowi zrozumiesz, czego potrzebujesz.
Jeśli zrozumiesz w jakim kanale matki przyszedłeś na Ziemię, to będziesz wiedział, w jaki sposób wybudować swój sukces, jak nim pokierować i co świadomie przyciągać do siebie.

*tekst opracowała Ewa Jałmużna

Jeśli chcesz zamówić kurs, napisz – kontakt@emma-lange.pl

Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *