Roślinka, jak już moi kursanci wiedzą, pokazuje czasami, że trzeba zebrać siły wewnętrzne i zacząć robić coś ważnego dla siebie. Należy znaleźć rozwiązanie, twórcze zajęcie. Należy znaleźć coś, co może nie przyniesie ci pewności siebie w przyszłości, a tylko pomoże zakończyć wszystkie sprawy i cieszyć się życiem.
Roślinka to wiadomość od Wielkoluda, który zmarł, a jego żona płakała i płakała… I tak wyrosła roślinka, która zachęca, by nie tracić nadziei.
Jest to archetyp Bohatera, który idzie ostatkiem sił lub walczy o to, co jest dla niego ważne. Jest to realizacja wewnętrznego potencjału. Jeśli podczas terapii pracujemy z Meta-Kartami i klient wybiera tę kartę, to albo nosi w sobie nadzieję, że wszystko może się zmienić, albo po prostu chce wygrać. Posiada siłę, resztki nadziei i środków, ale brakuje mu tylko jednego – przenieść wzrok ze swojego problemu na coś innego, na jakiś ważny punkt, który może stać się kołem ratunkowym. Ponadto, jeśli klient wybierze tę kartę, widzi swój problem. Bardzo jasno i wyraźnie nakreśla pole tego problemu i w jego duszy jest nadzieja, że problem ten zostanie rozwiązany. Jest to siła wewnętrznego odczuwania, zdolność przewidywania sytuacji poprzez otwarty kanał intuicji i ciała.
Roślinka pokazuje, że czas na zmiany już nadszedł, a teraz pozostaje tylko zebrać wewnętrzny potencjał i odpowiednio go zainwestować.
Okres, przez który przechodzi klient nie należy do najłatwiejszych, być może kosztuje go to dużo nerwów. Jednak ma pragnienie zrozumienia przyczyny tego, co jest obecnie w jego życiu. Pragnie konkretnych rozwiązań. Osoba ta pragnie czegoś nowego!
Prognoza na luty, która zawarta jest w symbolice tej karty wskazuje, że wszyscy zechcemy czegoś nowego w naszym życiu. Może przyjść pragnienie wyjścia z klatki i ze swoich wewnętrznych ograniczeń. Jeśli na horyzoncie pojawi się coś nowego, jakiś pomysł lub kontakt, łatwiej w to wejdziemy. Taka sama tendencja będzie istniała u każdego z nas, gdy wpłynie na nas czas, oznaczony tym symbolem.
Meta – Karta Roślinka przepowiada potrzebę przeformułowania, zmiany naszego wewnętrznego stanu emocjonalnego. Dokonajmy zmian i zakończmy to, co musi być zakończone. Przyjmijmy wyzwanie losu, zróbmy dla siebie coś transformującego. Dzięki temu usuniemy z drogi martwe projekty i przyciągniemy zmiany do swojego życia. Ludzie źle będą przyjmować sprzeciw i jeśli opinie nie będą zgodne, mogą posypać się iskry. Życie może przynieść zmartwienia, ale poprzez te zmartwienia pojawi się bodziec do rozwoju. Wszyscy docenimy to, co oryginalne, co nowe, a także nauczymy się cenić czas swój i innych.
Karta ta wzywa nas wszystkich do bycia zorganizowanymi i zdyscyplinowanymi. Życie przyjdzie do nas z całą gwałtownością, ale to właśnie nasza dyscyplina pomoże nam znaleźć właściwą reakcję. Na całym świecie będzie teraz tendencja do intelektualizacji, może to przynieść napięcie, ponieważ uczucia, emocje i związane z nimi potrzeby mogą zostać odsunięte na dalszy plan. Ten stan może powodować przeciążenie, niepokój i wpadanie w panikę. Zatem trzeba się zresetować, znaleźć sposoby na uwolnienie swoich wewnętrznych uczuć.
Kurs Meta-Karty i Podróż Bohatera – w marcu trzecia część kursu! Jeśli porzucisz swój zamiar, to co Los będzie miało dla Ciebie w zanadrzu?Jeśli chcesz zasięgnąć informacji na ten temat kursu czy terapii, zamówić analizę, to możesz do mnie napisać: kontakt@emma-lange.pl
lub zadzwonić: 502562629
whatsapp 502562629
Skype emm-lan

Zapraszamy do szkoły samorozwoju, na nasze kursy  i terapie 

 Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *