Nie każdy bohater, który rozpoczyna swoją drogę, może naprawdę spojrzeć w swoje przeznaczenie, zmierzyć się z tym, co zostawił i pokonać to, co jeszcze przed nim. Wyobraź sobie, że bohater stoi w pobliżu lasu, w którym jest ciemno i niebezpiecznie. Jednak musi do niego wejść, pokonać lęk i wrócić do domu. Bohater będzie musiał spotkać tych, którzy mogą mu pomóc i tych, którzy mogą mu podpowiadać, a nawet tych, którzy mogą przeszkadzać.
Ja i Los – przestrzeń między znanym a nieznanym. Być może dużo już przeszedłeś i dużo wygrałeś. Prawdopodobnie masz już za plecami jakieś doświadczenie i wiesz, jak osiągać cele. Ale przecież bohater nie zawsze jest odporny na upadki, które sprawiają przykre rozczarowania. Rozczarowanie to może kryć w sobie śmierć jakiejś części Duszy lub przeciwnie, dać skrzydła, aby w obliczu niewidzialnego stać się silniejszym, nie zatracić się.

Najbardziej racjonalny umysł jest formą świadomości, którą ludzkość rozwinęła na przestrzeni czasu i dlatego nie zawsze jest w stanie stawić czoła wichrom przeznaczenia. Nie jest w stanie wytrzymać obciążenia związanego z wewnętrzną restrukturyzacją w oceanie PSYCHE. Los jest czymś więcej niż my sami i w chwili, gdy zmienia swoje przyczyny, my musimy zmieniać naszą formę, aby z nim współpracować, a nie popadać w stan lęku czy niepokoju.

Struktura Kursu > Przyczyną, dla której znajduję się w danym punkcie wydarzeń. – Nauczysz się rozumieć, jakie zachowania cię tu sprowadziły i co można zobaczyć, patrząc z tej pozycji?> Co ma do powiedzenia Banshee? – Celtycka zjawa związana z Banshee, czyli z takimi duchami, które przepowiadają Los – nie ingerują, a jedynie wskazują te działania, z którymi trzeba pogodzić się. A można, wręcz przeciwnie, wziąć je, jako własne i wykorzystać do zwycięstwa. To rodzaj wiadomości, której możesz użyć, aby ulepszyć swój Los.

> Ryzyko. Spotkanie z czarownicą – Czarownica, zła wiedźma, która może wchłonąć część tej twojej osobowości, która nie dojrzała, która może ci opowiedzieć o jakimś szaleństwie. Która jeszcze nie wie, jak wcielić się w świat, ale którą musisz uratować, aby uzyskać Boskie zasoby, które pomogą ci pójść dalej. To spotkanie z przerażeniem, wewnętrznym odrzuceniem.

> Rytuał do wykonania, aby dojść do zwycięstwa. – To świetne ćwiczenie, które pomaga przeprogramować się z nieszczęścia do szczęścia. Rytuał z pewnością doprowadzi do sukcesu. Możesz odnieść zwycięstwo dzięki niemu.

> Bramy. – Bramy otworzą się przed tobą, gdy otworzysz się na swój wewnętrzny rytuał, po zakończeniu którego zdobędziesz umiejętności, których potrzebujesz. Będziesz mógł odpocząć na tej konkretnej linii, zrozumieć znaczenie wszystkich przeszkód i wskazówek oraz dowiedzieć się, jak osiągnąć lekkość, szczęście i zasłużony odpoczynek.

Ten kurs nauczy cię być śmiałym i odważnym, abyś mógł zaakceptować swoje przeznaczenie. Po ukończeniu go będziesz mógł pracować z bliskimi i z klientami.

Koszt kursu – 488 zł.

Niezbędne materiały otrzymasz w pliku PDF.

Uzyskasz dostęp do wykładów na platformie Google Classroom, zatem przechodzisz szkolenie w wygodnym dla siebie trybie czasowym, co jest bardzo wygodne! Będziesz miał dostęp do plików Video.

Kurs to 5 godzin lekcyjnych, ale ta ilość cały czas jest poszerzana poprzez pliki video, dodatkowe materiały, za które nie płacisz.

Po zakończeniu kursu otrzymujesz Certyfikat

 

Jeśli chcesz zasięgnąć informacji na ten temat kursu czy terapii, zamówić analizę, to możesz do mnie napisać: kontakt@emma-lange.pl
lub zadzwonić: 502562629
whatsapp 502562629
Skype emm-lan

Zapraszamy do szkoły samorozwoju, na nasze kursy  i terapie 

 Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny

Brain-Art Centrum
W pracy wykorzystuję algorytmy, które opracowałam za pomocą mych autorskich metod. Wykorzystuję w nich moje doświadczenia, jako psychologa i terapeuty.
Algorytmy są objęte prawami autorskimi, na które mam wyłączność. Metody te nie są stosowane poza moim gabinetem.

Emma Lange
psycholog, terapeuta, homeopata

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *