Chęć spełnienia takich pragnień nazywana jest satyasankalpa, czyli prawdziwą intencją. Jak możesz znaleźć swoją satyakamnę, swoje prawdziwe pragnienie? Zanurzając się w swojej duszy, nie próbujesz już rozgraniczać na „moją wolę” i „twoją wolę”. Dusza jest przestrzenią, w której jednoczy się powszechna wola i osobiste pragnienie.
Kryszna w
Bhagawadgitcie napisał : „Jestem samym pragnieniem, jeśli to pragnienie jest w harmonii z celem życia„.
Według Wed, dusza ma 4 różne pragnienia, które łączą się w „
Cel Duszy”.

>> Pierwszym pragnieniem jest stać się tym, kim chciała być twa rodowa dusza, znaleźć swój wyjątkowy cel i dążyć do spełnienia swojego przeznaczenia, aby nadać mu jakieś szczególne znaczenie.
>> Drugie, to pragnienie dobrobytu, to pragnienie
swojego Złotego Cienia, to pragnienie ochrony siebie, napełnienia się zdrowiem, możliwościami i pragnienie misji na Ziemi.
>> Trzeci
e, to pragnienie Ciała dążenie do przyjemności.
>> Czwarte, to pragnienie Jaźni pragnienie duchowej realizacji, wolności, pragnienie uwolnienia się od świata, prawidłowego współdziałania z Wszechświatem.Dzięki kreatywnym algorytmom, możliwe będzie zrozumienie głębokiego znaczenia naszego pragnienia i tego, czy szczęście zależy od tego, kiedy się spełni. Czasami niemożność zrozumienia swoich celów uniemożliwia utrzymanie szczęścia, dlatego odczucia podczas wykonywania danego algorytmu, pomagają ujawnić pozytywną moc życzeń Duszy.

Kiedy pragnienie zrozumienia i akceptacji zostaje przyjęte, wówczas w człowieku powstaje intencja, która daje determinację. Nad człowiekiem gromadzi się ogromna siła, która może go popchnąć do przodu. Taka determinacja przypomina pakt pomiędzy Wewnętrznym Światem Duszy a Zewnętrznym Światem – z Wszechświatem. Następnie, dzięki temu paktowi następuje przepływ energii, która pomaga osiągnąć pewien cel. Nasz umysł może wpływać na jakość i treść życia. Nasza myśl staje się architektem naszego życia.
Ważne jest, aby ponownie przemyśleć swoje pragnienia, aby zobaczyć, co odpowiada naszemu wewnętrznemu sensowi i celowi życia. Prawidłowo podjęta decyzja skupia zasoby umysłowe i energetyczne, a nawet siły Natury dla osiągnięcia celu. Dzięki temu można wzbogacić swoje życie. Wiemy, czego chcemy, ale nie zawsze wiemy, czego naprawdę potrzebujemy.
Poprzez praktykę postanowiłam połączyć kreatywność z wiedzę o podświadomości i z emanacjami Księżyca. Jest to konieczne, aby nasze pragnienia spełniły się.

Raz w miesiącu, podczas znaczącej pełni księżyca, odbędzie się wykład i ćwiczenia rysunkowe, które pomogą Wam ściągnąć pragnienie do swojego życia.

Celem naszych zajęć jest medytacja, która wprowadza w stan alfa poprzez kreatywność. Uzyskujemy dostęp do swojej Duszy i łączymy się z pragnieniami. Poprzez kreatywność możemy wejść w kontakt ze swoimi pragnieniami. Podstawą tych działań jest osiągnięcie duchowego spokoju i materialne spełnienie swoich pragnień. Poprzez algorytmy kreacji i mechanizmy psychologiczne, które poznasz na moich zajęciach, będziesz mógł zmieniać programy swojej duszy, dotknąć subtelniejszych aspektów psychiki i przekierowywać energię na realizację swoich pragnień.

Wykorzystasz praktyki oddechowe, które pomogą Ci wniknąć w głąb Twojego ciała, jak również praktyki medytacyjne i systemy symboliczne, które pomogą określić, które życzenie może się spełnić, nad którym trzeba popracować, które życzenie posłuży do skorygowania twej karmy.Dzięki kreatywności będziesz mógł dać swojemu wewnętrznemu głosowi odpowiedź, która połączy Cię z Twoim Wyższym JA. Systemy symboliczne pokażą Ci konkretną i tę najważniejszą odpowiedź, pochodzącą od Twej Duszy.

 • Zajęcia będą się odbywały w każdą Pełnię Księżyca, począwszy od września! Należy przygotować markery, ołówki, blok rysunkowy.
 • Jeśli weźmiesz udział w spotkaniu, będziesz mógł pracować nad sobą dzięki meta-kartom, wybierając kierunek swoich pragnień.
 • Każda Pełnia Księżyca niesie inny ładunek życzeń. Śledźcie wpisy na moim blogu, a także na FB Kalendarza Biodynamicznego, na mojej stronie FB (Emma Lange), a także na FB Brain-Art Centrum.
 • Uczestnictwo w wykładzie (grupa) – 125 zł (z możliwością weryfikacji swoich prac).
 • Uczestnictwo w wykładzie (grupa) dla osób, które wykupiły zajęcia z Jogi Twórczości, to koszt 105 zł.
 • Wykupienie nagrania, bez możliwości weryfikacji prac – 85 zł.
 • Sesja indywidualna (czas wykładu nie jest ograniczony) – 155 zł.

kontakt@emma-lange.pl lub zadzwonić: 502562629
whatsapp 502562629
Skype emm-lan

Zapraszamy do szkoły samorozwoju, na nasze kursy  i terapie 

 Portfolio

Kalendarz Biodynamiczny

Brain-Art Centrum
W pracy wykorzystuję algorytmy, które opracowałam za pomocą mych autorskich metod. Wykorzystuję w nich moje doświadczenia, jako psychologa i terapeuty.
Algorytmy są objęte prawami autorskimi, na które mam wyłączność. Metody te nie są stosowane poza moim gabinetem.

Emma Lange
psycholog, terapeuta, homeopata

Opinie

 1. Monika pisze:

  Witam
  chyba te spotkania w pełnię zanikły?
  Piszę 01.10.2023 🙂
  pozdrawiam zespół i Emmę 🙂

  1. redaktor pisze:

   Dzień dobry,
   Spotkania odbywają się, lecz indywidualnie.
   Zapraszam na Jogę Twórczości, na której uczestnicy wykonują wiele rysunków za pomocą neurografiki i moich metod.
   Pozdrawiam Panią!

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *